Daha önce Snapchat, popüler özelliklerinden biri olan Snap Map’e katmanlar eklemek için çalıştıklarını açıklamıştı. Şimdi bu Katmanların iki türü uygulamada ilk kez sahneye çıkıyor: Anılar ve Keşfet. Bu “özel deneyimler”, tüm Snapchat arkadaşlarınızın nerede olduklarını ve ne yaptıklarını görmenin yanı sıra, özelliği kullanıcılar için daha kişisel ve kullanışlı hale getirecek.


snapchat resim 1

Bu, kullanıcıların yakında bu yaklaşan katmanlar aracılığıyla yaklaşan şovları ve yakındaki restoranları bulabilecekleri anlamına gelir. 

 Endişelenmeyin, çünkü bunların hepsi özeldir ve diğer insanlarla arkadaş olsanız bile Haritalar’da görünmezler. Aynı şekilde arkadaşlarınızın Anılarını da haritada göremeyeceksiniz.

Keşfet katmanı, insanlar herkese açık Snap’lerini yayınlarsa sanal bir keşif gezisine. Çıkmanıza ve dünyadaki manzaraları, etkinlikleri ve diğer olayları görmenizi sağlar. Bu kullanıcıların yakında bu yaklaşan katmanlar aracılığıyla yaklaşan şovları ve yakındaki restoranları bulabilecekleri anlamına gelir.

11858 teknik destek

Herhangi bir yerdeki aktivite hacmini göreceğiniz için ısı haritasını yeniden tasarlar, bu da devam eden bir olayı veya o yerin turistik bir yer olarak oldukça popüler olup olmadığını gösterebilir. Snapchat’in artık Anıları var keşfedelim. Vurgulanan bölgelerden herhangi birine dokunun ve kullanıcılar tarafından gönderilen. Snapchat’in artık Anıları var keşfedelim. fotoğraf ve videolara bakın.

Snapchat, ortakları çalıştıklarını söyler söylemez gelecek olan katmanların bir ön izlemesini sunuyor. Bu, kullanıcıların yakında bu yaklaşan katmanlar aracılığıyla yaklaşan şovları ve yakındaki restoranları bulabilecekleri anlamına gelir.

Snapchat güncellendi ve yenilendi.

Snap, İş Ortağı Zirvesi açılış konuşmasını tamamladı. Snapchat platform güncellemeleri, ortaklık anlaşmaları ve yeni entegrasyon çabaları. Etkinlik sırasında AR’den esenliğe kadar her şey üzerinde durduruldu. İşte Snapchat mobil uygulamasına gelen yeni her şeyin açıklaması da dahil olmak üzere. Önemli olan tüm duyuruların bir özeti.

snapchat resim 3

Daha önce Snapchat. arkadaşlarınızın bulunduğu yerleri ziyaret etmek için yerler öneren ve Snapchat kullanıcıları arasında popüler olan. Yerlerim adlı yeni bir özellik ekledi.

Katmanları kullanmak için Snap Map’e gidin. Sağ üst köşedeki katmanlar için düğmeye dokunun ve hangisini kullanmak istediğinizi seçin. Şimdi Anılar ve Keşfet arasında ve muhtemelen canlı olduklarında diğerleri arasında geçiş yapabilirsiniz .