Ana Sayfa Destek Panda Global Protection 2018 Kurulum ve Lisans Etkinleştirme

Panda Global Protection 2018 Kurulum ve Lisans Etkinleştirme

0
Panda Global Protection 2018 Kurulum ve Lisans Etkinleştirme

Merhaba teknoloji severler bugün sizler için ‘Panda Global Protection’ Virüs koruma programının kurulumu ve lisans etkinleştirme işlemini detaylı bir şekilde gerçekleştireceğiz .

Kötü amaçlı yazılımların arttığı bu dönemde güvenlik denilince akla virüs programları gelmektedir .
Bir çok firma ücretli ve ya ücretsiz bir şekilde kendi yazılımlarını tanıtmakta ve kullanıcılara sunmakta.‘Panda Global Protection’ da bu yazılımlardan bir tanesi detaylı kurulum ve lisans etkinleştirme rehberini sizler için sıraladık .

• Öncelikle tarayıcımıza panda download yazarak ilk sırada yer alan yazılımı indireceğimiz web sitesine giriş yapıyoruz .

Panda Global Protection 2018 Kurulum ve Lisans Etkinleştirme Daha sonrasında karşımıza ücretli ve ya ücretsiz Panda yazılımını indireceğimiz seçenekler karşımıza  çıkıyor , Sağ üst köşede bulunan free antivirus’ sekmesine tıklıyoruz.

‘Free antivirus’ seçeneğine tıkladığımız zaman yazılımın ücretsiz halini indireceğimiz sayfa karşımıza çıkacak. ‘Download’ seçeneğine tıkılıyoruz. Bu pencerede ücretli olarak indirebileceğimiz versiyonu tanıtılmakta biz lisans kodumuz mevcutta var olduğu için ‘No Thanks’ seçeneğine tıklayıp bir sonra ki kısma geçiyoruz.

Bu kısım yazılımın web sayfasıyla olan son işlemimiz , ‘Download Now’ diyip dosyayı indirip tarayıcımızı kapatabiliriz.

Yazılımı Türkçe dil seçeneği ile indirmemiz mümkün , ‘ileri’ diyoruz.

Bu seçenekte dil seçeneğini yönetebilmekteyiz ayrıca , ‘Panda Safe Web uygulaması , MyStart anasayfa seçeneği  ve ‘Yahoo’ sunucularını kullanmak istemiyorsanız yukarıda ki kutucukları boş bırakıp ‘Kabul Et ve Yükle’ seçeneğine tıklayabiliriz.
Yükleme işlemi başlamıştır.

Yükleme işleminin tamamlandığını görmekteyiz , ‘Şimdi Aç’ diyerek lisans kodunu etkinleştirme işlemine geçebiliriz.
Tarayıcıyı başlattığımız zaman ufak bir genel tarama yapacaktır.

Yazılım sistemi sizden bir E-mail adresi istemektedir , bu kısmı doldurduktan sonra ‘Devam’ seçeneğine tıklıyoruz.
•Devam dedikten sonra isterseniz anlık olarak veya lisansınızı etkinleştirdikten sonra da mail kutunuza düşen ‘Panda Global Protection’ onay mailini açarak onaylayabilirsiniz. ‘Devam’ diyerek işleme kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yazılım arayüzünde sağ üst kısımda bulunan ‘Çan’ simgesine tıklıyoruz.

‘Ürünlerim’ seçeneğine tıklıyoruz. Bu seçenekte bulunan ‘Bir ürün / kodu ekle’ seçeneğine tıklıyoruz .• Varolan lisans kodumuzu doğru bir şekilde kutucuğa yazarak ‘Devam’ diyoruz , ve lisans etkinleştirme işlemini tamamlıyoruz.

Kurulum ve lisans işlemi tamamlanmıştır , bu işlemi yaptıktan sonra program arayüzün de ‘ek’ skiller gelecektir. Bu skiller sayesinde daha güvenli bir şekilde yazılımı kullanıp mobil cihazlarınızla da senkronize edebilirsiniz , Sizler için hazırladığımız Rehberin sonuna geldik , Bizi takip etmeye devam edin .

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.