Ana Sayfa Mobil Xiaomi Cihazlarda Dosya Yöneticisi Uygulamalar

Xiaomi Cihazlarda Dosya Yöneticisi Uygulamalar

0
11858 teknik destek

Xiaomi Cihazlarda Dosya Yöneticisi Uygulamalar hangileridir, makalemizde bu soruya cevap vereceğiz. Uygulamaları indirmek oldukça kolay.

Dosya Yöneticisi Nedir

Dosya yöneticisi cihazımıda yüklü olan bir çok veriyi kontrol etmemizi sağlayan sistemlerdir. Bu veriler fotoğraflar,videolar ve diğer uygulamalardır. Her ne kadar Android telefonlarda dosya sistemi olsa da, bu uygulamalar kullanışsız olabiliyor. Size önereceğimiz bazı uygulamalar bu sorundan sizi kurtaracak. Uygulamaları indirmek ve kullanmak oldukça kolay. Sistemlerin temel mantığı, kategoriler halinde çalışmasıdır. Bu bölünmüş alanlarda tüm veriler bölüm bölüm sıralanmıştır. Bu sayede kolaylıkla aradığınız veriyi bulabilirsiniz.

İlişkili:Google Drive

Google Drive

Google tarafından üretilen ve en bilinen depolama uygulaması olan Google Drive, uygulama yapısı ile oldukça büyük bir kullanım kolaylığı sunuyor. Xiaomi Cihazlarda Dosya Yöneticisi Uygulamalar önerilerimize en uygun uygulamalardan biridir. Temel mantığı,yüklü olan cihazlarda senkronize çalışmasıdır. Bu çalışma sistemi ile sizleri yormadan ve kafanızı karıştırmadan çalışır halde oluyor. Cihazlarımız temel işletim sistemi olarak Android olduğu için bu uygulama oldukça uyumlu olacaktır. Yükleyerek güvenle kullanabilirsiniz, ayrıca bütün Android cihazlarla uyumludur. Ek olarak uygulamanın virüs tarama özelliği de vardır, bu özellik sizi koruma yazılımı ücretlendirden de kurtaracaktır.

11858 teknik destek
Windows-10-Google-Drive-Kurulumu-kapak.jpg (680×400)
İlişkili: Google D.

Mi Pc Suite

Xiaomi tarafından geliştirilen Mi Pc Suite, hala kullanılan uygulamalar arasında yer almaktadır. Dosya sistemi uygulamaları arasında çok fazla en az tercih edilen uygulamadır. Uygulamanın çalışma mantığı oldukça kolaydır. Bilgisayarınıza akıllı telefonunuzu kablo ile bağlayarak veri aktarabilirsiniz. Ayrıca aktardığınız verileri uygulama aracılığıyla kontrol edebilirsiniz. Bunların dışında uygulama ilerleyen günlerde yeniden güncellenecektir.

Mi-PC-Suite-cepkolik-696x392.jpg (696×392)

Astro

Android dosya sistemi uygulamaları arasında en eski olanıdır. Diğer uygulamaların geliştirilmesiyle birlikte inişli çıkışlı bir dönem yaşadı. Her ne kadar yeni uygulamalar üretilse de , Astro oldukça iyi bir uygulamadır. Temel çalışma mantığı diğer uygulamalara benzemektedir. Bu açıdan bizlere kolay bir kullanım imkanı sağlıyor. Uygulamayı yükledikten hemen sonra, sizlere depolama analizi yapıyor. Bu analiz sonrasın da kalan boş depolama alanlarını görebiliriniz. Ayrıca uygulama gereksiz dosyaları silebiliyor. Bu işlemi yapmadan önce bize soruyor. Onay vermeniz sonucunda uygulama gereksiz herşeyi sisteminden temizliyor.

screen-0.jpg (450×800)
11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1960 Oylamalar · 1960 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikAnimasyonlu GIF Duvar Kağıdı Ayarlama
Sonraki İçerikWindows 11 0x800f0801 Hata Kodu Çözümü
İstanbul Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Mezunuyum , Emlak Piyasasında uyguladığım dijital pazarlama yöntemleri ve bu yöntemleri kullanırken tanışmış olduğum grafik tasarım, web ve sosyal medya yönetimi ile birlikte Teknolojinin bir çok dalıyla tanıştım ve hayatımın bir parçası haline geldi. Bu bilgi ve birikimler ile sizlere de faydam dokunacağı için TeknoDestek ailesi ile birlikteyim , bizi takipte kalmaya devam edin :)

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.