Ana Sayfa Sosyal Medya TikTok’a Banka Hesap Bilgileri Ekleme İşlemi Nasıl Yapılır ?

TikTok’a Banka Hesap Bilgileri Ekleme İşlemi Nasıl Yapılır ?

0
11858 teknik destek

Merhaba sevgili takipçilerimiz bugün sizler için çok faydalı olduğunu düşündüğümüz bir makale hazırladık , bu makalemiz sayesinde kolaylıkla yaşadığınız bu problemden kurtulacağınızı düşünüyoruz.

Son yılların şüphesiz ki en popüler uygulamalarından bir tanesi de TikTok olmuştur. Yaş farkı olmaksızın birçok kullanıcı bu hesaplardan videolar çekerek kendi kişisel alanında paylaşmaktadır. Hem kadınların hem de erkeklerin severek kullandığı bu uygulama, belirli bir takipçi sayısına ulaştıktan sonra kullanıcılara para da kazandırmaya başlar. TikTok Hesabınız üzerinden para kazanmak için, en az 1000 takipçiye ulaşmanız gerekir. Aksi takdirde site üzerinden para kazanmanız pek mümkün olmayacaktır. TikTok üzerinden video çekerek para kazanmanız mümkün olduğu gibi canlı yayın açarak para kazanmanız da mümkün , bu özelliği sayesinde ülkemizde de oldukça popüler olduğunu söyleyebiliriz.

tiktok-ile-para-kazanma-yontemleri-nelerdir.jpg (620×350)

Çalışma sistemi oldukça basit TikTok üzerinden açtığınız canlı yayınlara, kullanıcılar hediye yolladığı zaman bu hediyeler hesabınıza tanımlanır ve banka hesabınıza para birimi olarak aktarabilirsiniz. Size gönderilen hediyeleri belli bir miktara ulaştıktan sonra banka hesabınızdan çekmeniz mümkündür. Ancak TikTok üzerinden canlı yayın açma izni, yalnızca en az 1000 takipçisi olan kullanıcılara verilmektedir. Sizin de bu sayıda veya daha üzerinden takipçi sayınız varsa, canlı yayınlarınızı açarak para kazanabilmeniz mümkündür.

Do-TikTok-Stars-Get-Paid.jpg (800×419)

11858 teknik destek

TikTok’ta Para Çekmek İçin Gerekenler ?

TikTok uygulamasını kullanan ve video çeken birçok kullanıcı hesaplarından kazandıkları parayı nasıl çekeceklerini eğer bilmiyorsa oldukça merak edecektir. Hesabınızdan para çekebilmeniz için öncelikle bir banka ya da kredi kartı hesabınızın olması gerekmektedir. Eğer kullanabileceğiniz bir hesabınız varsa bu hesabı kolaylıkla TikTok profilinize ekleyebilirsiniz.

TikTok hesabızından para çekmek için girmeniz gereken bilgiler şunlardır;

 • BIC/SHIFT Kodu (Bu kodu bankanızdan isteyebilirsiniz.)
 • IBAN
 • Hesap Sahibinin Adı
 • E-posta
 • Hesap sahibine ait adresi bilgilerini girmeniz gerekecektir.

  tiktok-money.jpg (641×315)

  TikTok’a Banka Hesabı Nasıl Eklenir ?

   Bu işlemi yapmak için ise yapmanız gerekenler şu şekildedir; mevcut banka hesabınızı TikTok uygulamasına eklemek istiyorsanız bu işlemi için Uygulamaya giriş yaparak “Ayarlar” kısmına giriş yapalım. Bu kısımda karşınıza “Bakiye” seçeneği çıkacak buraya giriş yapalım. Bu sekmenin alt kategorisinde ise, “Canlı Hediyeler” seçeneğini göreceksiniz. Bu kısımda hesabınızda ki dolar tutarını görebilirsiniz , ekranda bulunan “Para Çek” butonuna tıkladığınız zaman karşınıza çıkan ekrana ilgili hesap bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

  Para çekme ve Hesap bilgilerinizi tanımlama işlemi bu şekilde yapılmaktadır , bu konuda aklınıza takılan bir detay olursa makalemizin altına yorum yapabilir veya bizi 11858 numaralı hattımız üzerinden 7/24 arayıp destek alabilirsiniz.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1961 Oylamalar · 1961 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikInstagram’da Mesajlar Nasıl Kontrol Edilir?
Sonraki İçerikİnstagram İçerik Üreticisi Nasıl Olunur?
İstanbul Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Mezunuyum , Emlak Piyasasında uyguladığım dijital pazarlama yöntemleri ve bu yöntemleri kullanırken tanışmış olduğum grafik tasarım, web ve sosyal medya yönetimi ile birlikte Teknolojinin bir çok dalıyla tanıştım ve hayatımın bir parçası haline geldi. Bu bilgi ve birikimler ile sizlere de faydam dokunacağı için TeknoDestek ailesi ile birlikteyim , bizi takipte kalmaya devam edin :)

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.