Instagram’a yapılan son güncelleme önemli değil ancak iki oldukça kullanışlı özellik getiriyor. Birincisi “nihayet” özelliğidir, bu da bir süredir talep edildiği anlamına gelir ve kullanıcılara, resimlerden birinde bir sorun olduğunu fark ettiğinizde tamamını silmek zorunda kalmadan dönen bir gönderi türündeki gönderileri tek tek silme olanağı verir. veya videolar. Diğer bir özellik ise Instagram ile ilgili bir sorunu sallayarak bildirmenizi sağlayan ve bazen bir şeyler ters gittiğinde otomatik bir refleks olan “öfke sarsıntısı”.

Ancak bazen, gönderilerden birinde bir hata alırsınız veya o resmi eklememeniz gerektiğini anlarsınız. Kullanıcılar artık atlıkarıncadaki hangi gönderilerin silinebileceğini seçebilecek.

instagram resim 2

Bu yeni özellik yeterince basit ancak iş veya kişisel olarak atlıkarınca yayınlayanlar için oldukça kullanışlı.Instagram’da teknik sorunlar yaşıyorsanız uygulama aktifken sallamanız gerekiyor. Karşılaştığınız aksaklığın ne olduğunu Instagram’a söyleyebilmeniz için bir şikayet özelliği getirecek. Ama tabii ki zaten bir öfken varsa, belki bir ara vermelisin. Ama en azından onlara bildirim yapabiliriz.

Seçenek uzun süredir işlevsellikte mevcut, ancak üç ila on adet fotoğrafın. Yerleştirileceğini ve uygulamadan ne gibi faydalar elde ettiğini anlamayan insanlar var. Makale faydalı cevaplar vermektedir. Bir hesapta reklam hesapları için izin verilen en fazla 10 resim yayınlayabileceğinizi anlayabilirsiniz.

İnstagram güncellemeleri geliyor.

Tüm atlıkarıncaları silmek ve düzelttikten sonra veya eklemek istemediklerinizi kaldırdığınızda. Yeniden yayınlamak zorunda kalmak çok büyük bir güçlüktü. Böylece artık belirli, bireysel gönderilerden kurtulabilirsiniz.

instagram resim 1

Diğer yeni özellik veya cihaz olması gerektiği gibi çalışmadığında otomatik tepkimizi taklit eden “öfke sarsıntısı”.Seçenek uzun süredir işlevsellikte mevcut, ancak üç ila on adet fotoğrafın. Yerleştirileceğini ve uygulamadan ne gibi faydalar elde ettiğini anlamayan insanlar var. Makale faydalı cevaplar vermektedir.

Instagram’da teknik sorunlar yaşıyorsanız uygulama aktifken sallamanız gerekiyor. Karşılaştığınız aksaklığın ne olduğunu Instagram’a söyleyebilmeniz için bir şikayet özelliği getirecek. Ama tabii ki zaten bir öfken varsa, belki bir ara vermelisin. Ama en azından onlara bildirim yapabiliriz.