Ana Sayfa Oyun PlayStation Plus Ocak Ayı Ücretsiz Oyunlar!

PlayStation Plus Ocak Ayı Ücretsiz Oyunlar!

0

Bir PlayStation klasiği haline gelen PlayStation Plus aylık bazda ücretsiz oyunlar serisi her ay olduğu gibi, 2019’un ilk ayı olan Ocak ayında da devam ediyor. 2019 Şubat itibariyle aylık bazdaki ücretsiz oyunlar serisi fırsatlarından birçok oyun konsolu modelini ücretsiz oyun fırsatları serisinden çıkaracak olan Sony, Ocak ayında sunduğu oyunlarla tüketicilerin yüzünü güldürecek gibi gözüküyor. Ocak ayı süresi içerisinde PlayStation Plus üyelerine özel olarak ücretsiz şekilde sunulacak oyunları konsol çeşidine göre listelememiz gerekirse:

PlayStation 4

·        Steep

·        Portal Knights

11858 teknik destek
11858 teknik destek

·        Fallen Legion: Flames of the Rebellion

PlayStation 3

·        Zone of the Enders HD Collection

·        Amplitude

PS Vita

·        Fallen Legion: Flames of the Rebellion

11858 teknik destek
11858 teknik destek

·        Super Mutant Alien Assault

Oyuncu sezonu diyebileceğimiz soğuk kış günlerinde oyunseverlerin beğenebileceği oyunları Ocak ayı süresince ücretsiz şekilde yayımlayacak olan PlayStation, yakın dönemde büyük sükse yaratan yılbaşı indirimlerine de kısa süreliğine ara vermiş gibi gözüküyor. Dünya genelinde her sektörde, bir önceki yılın üzerine çok fazla şeylerin konulamayacağı bir yıl olarak geçeceği düşünülen 2019’da çok fazla yüksek bütçeli video oyunu görülmeyeceği konuşuluyor. Özellikle kur baskısı yaşayan ülkedeki oyuncular, globalde popüler çevirim içi video oyunları alanına katılmakta güçlük çekiyor.

PlaySation 4 kullanım oranının dünya genelinde %50 seviyelerini aşmaya başlayacağı tahmin edilen 2019 yılı itibariyle Sony tarafından alınması beklenen çevrimiçi platform olan PlayStation Plus yenilenme süreci de Şubat ayı itibariyle hayata geçiyor. Bu aynı zamanda şu anlama geliyor: Ocak 2019, ücretsiz oyunlar serisi birçok PlaySation Plus kullanıcısının faydalandığı son ay olacak. 2019 Şubat itibariyle aylık bazdaki PlayStation Plus ücretsiz oyunlar serisinde PlayStation 3 ve PlayStation Vita’ya ait içerikler yer almayacak. Bu durum birçok PlayStation Plus üyesini üzse de Sony’nin pazarlama stratejisi gereği ve mevcut PlayStation 4 kullanıcılarına konfor sağlamak amacıyla bu kararı aldığı söyleniyor.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA