Ana Sayfa İnceleme PC için en iyi 10 Hack ve Slash Oyunları

PC için en iyi 10 Hack ve Slash Oyunları

0

Bu oyun Hack and Slash oyunları hem hevesli oyuncular arasında hem de sıradan oyuncular arasında takip ediyor. Oyunun konsepti takip etmek için yeterince kolaydır, böylece içine girmek için fazla oyun deneyimine ihtiyacınız olmaz ve daha geniş bir kitleye ulaştırır.

Hack ve Slash oyunları genellikle her yönden gelen düşman ordularıyla uğraşmak zorunda olan yalnız bir kahraman fikrine dayanır.

Kahraman odadan odaya ya da seviyeden seviyeye koşarak haydutlar, şeytanlar, canavarlar ve oyun geliştiricileri seviye atlamak için her şeyi temizler.

Bu yazıda, bir Windows PC’de oynayabileceğiniz en iyi Hack and Slash oyunlarından bazıları nelerdir, Bu oyunlardan bazıları, bilerek dışarıda bırakmaya çalışmadığımız konsollarda da bulunabilirken, bu toplamalar özellikle Windows PC uyumluluğu için tasarlanmıştır.

Diablo 3

Diablo franchise’ın da ki en son oyun birkaç yıl önce ortaya çıktı, ancak bugün hala birçok kişi tarafından oynanıyor. Tek oyunculu bir maceradır, ancak solo macerada çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla oynamanıza ve rekabet etmenize izin veren çok oyunculu ve çevrimiçi unsurlara sahiptir, her noktada çok korkutucu, zor ya da sıkıcı olur.

Diablo ayrıca bir genişleme seti aldı ve oyunu daha iyi hale getiren sürekli yeni güncellemeler alıyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Oyun, birden çok sınıftan birini seçmeni sağlar, böylece tarzına en çok uyanı oynayabilirsin. Daha sonra iyi bir tasfiye ihtiyacı olan sürünen zindanlarda maceraya atılıyorsunuz.

Bu oyun Warcraft ve Starcraft’ın arkasındaki şirket Blizzard tarafından yapıldı ve hikaye de oldukça iyi.

Diablo dünyasına girin! Tek oyuncu modunu ve çevrimiçi modu deneyin. Dikkatli olun: oynamak için internet bağlantısı gereklidir.

2018 güncellemesi : Blizzcon 2018’de, Diablo 3 başka bir eklenti veya devam filmi almadı, ancak bunun yerine bir ‘kız kardeş oyunu’ (Diablo Immortal) aldı. Bu, Diablo’nun mobil bir versiyonudur ve duyurusu, ağır biçimde eleştirilmiştir.

Ancak bu, Diablo hayranları için büyük bir hal aldı Aralık 2018 yılında olduğu gibi, Blizzard önümüzdeki yıl ortaya yeni Diablo projelerini açıkladı.

NieR: Automata

NierR: Autumata birçok kişinin oynadığı veya takdir edilen bir oyun devamıdır. Oyun saf Hack değildir ve ağır RPG öğeleri birleştiren bir Slash oyunudur.

Bu oyunu en fazla kalabalıktan ayıran unsur, ayarları olmasıdır. Oyunun dayanağı, insanlığın makinelere karşı savaşını kaybettiği ve şimdi gezegenin kontrolünü yeniden kazanmak için mücadele etmesidir.

Bu çatışmanın ardından, oyun geliştiricilerin sanatsal detaylarıyla tam olarak ortaya çıkardıkları bazı şaşırtıcı manzaralar ortaya çıkıyor.

Kesinlikle büyüleyici ve sürükleyici doğası sayesinde kaybolmak istediğiniz bir oyundur. Oyun bir PS4 oyunu olarak ortaya çıktı, ancak geliştirici daha sonra yayınlanacak bir PC sürümü için söz verdi.

DMC: Devil May Cry “Şeytan Ağlayabilir

Devil May Cry, on yıldan fazla bir süredir var olan ve çok başarılı olan serinin yeniden başlatılmasını temsil ediyor. Oyun, kahramanı Dante ve dizideki farklı oyunlar boyunca yaptığı çeşitli görevlere dayanıyor. Bu yenilenmiş tasarımda Dante, ikonik gümüş saçlarından başlayarak tavrına kadar tam bir değişim yaptı.

Ancak değişmeyen tek şey, etrafta koşuşturup her türlü şeytan ve canavarı öldürmesidir.

Hızlı kesme bıçaklarından ağır vuruşlara kadar, oyun boyunca kullanacağınız çok sayıda silah vardır. Müthiş kombinasyonlar oluşturmak için yakın dövüş silahlarıyla yapılan saldırılarda aralıklı olarak kullandığınız iki silahınız da var.

Oyun serisi, düşmanları birden fazla saldırı ile havada asılı tutabileceğiniz ve gerçekten ilginç, dinamik ve hafif karikatürize dövüşleriyle bilinir.

Devil May Cry 1 through 4

Dizideki orijinal oyunlar da zaman ayırmaya değer ve daha önce bahsettiğimiz en yeni ve yeniden başlatılmış oyunu oynayan insanlar için gerçekten eğlenceli bir deneyim olabilir.

İlk oyunlar, franchise için sesi belirleyen ve Dante’nin hikayesini başlangıçta canlandırıldığı gibi inceleyen oyunlardır.

Oyunlar, kanlı eylemlerle ve kardeşçe kan davası etrafında dönen karmaşık bir hikaye ve dünyayı yıkımdan kurtarmak için çaba sarfediyor, hepsi tek bir oyunda sıkıştırılıyor, ancak 3 sahneye yayılıyor.

Üretimdeki farklılıklar, orijinaller ve yeniden başlatılan başlık arasında oldukça belirgin olacak, ancak oyunun çekirdeği hala orada olacak ve bir tarafın keyfini çıkaracaksınız, diğerinden zevk alacağınız süper yüksek şanslar var demektir.

Eğer DMC: Devil May Cry oynadıysanız ve eğlendiyseniz, kesinlikle erkek kardeşlerine bakmaya değer.

Darksiders

Darksiders, oyuncuların dört atlıdan biri olan War rolünü üstlendikleri bir oyundur. Dört Süvari’nin İncil temasına aşina olmayanlar için, Savaş, Kıtlık, Ölüm ve Zararlar ve dünyanın bittiği zaman Son Yargı’nın habercisi olacağı söylenir.

Şimdi ders bitti, artık iyi bölüme geçme zamanı: Oyun 🙂

Darksiders’ta, oyuncu sizsiniz, bir hatadan sonra görevini yerine getirmek için çağrılırsınız. Kıyamet, çok geçmeden tetiklenir ve insanlık, şeytanlar ve melekler arasındaki savaşta yok olur.

Savaş, her iki tarafla da savaşmalı ve insanlığın son saati boyunca kendi unsurunu kullanmalıdır

Tabii ki, gezegenimize ne olacağını öğrenmek için oyunu oynamak zorunda kalacaksınız, ancak süper bir Savaş Tanrısı ilhamıyla savaşacağınızı söyleyebiliriz.

Darksiders II

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Devil May Cry’nin söz konusu Darksiders’ın devamı ile başlattığı gelenek ile devam ediyoruz. İlk oyunu bozmadan özetini açıklamak biraz zor, ama asıl fikir ilk oyunun kahramanın başının dertte olduğu.

Bu sefer, Dört Atlıdan bir diğeri olan Ölüm ve Savaş’ın erkek kardeşinin rolünü üstleniyorsunuz. Savaşı kurtarmak için bir yolculuğa çıktınız ve yol boyunca epik savaşlar için birçok fırsatınız var.

Oyun, orijinal Darksiders’ın sunduğu şey üzerine kuruludur ve oyunda daha dinamik ve daha çeşitlidir.

Ayrıca, yolunuza çıkan düşman ordularını yok etmek için kullanabileceğiniz yeni oyuncaklar ve bazı tatlı silahlar alırsınız.

Bu ilginizi çekebilecek ilginç bir hikaye ile başka bir Hack and Slash oyunu. İyi bir Hack and Slash oyunu arıyorsanız, kendi başına bu oyunu almak için yeterli.

Metal Gear Rising: Revengeance

Kalbinde, Metal Gear franchiseı sessiz, hesaplanmış ve ölümcül bir kahramanı oynamayı sağlayan, taktiksel, gizli bir seridir. Bu yüzden seri hakkında biraz bilgi sahibi olan ancak bu oyunu hiç duymamış olan birinin kafası karışmış olabilir.

Metal Gear Rising: Revengeance, orjinal oyun serisinin bir parçası ve fanların kullandığı noktadan hedefine kadar çok farklı.

Bu oyun, bir Katana meraklısı cyborg olan Raiden adlı bir kahramanı takip ediyor. Elbette, bu liste için uygun kılan bir Hack and Slash oyunudur, fakat aynı zamanda en ilginç ve eşsiz Hack ve Slash oyunlarından biridir, bu yüzden listede yer almaktadır.

Bu oyunu farklı kılan şey, oyuncunun arabalardan binalara ve çevrede bulabilecekleri başka herhangi bir şeyde dilimlemelerini sağlayan “serbest dilimleme bıçağı modu” olmasıdır.

Macera dolu, aksiyon dolu ve harika anlarla dolu son derece kanlı bir oyundur. En iyisi Hack ve Slash’tır, aynı zamanda oyuncuların onu özellikle hatırlamasını ve türdeki diğer oyunlardan farklılaştırmasını sağlayacak kişisel bir dokunuşla değiştirebilmeniz bir ayrıcalıktır.

Grim Dawn

Grim Dawn, gerçekten cesur görünümlü bir oyun arayan herkes için cevaptır. Diablo gibi bir oyunda bulduğunuz tüm unsurlara sahip ve aynı zamanda RPG unsurlarını da içeriyor. Örneğin, Diablo 2 gibi daha önceki Diablo oyunlarından hoşlanıyorsanız, kesinlikle oynamaya değer bir oyundur.

Bu oyunun kesinlikle daha koyu bir tonu var ama bir sınıf seçmek ve bir karakter oluşturma becerisini geliştirmek gibi çeşitli Diablo’ya benzeyen unsurlar yukarıda bahsedilen Blizzard oyununu hatırlatıyor. Grim Dawn’taki hikaye de çok karanlık, bu nedenle genel olarak daha kötü anlatılarla ilgiliyseniz, bu sizin için bir oyun olabilir.

Vikings: Wolves of Midgard “Midgard’ın Kurtları”

Bu oyun aynı zamanda Diablo’yu da andırıyor ancak kamera açısına bakıldığında. Hedefinize ulaşmak ve görevlerinizi tamamlamak için düşman ordularıyla savaşırken, üst düzey bir bakış açısı ile Vikingler dünyasına adım atıyorsunuz.

Eğer İskandinav mitolojisine meraklıysanız ve canavarlardan ve devlere kadar geniş bir düşman paketi için uygun bir dövüş yaşatıyorsanız, o zaman bu oyun sizin çayınız olabilir. Karda ayak izlerini bırakma ya da karlı dağ tepelerinde biraz zaman geçirdikten sonra donmaya başlamanız ya da çıplak göğüslü gibi özel detayları ve harika grafikleri var.

Bu oyunda böyle birçok şık unsur var ve genel deneyimle harika. Bir eşli, iki kişilik bir macerada etiketlemek için bir arkadaşınız ile birlikte yapacak bir eşiniz varsa işleri daha da eğlenceli hale getirir. Sözcüğün klasik anlamında sınıflarınız yok, fakat daha çok belirli bir uzmanlığa yöneliyorsunuz.

Bunun anlamı, ne tür bir silahla başlayacağınızı ve en başından en çok neye sahip olacağınızı seçebilmenizdir.

Bayonetta

Başlangıçta son nesil konsollar için piyasaya sürülen oyun, PC’ye de yol açtı, oyunun bilgisayarlara taşınması için çılgınca bir talebe cevap olarak. Oyun kesinlikle kendi liginde, ancak her bir kullanıcının bunun iyi veya kötü bir şey olup olmadığına karar vermesi gerekiyor.

Oyun, en başından farklı bir şey vaat ediyor, çünkü buradaki kahramanı, tipik erkek liderinden ziyade bir kadın. Baş karakter, Bayonetta, düşkünlüğünüzü almak için kullanılabilecek, sayıları fazla olan uzun bir olasılık ve araç listesi sunar. İster zorlu bir patron savaşına, isterse de başka bir düşman sürüsüne bakarsanız, Bayonetta, yiyeceğinizle oynamanıza izin verir, tabiki, onları bertaraf edebileceğiniz gerçekten çılgınca bir yol sunar.

Sadece yakın dövüş silahınız ve silah çeşitliliğiniz yok, aynı zamanda cadı durumunuz sayesinde şekil değiştirme yetenekleriniz de var. Bunlar daha kısır ve ölümcül olan tamamen yeni bir form almanızı sağlar.

Bayonetta, sinirli ya da aşırı uç bir kişiliğin tonunu belirleyen kendi saçından yapılmış 1 parçalı bir takım elbise giyiyor. Bayonetta’yı oynamış olanlar, ne kadar karmaşık olduğu konusunda eşit derecede merak ve dehşete düşüyor.

Path of Exile

Bu oyunun büyük bir avantajı var: Bu ücretsiz bir oyundur ve yakın gelecekte kazanılacak bir ödeme olmayacaktır. Sizi bu oyunla ilgilendirirsek, oyunculara hangi deneyimi sunduğunu bir göz atalım.

Bu, fantezi dünyasında, Diablo ile karşılaştırılabilir kılan karanlık unsurlarla dolu bir oyundur. Sürekli dövüşüp ganimet kazanarak karakterini geliştirmelisin. Sınırsız sayıda beceri geliştirebilir ve karakterinizi savunmacı veya saldırgan olacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

Oyunun bir diğer harika özelliği de, gizliliğinizi oluşturmak ve kişiselleştirmek. Sadece bir Terk Edilmiş Üstatın güvenini kazanmak zorundasınız ve onlar size daha fazla yağma yapma şansına sahip olacağınız görev ve görevlerin yanı sıra bir gizlilik sunacaklardır.

Ayrıca, diğer POE oyuncuları ile savaşarak ekstra ödüller kazanabileceğiniz ve yeteneklerinizi ve deneyiminizi ciddi bir teste sokabileceğiniz PvP turnuvalarına ve özel etkinliklere sahipsiniz. Bu oyunu denemenizi ve deneyimlerinizi bizimle paylaşmanızı öneririz.

işte bunlar PC’de oynayabileceğiniz en iyi Hack and Slash oyunları. Oyun oynamak için çok fazla zaman harcamak ya da sadece konsollardan hoşlanmamanıza bakılmaksızın, kesinlikle içine gireceğiniz güzel bir koleksiyonunuz edinmiş olacaksınız.

Tüm bu oyunlar, aralarında Hack ve Slash türüne bağlanan benzer öğeler içeriyor olsa da, hepsinde benzersiz ve aralarında çok fazla çeşitlilik de mevcut.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA