Ana Sayfa Haberler Pubg Mobile Smg Rehberi

Pubg Mobile Smg Rehberi

0
11858 teknik destek

 

 

PUBG Mobile Evreninde ki silahlar ve yapıları hakkında bilgi vermeye hız kesmeden devam ediyoruz bu bölümümüzde ‘SMG’ sınıfı silahları inceliyoruz.

 

UZI

UZI Hollywood filmlerinin kötü çocuklarından biridir, yakın mesafelerde silahın ultra hızlı ateş etme özelliği ve yükleme hızının düşük olması nedeniyle öldürücü güce sahiptir, bu nedenle oyun başında bulacağınız en iyi silahlardan biridir. Dürbün desteği olmaması nedeniyle silahın etkili menzil avantajı kısa mesafelerdir. Uzun ve orta mesafelerde aynı etkiyi vermeyeceğinden ötürü sizi bir müddet idare edecektir. 9mm cephane desteği olan bu silah 25 adet mermi kapasitesine sahiptir.
Tüm klasik haritalarda mevcuttur.

Eklenti Desteği: Susturucu , Kompansatör , Alev Gizleyici , Dipçik , Hızlı ve Uzatılmış Şarjör,Dürbün

 

UMP45

İşini en iyi şekilde yapan, bu unvan sanırım UMP45 için az bile sayılır. SMG silah tarihinin en iyileri arasında yer alan bu canavar eğer usta bir eldeyse bir şarjör mermi ile 3-4 kişiyi rahatlıkla yok edebilir. Dengeli atış yapısı, düşük geri tepme özelliği, hızlı atış avantajı ve hızlı yükleme süresiyle oyun başlangıçlarında ve ortalarına doğru kullanabileceğiniz en iyi alternatiflerden biridir. Dürbün desteğinin de olması nedeniyle orta mesafelerden de hatırı sayılır hasar değeri ile sizleri tatmin edecektir. 0.45 ACP cephane desteği olan bu silah 25 adet mermi kapasitesine sahiptir.
Tüm klasik haritalarda mevcuttur.

Eklenti Desteği: Susturucu , Kompansatör ,Tutamak , Silah Lazeri, Alev Gizleyici , Hızlı ve Uzatılmış Şarjör , Dürbün

 

KRISS VECTOR

Oyuna sezon içi güncellemeleri ile gelen bu SMG oyunculara, Makineli tüfek ile Taarruz tüfeği arasında bir deneyim yaşatmakta, Özellikle kısa ve orta mesafelerde yok edici gücü ile kullanım tercihleri arasında yer alan ‘Vector’ hızlı atış avantajıyla en iyi SMG’ler arasında yer almaktadır. Ekipman şansınıza göre oyun sonuna kadar kullanılabilecek türde bir silahtır. Eklenti desteğinin fazla olması,  geri tepme ve yükleme süresiyle ilgili dezavantajları ortadan kaldırmaktadır. 9mm cephane yapısına sahip olan bu silah 19 adet mermi kapasitesine sahiptir.

Tüm klasik haritalarda mevcuttur.

Eklenti Desteği: Susturucu, Kompansatör ,Tutamak , Silah Lazeri, Alev Gizleyici , Dipçik , Hızlı ve Uzatılmış Şarjör , Dürbün

 

THOMPSON H.M

Namı değer ‘Tommy Gun’ filmlerden hatırladığımız bu süper star, PUBG evreninin en iyi SMG’leri arasında yer alıyor desek yeridir. Yüksek hasar değeri sebebiyle yakın mesafelerde öldürücü etkilere sebep olan ‘Tommy Gun’ güçlü geri tepme özelliği olan kontrolü zor olan silahlardan biridir bu özelliği nedeniyle kullanırken sizleri belli anlarda zor durumda bırakabilir, dürbün desteğinin olmaması nedeniyle etkili menzil noktaları genellikle kısa ve orta uzaklıkta ki mesafelerdir. Oyun başında bulabileceğiniz en iyi silahlardan biridir. 0.45 ACP cephane desteği olan bu silah 25 adet mermi kapasitesine sahiptir.
Tüm klasik haritalarda mevcuttur.

11858 teknik destek

Eklenti Desteği: Susturucu, Kompansatör,Tutamak, Silah Lazeri, Alev Gizleyici , Hızlı ve Uzatılmış Şarjör

 

PP19-BIZON

Oyun içinde ki en iyi SMG hangisi diye soracak olursanız cevabı kuşkusuz PP19-BIZON’dur. Oyuna yeni güncellemeler ile gelen bu canavar ondan iyisi gelene kadar kesinlikle en iyisi olacaktır. Özellikle dengeli ve stabil atış avantajı, yakın ve orta mesafelerden verdiği ölümcül hasar değeri, düşük yükleme süresi ve mermi kapasitesi ile oyun sonuna kadar kullanılabilecek yegane silahlardan biridir. Kullanımının kolay olması ve geri tepme özelliğinin yok denecek kadar az olması nedeniyle başlangıç seviyesinde bir oyuncu tarafından bile rahatlıkla kullanılabilir. Yakın mesafe avantajının yüksek olması sebebiyle eğlence modunda ‘Harabeler ve Silah Eğitimi’ modunda kullanabileceğiniz en iyi silahlardan biri olacaktır.9mm cephane yapısına sahip olan bu silah 53 adet mermi kapasitesine sahiptir.
Tüm klasik haritalarda mevcuttur.

Eklenti Desteği: Susturucu , Alev Gizleyici , Kompansatör , Dürbün

 

MP5K

Sessiz ve derinden; Oyuna gelen yeni güncellemeler ile SMG sınıfına eklenen MP5K muadillerine oranla güçlü bir silah diyebiliriz, yakın mesafelerden yok edici vuruşlara sahip olması sebebiyle oyun başlarında bulunması rakipleriniz açısından bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Özellikle ‘One Man Squad’ modunda susturucu ihtiyacı duymadan kullanabileceğiniz tek silah diyebiliriz, bu nedenle ‘cover’ pozisyonlarda son derece avantajlı olup rakiplerinizi silahın hızlı atış avantajını da kullanarak saniyeler içerisinde yok edebilirsiniz, bunların yanı sıra silahın yoğun derecede güçlü geri tepme özelliği eğer yeni başlaya bir oyuncuysanız sizlere zor anlar yaşatacaktır, Eklenti desteği ile kontrolü bir nebze kolaylaşıyor olması silahın olumsuz etkilerini ortadan kaldırıyor. 9mm cephane yapısına sahip olan bu silah 30 adet mermi kapasitesine sahiptir.
Tüm klasik haritalarda mevcuttur.

Eklenti Desteği: Susturucu, Kompansatör ,Tutamak , Silah Lazeri, Alev Gizleyici , Dipçik , Hızlı ve Uzatılmış Şarjör , Dürbün

 

 

 

Sizler için hazırladığımız silah rehberimizin SMG sınıfı silahlar için olanı şimdilik bu silahlarla sınırla yeni güncellemeler geldikçe yenilerini ekleyeceğiz , bizimle kalmaya devam edin , teşekkür ederiz…

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1615 Oylamalar · 1615 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikMental Up Nasıl Kullanılır?
Sonraki İçerikZoom Uygulamasının Bilgisayara Kurulumu ve Kullanımı
İstanbul Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Mezunuyum , Emlak Piyasasında uyguladığım dijital pazarlama yöntemleri ve bu yöntemleri kullanırken tanışmış olduğum grafik tasarım, web ve sosyal medya yönetimi ile birlikte Teknolojinin bir çok dalıyla tanıştım ve hayatımın bir parçası haline geldi. Bu bilgi ve birikimler ile sizlere de faydam dokunacağı için TeknoDestek ailesi ile birlikteyim , bizi takipte kalmaya devam edin :)

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.