kilitli Twitter hesapları için bildirim

Milyonlarca kullanıcısı olan Twitter kilitli hesaplar için bildirim test ediyor. Hiç Twitter hesabınızı açıp bir şeyler tweet atmaya veya takip ettiğiniz hesaplardan birine yanıt vermeye çalışırken, görünüşe göre askıya alınmış olduğunuz için yapamayacağınızı fark ettiğiniz oldu mu? Şimdi Twitter, hesabınızın ne zaman askıya alındığını veya kilitlendiğini öğrenmenizi kolaylaştıracak. Twitter, Kilitli Hesaplar İçin Bildirim Test Ediyor

Uygulamayı açtığınızda sizi bilgilendirecek bir bildirimi test ediyorlar. Bildirimde ayrıca daha sonra ne yapabileceğinize ilişkin talimatlar bulunur ve Twitter Kurallarını da incelemenizi önerir.

Hesapları askıya alınmış veya kilitlenmiş olanlar, salt okunur modda olacağınızı, böylece Tweetleyemeyeceğinizi, Retweetleyemeyeceğinizi veya beğenemeyeceğinizi size açıkça bildiren bir başlık bildirimi görecektir. Size özellikle ne yaptığınızı söylemeyecek, ancak hesabınızın “Twitter Kurallarını çiğnediğini” söyleyecektir.

Twitter Kilitli Hesaplar İçin Bildirim

Ekran görüntüsüne göre Twitter Kuralları’na tıklayabileceksiniz, bu nedenle kullanıcıları platformdaki kuralları okumaya ve ne yapmış olabilecekleri üzerine düşünmeye teşvik etmenin bir yolu. Kalıcı olarak askıya alınan hesaplar için, “bunu yanlış anladık” diye düşünüyorsanız. Twitter’ın kararına itiraz edebileceğiniz banner’da bir bölüm var.

Twitter Kilitli Hesaplar için Bildirim Test Ediyor

Hesapları kilitli olanlar için bildirim, çoğu hesabın geçici olarak askıya. Alındıktan sonra bir hafta içinde tam erişim kazandığını, ancak daha uzun sürebileceğini söylüyor.

Bir hesap ele geçirilmiş veya Twitter Kuralları ya da hizmet şartlarını ihlal ediyor gibi görünüyorsa, hesabı kilitleyebilir veya bazı hesap özelliklerini geçici olarak sınırlandırabiliriz.

Giriş yaptığınızda veya uygulamanızı açtığınızda hesabınızın. Kilitlendiği ya da bazı hesap özelliklerinin sınırlandırıldığı yönünde bir mesaj görürseniz. Hesabınızı yeniden kullanıma açmak amacıyla talimatları yerine. Getirin veya daha fazla bilgi almak için okumaya devam edin.

Hesabınızın haksız yere kilitlendiğine inanıyorsanız. Temyize giden bir bağlantı yoktur, bu nedenle büyük olasılıkla beklemeniz gerekecektir.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra hesabınızın güvenlik nedeniyle kilitlendiğini belirten bir mesaj görürseniz bu. Şüpheli davranış tespit ettiğimiz ve hesabınızın ele geçirildiğini düşündüğümüz anlamına gelir. Hesabınızın kilidini açmak için hemen şifrenizi değiştirerek hesabınızın güvenliğini sağlayın.

Twitter kilitlenmiş bir hesapta bildirim

Hesabınızın hemen geri yüklenmesini istiyorsanız bunun için.

Bu hala test ediliyor, ancak sunumun ne kadar geniş olduğunu bilmiyoruz. Teste dahil olup olmadığınızı bilmenin tek yolu. Hesabınızın askıya alınması veya kilitlenmesi durumunda elbette ki bunun olmasını istemezsiniz.

1 Yorum

  1. Selam bu sabah salt okunur modasının kalıcı olarak askıya alındınız mesajıyla uyandım hiçbir kötü paylaşım yok yanlış twit yok.Teitter acilirmi teşekkürler