Ana Sayfa Destek Blizzard Oyunları Nasıl Onarılır

Blizzard Oyunları Nasıl Onarılır

0

Blizzard, World of Warcraft , Diablo, League of Legends ve daha fazlası gibi epik oyunlarıyla ünlü önemli bir oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır . Blizzard’ın oyunları her gün milyonlarca oyuncuyu meşgul ediyor ve etkileyici fantastik dünyalara dalmalarını sağlıyor.

Şirketin oyun platformu çok sağlam ve güvenilirdir ve en zorlu oyuncuların bile beklentilerini karşılamaktadır. Blizzard’ın platformu her gün çok sayıda değişkenle çalışıyor ve bazen çeşitli teknik sorunlar ortaya çıkıyor.

Blizzard oyunlarını onarmak için en kolay ve en basit çözüm, platformun özel onarım aracını kullanmaktır. Bozuk ve zarar görmüş oyun dosyaları çok çeşitli sorun ve hatalara neden olabilir. Blizzard’ın onarım aracı hatalı dosyaları hızlı bir şekilde tanımlar ve birkaç dakika içinde onarır.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Bozuk oyun dosyaları nasıl onarılır

  1. Battle.net masaüstü uygulamasını başlatın
  2. Onarmanız gereken oyunun simgesine tıklayın
  3. Oyunun başlığı altında Tara ve Onar> adlı bir seçenek belirtin
  4. Taramayı Başlat> onarım işleminin tamamlanmasını bekleyin. Bu işlem, araçların onarması gereken dosya sayısına bağlı olarak 3 dakikadan az, hatta yarım saat sürebilir.

Blizzard’ın tarama ve onarım aracının çalışmayı durdurduğu, bir döngü içinde oyunları taradığı veya seçeneğin tamamen gri olduğu durumlar da vardır.

Tarama ve Onarım aracı oyunları bir döngü içinde taramaya devam ediyorsa, aşağıdaki sorun giderme adımlarını izleyin:

  1. WTF \ Account \ MYACCOUNT \> adresine gidin , macros-cache.txt dosyasını macros-cache.txt.old olarak yeniden adlandırın.
  2. Tip  I = 1.120 DeleteMacro (i) do için / script tüm hesap yan makroları silebilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA