Ana Sayfa Bilgisayar Windows 10’unuz için En İyi 5 Video Sıkıştırma Yazılımı

Windows 10’unuz için En İyi 5 Video Sıkıştırma Yazılımı

0

Windows 10 için en iyi 5 video sıkıştırma yazılımı

Video teknolojisindeki en son gelişmeler sayesinde, cihazlarımızın kaldırabileceği en iyi kalitede videolar çekme eğilimindeyiz. Bu yüksek kaliteli videoların izlenmesi video dosyalarınızın boyutunu artırır.

Çoğu insan, aileleriniz ve arkadaşlarınızla paylaşmak için videolar oluşturma eğilimindedir. Video dosyası boyutu, sosyal medya uygulamalarına, e-posta sunucularına vb. Uygulanan boyut sınırlamaları nedeniyle bir sorun olabilir. Büyük dosya boyutlarıyla ilgili başka bir sorunda, yavaş bir internet bağlantınız varsa, otomatik olarak yüklemelerinin daha uzun sürmesidir.

Video projenizin daha küçük olması için bir diğer nedeni de depolama alanınızda yer kazanmaktır. PC sabit disk, USB aygıt veya kamera veri depolama kartı olursa olsun, daha fazla depolama alanına sahip olmaktan faydalanabiliriz.

Yukarıda sunulan sorunlarla ilgili, bu kılavuzda listelenen video sıkıştırma yazılımını kullanabilir ve videonun kalitesini etkilemeden dosya boyutunu küçültebilirsiniz.

PC’de kullanabileceğim en iyi video sıkıştırma araçları nelerdir?

Any Video Converter

Bu yazılım, video dosyalarınızın boyutunu kolaylıkla sıkıştırmanızı sağlayan harika bir araçtır. Any Video Converter, çeşitli video girişlerini destekler: MP4, MPEG, VOB, WMV, 3GP, 3G2, MKV, MOD, M2TS, vb. Ayrıca WMV, MPG, MP4, AVI, ASF, M2TS gibi çok çeşitli video çıkışlarını da destekler. 3GP, 3G2, FLV, vb.

Any Video Converter, hem ücretsiz hem de ücretli sürümleriyle gelir. Ücretli sürüm bazı ek özelliklere sahip olsa da, ücretsiz sürüm çok kullanışlı ve eksiksiz bir araçtır.

Anahtar özellikler:

 • HEVC / H.265 Video Kodlama
 • Hızlı hızlı ve yüksek video kalitesi
 • HEVC – videonun kalitesini kaybetmeden kaynak dosyanın boyutunun yarısına kadar sıkıştırılmasını sağlar
 • CD’lerden ve videolardan ses kopyalar ve çıkarır.
 • Videoyu DVD’ye veya AVCHD DVD’ye yazma özelliği vardır.
 • Video kodeklerini, boyut, bit hızı, kare hızı, örnekleme hızı, kanal, video / ses kalitesi vb.

    –  Şimdi AnyVideo Converter  İndirin.

Pinnacle Studio 22

Çok çeşitli giriş dosyalarıyla bu program, kamera veya video dosya formatlarınızın uyumluluğu konusunda asla endişelenmenize gerek kalmayacakbir uygulamadır.

Pinnacle , hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için oluşturulmuş gelişmiş bir video düzenleme aracıdır ve basitleştirilmiş bir video düzenleme işlemi sunar, ancak harika seçenekler sunar.

Herhangi bir videonun boyutunu kolayca küçültebilirsiniz, ancak bundan daha da fazlasını, efektler ekleyerek ve renk geliştirerek videolarınızı daha da düzenleyebilirsiniz.

Pinacle Studio 22 3 versiyonda geliyor:

 1. Pinnacle Studio, 1.500’den fazla efekt, başlık ve şablon, 6 kanallı HD video düzenleme, çoklu kamera ekran kaydedici, hareketli hareketleri durdurma ve daha fazlasını sunar.
 2. Pinnacle Studio Plus 800’den fazla efekt, başlık ve şablon, 24 kanallı HD video düzenleme, geniş açılı lens düzeltme, profesyonel seviye ses araçları ve Studio sürümünde bulunan diğer tüm seçenekleri sunar.
 3. Pinnacle Studio Ultimate sürümü 2.000’in üzerinde efekt, başlık ve şablon, sınırsız HD ve 4K video düzenleme, 3D Hareket Nesneleri, NewBlueFX’ten efektler, mozaik bulanıklığıyla hareket izleme ve Studio Plus’ta bulunan diğer tüm özellikleri içerir.

    –  Pinnacle Studio 22  resmi web sitesinden şimdi indirin

VideoProc

VideoProc , 4K’da videoları düzenlemek, kesmek, birleştirmek ve sıkıştırmak için kullanabileceğiniz gerçekten güçlü bir video işleme yazılımıdır.

GoPro , DJI, 4K kameralardan kaydedilen büyük boyutlu videoların düzenlenmesi, küçültme, kesme, filtreleme, bölme, birleştirme ve altyazı söz konusu olduğunda bu mükemmel bir çözümdür.

Bu özelliklerin yanı sıra, VideoProc, HEVC / H.264 videolarının dönüştürülmesine, videoların, seslerin ve DVD’lerin dönüştürülmesine, MKV’den MP4’e, M4A’dan MP3’e ve DVD’ye MP4’e ve hatta ortam içeriğinin oynanabilir olmasına yardımcı olan bir video dönüştürücü ve kompresör uzmanıdır.

Anahtar özellikler:

 • 370+ video ve ses kodekinde yerleşik
 • YouTube’dan MP3’e, iPhone zil sesi
 • Video kalitesini ve dosya boyutunu özelleştirin
 • Bilgisayarın ekranından veya web kamerasından video kaydedin
 • Videoları hızlı bir şekilde işleyin ve kolayca seslendirin
 • GoPro DJI’deki videoları sabitleyin

VideoProc indirin

Freemake Video Converter

Freemake Video Converter , videoları yüzlerce formata dönüştüren ve sıkıştıra bilen başka bir harika yazılım seçeneğidir. Araç, tüm son kameralarla ve video cihazlarıyla uyumludur.

Herhangi bir gizli ücret veya sınırlama olmadan Freemake Video Converter’ı özgürce kullanabilirsiniz.

Freemake Video Converter, MP4, AVI, MKV, WMV, MP3, DVD, 3GP, SWF, FLV, vb. dönüştürebilir. Ayrıca fotoğraf veya ses dosyalarını içe aktarabilir ve videonuza ekleyebilir ve aynı anda birden fazla klip dönüştürebilirsiniz. Kodekler şunları içerir: H.264, MKV, MPEG4, AAC.

Freemake Video Converter’ı İndirin

HandBrake

HandBrake açık kaynaklı bir yazılımdır ve en iyi video sıkıştırma yazılımlarından biridir ve ücretsizdir. Hem profesyoneller hem de yeni başlayanlar tarafından kullanılabilecek gelişmiş özellikleri destekler.

Anahtar özellikler:

 • Dahili cihaz ön ayarları
 • Desteklenen giriş kaynakları – multimedya dosyaları ve DVD veya BluRay
 • Video filtreleri – dezenfektan, dezenfekte, kınama, kırpma, ölçeklendirme vb.
 • Başlık / bölüm ve aralık seçimi
 • Kodlayıcıların toplu taraması
 • Bölüm işaretleri
 • Altyazılar (VobSub, Altyazı CEA-608, SSA, SRT)
 • Video bit hızı kodlaması

HandBrake İndir

 

 

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.