Spotify Beğenilen Şarkılar Nasıl Bulunur
Spotify Beğenilen Şarkılar Nasıl Bulunur

Bu yazımızda sizlere Spotify beğenilen şarkılar nasıl bulunur konusu ve yapılacak işlem adımları ile ilgili detaylı bilgi vereceğiz.

Spotify‘da herhangi bir şarkıyı veya müziği Beğenilen Şarkılar (Liked Songs) listenize eklediğinizde, beğendiğinizi ve sevdiğiniz favori şarkılarınızı, müziklerinizi, albümlerinizi ve diğer içerikleri, kolyce erişilebilecek tek bir yerde birleştirmiş olursunuz. Ayrıca, Beğenilen Şarkılar (Liked Songs) listenize eklediğiniz tim içerikleri aynı anda indirebilirsiniz. İşte, Spotify’da Beğenilen Şarkılar (Liked Songs) listenizi bulmak için bilmeniz ve yapmanız gerekenler!

Android ve iPhone telefonlarda Beğenilen Şarkılar (Liked Songs) listenizi bulmak için öncelikle Spotify uygulamasını açın. Spotify uygulamasının alt kısmında yer alan menülerden Kütüphaneniz veya Kitaplığınız (Your Library) menüsüne dokunu seçin ve ardından, açılan sayfada Beğenilen Şarkılar (Liked Songs) seçeneğini seçin.

Spotify masaüstü uygulamasında veya Spotify web sitesinde Beğenilen Şarkılar (Liked Songs) listenizi bulmak için, arayüz sayfasının sol tarafında yer alan menü listesinden Beğenilen Şarkılar (Liked Songs) menüsüne tıklayın.

Spotify Beğenilen Şarkılar Listesi Nasıl Bulunur?

Android ve iPhone Telefonda Beğenilen Şarkılar Listesini Bulma

İlk olarak Android veya iPhone telefonunuzda Spotify uygulamasını açın ve alt kısımda yer alan menü çubuğundaki Kütüphaneniz ya da Kitaplığınız (Your Library) sekmesine dokunun. Açılan sayfada Beğenilen Şarkılar (Liked Songs) butonuna dokunarak, Beğenilen Şarkılar (Liked Songs) listenizi ve bu listede bulunan tüm şarkıları görüntüleyebilirsiniz.

Spotify Beğenilen Şarkılar Nasıl Bulunur
Spotify Beğenilen Şarkılar Nasıl Bulunur iPhone

Spotify Masaüstü Uygulamasında ve Web Sitesinde Beğenilen Şarkılar Listesini Bulma

Öncelikle Windows, Mac ya da Linux bilgisayarınızda Spotify masaüstü uygulamasını veya bir web tarayıcı ile Spotify web sitesini açın. Spotify hesabınıza giriş yaptıktan sonra ana sayfanın sol tarafında bulunan menü listesinde Beğenilen Şarkılar (Liked Songs) seçeneğine tıklayarak Beğenilen Şarkılar (Liked Songs) listenizi ve bu listede bulunan beğendiğiniz tüm şarkıları görebilirsiniz.

Spotify Beğenilen Şarkılar Nasıl Bulunur
Spotify Beğenilen Şarkılar Nasıl Bulunur Windows

Spotify Beğenilen Şarkılar Listesini Herkese Açık Hale Getirme

Spotify’daki Beğenilen Şarkılar (Liked Songs) listenizi herkese açık hale getirme işlevi halihazırda bulunmadığı için, bu işlemi doğrudan gerçekleştirmeniz zor fakat dolaylı yöntemlerle bunu yapabilirsiniz. Fakat bu özellik, çalma listeleri için mevcuttur ve direkt çalma listeleri üzerinden bu işlem gerçekleştirilebilir.

Beğenilen Şarkılar (Liked Songs) listenizdeki tek bir şarkı paylaşmak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın!

İlk olarak iPhone veya Android telefonunuzda Spotify uygulamasını ya da Windows, Mac veya Linux bilgisayarınızda Spotify masaüstü uygulamasını ya da bir web tarayıcıdan Spotify web sitesini açın.

Spotify hesabınıza giriş yaptıktan sonra, soldaki menü listesinden Beğenilen Şarkılar (Liked Songs) menüsüne tıklayın.

Spotify masaüstü uygulamasında veya Spotify web sitesinde, paylaşmak istediğiniz şarkıyı sağ tıklayın ve ardından, açılan menü listesinde Paylaş (Share) seçeneğini seçin.

Android veya iPhone telefondaki Spotify uygulamasında, paylaşmak istediğiniz şarkının yanındaki ⋮ (üç nokta) menüsüne dokunun ve daha sonra, açılan menü listesinde Paylaş (Share) menüsüne dokunun.

Spotify Beğenilen Şarkılar Nasıl Bulunur
Spotify Beğenilen Şarkılar Nasıl Bulunur Spotify Masaüstü

Spotify Beğenilen Şarkılar Listesinden Şarkı Silme

Beğenilen Şarkılar (Liked Songs) listenizden bir şarkıyı kaldırmak istiyorsanız, şarkının yanındaki yeşil renkli kalp simgesine tıklamanız gerekmektedir. Yeşil renkli kalp simgesi, renksiz bir kalp simgesi ile yer değiştirecek ve o şarkı Beğenilen Şarkılar (Liked Songs) listenizden kaldırılacaktır.

Spotify Beğenilen Şarkılar Nasıl Bulunur
Spotify Beğenilen Şarkılar Nasıl Bulunur iPhone

Bu işlem, Android ve iOS telefonlardaki Spotify uygulaması ile Windows, Mac, Linux bilgisayarlardaki Spotify masaüstü uygulaması ve Spotify web sitesinde aynıdır.

Spotify Beğenilen Şarkılar Nasıl Bulunur

Bu yazımızda sizlere Spotify beğenilen şarkılar nasıl bulunur konusu ve yapılacak işlem adımları ile ilgili detaylı bilgi verdik. Spotify beğenilen şarkılar nasıl bulunur konusuile ilgili sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden bize iletebilirsiniz.

Makalemizin konusu bağlamında Spotify Kişi Engelleme yazımıza göz atabilirsiniz.