Youtube üzerinde video kırpma adımları nelerdir? Günümüzde gelişen teknoloji ile beraber bir çok alanda da yenilikler meyana geldi.

Özellikle sosyal medya alanında yaşanan gelişmeler insanlar arası iletişimi ve etkileşimi artırmayı başardı. Günümüzde kullanılan uygulamalar içerisinde Youtube oldukça ilgi ve beğeni gördü.

Youtube ile çeşitli video, şarkı, film, dizi binlerce programa erişmek oldukça kolay. Youtube yapılan incelemelere göre en çok müzik konusunda kullanıldığı tespit edildi.

Uygulamayı sadece kullanım dışında para kazanmak için kullanan kişiler var. Çeşitli paylaşımlar ile tıklanma ve abone sayısını artırarak oldukça yüksek miktarlarda gelirler elde ediliyor.

Bu makalemizde biz Youtube kullanıcıları için Youtube üzerinde video kırpma konusuna değindik. Bir çok kişi uygulama üzerinden izlediği video yada şarkıların sadece bir bölümünü kullanmak istiyor ancak bu mümkün mü sorusunu beraberinde getiriyor.

Birlerde siz kullanıcılar için bu sorunuzun cevabını araştırdık ve bulduk. Şimdi hep birlikte Youtube üzerinde video kırpma adımları nasıl yapılır? Bu işlem için neler yapmalıyız hep birlikte inceleyelim.

Youtube Üzerinde Video Kırpma Adımları

1)Yapmanız gereken ilk işlem telefonunuzdan Youtube uygulamasını açmaktır. Bu arada uygulamanız güncel değilse mutlaka işlemlere başlamadan önce uygulamanızı güncelleyin.

2)Bir sonraki adımda İstediğiniz video veya müziği açın.

3)Hemen ardından ise açmış olduğunuz videonun hemen alt kısmında yer alan kırp seçeneği bulun ve üzerine dokunun.

kirp
Youtube Üzerinde Video Kırpma

4)Karşınıza açılacak olan bir sonraki ekranda ise videonuzun istediğinin bölümünü seçin. Fakat bu alanda şu anlık sadece 60 saniyelik bir bölümü kırpmanıza izin veriyor.

5)Video dan istediğiniz alanı kırptıktan sonra sayfanın alt kısmında yer alan paylaş butonundan istediğiniz parçayı paylaşabilirsiniz.

sec

Şimdi sizler de yukarıda yer alan işlemleri tamamladıktan sonra sonuca ulaşmış olacaksınız. Bu makalemizde sizler için en çok sorulan Youtube üzerinde video kırpma konusunda ki araştırmalarımızı paylaştık. Umarım makalemiz siz uygulama kullanıcıları için faydalı olmuştur. Bu ve benzeri bir çok konu hakkında sitemizi ziyaret ederek bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir sonraki yazımız YouTube Oynatma Listesini İndirme  Sayfamızda yer almaktadır. Yukarıda ki adımlarda takıldığınız bir konuda 7/24 destek hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimizden konu hakkında destek alabilirsiniz.