Tenda  Modemimizin bir özelliklerine bir göz atalım ;

Şimdi genişbant DSL kullanıcıları, yüksek hızlı kablosuz bağlantı hızına estetik tasarımla bir arada sahip olabiliyor. AC1200 yeni nesil kablosuz ağ teknolojisini evinize taşıyor, dualbant kablosuz ağ standartı ve Beamforming+ ile pürüzsüz HD video aktarımı ve stabil ağ bağlantısını bir araya getiriyor. Tenda’nın yenilikçi çözümleri ile kurulum ve konfigürasyon hiç olmadığı kadar kolay ve hızlı.

Yüksek Hızlı Genişbant VDSL

VDSL2 Profil 17a uyumlu Tenda V1200, 100 Mbps VDSL genişbant erişim hızı sunar, bu hız ADSL2+ standartından 5 kat daha fazladır. Tek bir cihazda buluşan DSL modem ve Kablosuz Router VDSL2, ADSL2+, ADSL2 ve ADSL gibi tüm standart DSL bağlantı tiplerini destekler.

Gelişmiş Kablosuz Performans

V1200, 2.4GHz bandında 300 Mbps ve 5GHz bandında 867 Mbps kablosuz iletim hızlarını destekleyerek toplamda 1.2Gbp dual bant kablosuz veri aktarım hızı sunar. 

11858 teknik destek

Hepsi Bir Arada

Tenda V1200, ev ağınız için tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır. VDSL2 modem, kablosuz router, 4 port switch fonksiyonlarının yanında. USB dosya paylaşımı, IPTV, kolay kurulum ve TR069. Ayrıca Özellikleri ile de birçokihtiyaca aynı anda cevap verebilir. Duvara monte edilebilir tasarımı sayesinde kullanıcıya esneklik sunar.

Hatta Üstün Kablosuz Kapsama Alanı

Ayrıca 4 adet 5dBi ve çok yönlü ve yüksek performanslı harici anten. İle evinizin her köşesinde internet keyfini yaşayabilirsiniz. V1200, kablosuz ağınızda bulunana medya oynatıcıları bilgisayarlar. Ve diğer kablosuz ağ aygıtlarının stabil bir şekilde kablosuz bağlantı kurmasını sağlar. Sunduğu geniş kapsama alanı sayesinde, kablosuz ağın erişemediği ölü noktaları ortadan kaldırır.

Cihazımızın Wifi Ayarlarını Şu şekilde gerçekleştirebiliriz ;

1 4

Cihazın baglantısı sağladıktan sonra boş bir internet sayfası açarak tarayıcı cubuğuna 192.168.1.1. Yazıp aratıyoruz kullanıcı adı ve şifre kısmı geliyor bunlara. Küçük harfler ile admin ve admin olarak yazıp login butonuna tıklıyoruz. Daha sonrasında giriş yaptıktan sonra direk olarak hızlı kurulum sayfası. Acılacak buradan alt taraf yani 2kısıma baktımızda wifi ayarlarımızı görücez. Burdan yapmamız gereken wifi adı ve parolasını değiştirebiliriz istediğiniz şekilde. Ayarlayabilirsiniz daha sonrasında uygula butonuna basmanız yeterli olacaktır .

3 2