Tiktok sandık ne işe yarar

Tiktok sandık nedir? Tiktok üzerindeki sandık özelliği nedir?  Sandık hakkında bilinmesi gerekenler. Uygulama da sandık ne işe yarar?

Sosyal medya platformları arasında Tiktok oldukça kullanımı yaygın uygulamalar arasına girdi. Bir çok sosyal ağ ile etkileşimde olan Tiktok kullanıcılarının beğenisini almayı başardı.

Tktok’un diğer uygulamalarda olduğu gibi ara ara gelen güncellemeleri ile de özelliklerine bir yenisini eklemeye devam ediyor.

Tiktok üzerinde son zamanlara tiktok sandık kelimesi sık duyulmaya başladı. Bizlerde bu makalemizde Tiktok sandık nedir? Ne için kullanılır? Benzeri sorularınıza yanıt aradık.

Tiktok kendi içerisinde yer alan bir çok özelligini kullanıcılarına sundu. Uygulama kullanıcılarının da bildiği gibi  uygulama üzerinde canlı yayın oldukça yaygın kullanılmaktadır.  Sosyal ağın kullanıcılarına sunmuş olduğu canlı yayın özelliği ile kişiler ek gelir elde edebilmektedir.

Aslında tam da bu noktada Uygulamanın sandık kelimesi ortaya çıkıyor. Tiktok sandık nedir? Ne işe yarar sorularınızın yanıtını arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir.

Tiktok sandık ne işe yarar

Bu makalemizde dev sosyal medya ağı olan İnstagram’ın sandık özelliğini ele aldık.

Tiktok sandık ne işe yarar?

*Canlı yayın esnasında yayın açan kişilere izleyicilerin gönderdikleri jetonlardır. Bu jetonları gönderen kişilerin kendileri için gelir elde etmeleri sağlanır. Bu durum oldukça mantıklıDIR.

*Tiktok sandık hakkında bilinmesi gereken önemli bir konu ise canlı yayın sırasında kazanılan gelirlerin %60lık bölümü kullanıcıya kalırken %40 olan kısmı ise uygulama üzerinden kesilmektedir.

*Bu durum ise bizlere kullanıcı ne kadar çok jeton kazanırsa o kadar çok gelir elde edeceğini gösterir.

*Uygulama üzerinde 1 jeton 0,7 kuruş ile satışa sundu.

*Örnek olarak belirtmek gerekirse uygulama üzerinde 100 jeton satın almak istediniz bunun için ödemeniz gereken tutar 7 TL olacaktır.

Bu makalemizde Tiktok’un sunmuş olduğu sandık özelliğini sizler için konu aldık. Bu özelliği en yalın hali ile siz kullanıcılara sunmayı amaçladık. Umarız makalemiz sizler için faydalı olmuştur. Bu sosyal medya ağının bilinmesi gereken birbirinden farklı onlarca özelliği söz konusu. Sayfamız üzerinde uygulamanın çeşitli özelliklerini ele aldık. Sizlerde makalemizi inceleyerek bu konu hakkındaki sorularınızın cevabına ulaşabileceksiniz.