Ana Sayfa Destek Connected.me2 Uygulaması Nedir ve C2 Hesabı Nasıl Silinir?

Connected.me2 Uygulaması Nedir ve C2 Hesabı Nasıl Silinir?

0
11858 teknik destek
11858 teknik destek

Akıllı telefon uygulamaları listesinde en popüler kategorilerden biri olan çevrimiçi arkadaşlık & flört uygulamaları arasında son dönemde yükselen bir trende sahip olan C2 uygulamasını sizler için ele aldık ve ‘C2 uygulamasında kullanıcı hesap kaydı nasıl silinir? konusunu derledik.

Tam adı Connected2.me olan uygulama son dönemde ciddi bir trend artışı yakalayarak dünya genelinde 6.5 milyon kullanıcı adedine ulaştı. 2015 yılında tamamen yerel girişimlerle kurulan ve yatırımcılar sayesinde dünya çapında bir uygulamaya dönüşen Connected2.me uygulaması, lokasyon odaklı çalışıyor. Genel shuffle ekranında anlık paylaşımların yer aldığı platformda ilgi ilgilendiğiniz kişilerle bağlantı kurabiliyorsunuz.

Çevrimiçi ortamda kullanıcılara gizli profilde mesaj atabileceğiniz gibi, dilerseniz profilinize Instagram hesabınızı da bağlayabiliyorsunuz. Uygulama üzerinden telefon görüşmesi ve görüntülü görüşme de gerçekleştirilebiliyor.

Uygulama üzerinde var olan hesabınızı silmek için ise, öncelikli olarak profilinize girmeniz gerekiyor. Sonrasında ise Profil ekranınızda bulunan Ayarlar menüsüne giriyorsunuz. Hesap dondurma işlemi yapmadan evvel, C2 hesabınızda kayıtlı tüm fotoğraflarınızı (profil fotoğrafınız dahil) silmenizi veya karartmanızı tavsiye ederiz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Sonrasında ise açılan Ayarlar ekranında Hesabımı Dondur seçeneğini buluyoruz.

Bir sonraki ekranda ise hesabımızı neden dondurduğumuza dair anketi doldurarak hesap dondurma işlemini tamamlıyoruz.

Tüm bu işlemlerin ardından C2 hesabımız dondurularak pasif moda alınacak ve uygulamanın çevrimiçi Shuffle ekranında gözükmeyecektir. Profilimizde yer alan fotoğrafların silinmesi ve hesabın pasif moda geçmesi ile birlikte diğer kullanıcıların bizi görüntüleme ya da etkileşim kurma ihtimali de ortadan kalkmış olacaktır.

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.