Panda Global Protection 2018 Kurulum ve Lisans Etkinleştirme

Merhaba teknoloji severler bugün sizler için ‘Panda Global Protection’ Virüs koruma programının kurulumu ve lisans etkinleştirme işlemini detaylı bir şekilde gerçekleştireceğiz .

Kötü amaçlı yazılımların arttığı bu dönemde güvenlik denilince akla virüs programları gelmektedir .
Bir çok firma ücretli ve ya ücretsiz bir şekilde kendi yazılımlarını tanıtmakta ve kullanıcılara sunmakta.‘Panda Global Protection’ da bu yazılımlardan bir tanesi detaylı kurulum ve lisans etkinleştirme rehberini sizler için sıraladık .

• Öncelikle tarayıcımıza panda download yazarak ilk sırada yer alan yazılımı indireceğimiz web sitesine giriş yapıyoruz .

Panda Global Protection 2018 Kurulum ve Lisans Etkinleştirme Daha sonrasında karşımıza ücretli ve ya ücretsiz Panda yazılımını indireceğimiz seçenekler karşımıza  çıkıyor , Sağ üst köşede bulunan free antivirus’ sekmesine tıklıyoruz.

Panda Global Protection 2018 Kurulum ve Lisans Etkinleştirme 2 ‘Free antivirus’ seçeneğine tıkladığımız zaman yazılımın ücretsiz halini indireceğimiz sayfa karşımıza çıkacak.Panda Global Protection 2018 Kurulum ve Lisans Etkinleştirme 3 ‘Download’ seçeneğine tıkılıyoruz.Panda Global Protection 2018 Kurulum ve Lisans Etkinleştirme 4 Bu pencerede ücretli olarak indirebileceğimiz versiyonu tanıtılmakta biz lisans kodumuz mevcutta var olduğu için ‘No Thanks’ seçeneğine tıklayıp bir sonra ki kısma geçiyoruz.

Panda Global Protection 2018 Kurulum ve Lisans Etkinleştirme 5 Bu kısım yazılımın web sayfasıyla olan son işlemimiz , ‘Download Now’ diyip dosyayı indirip tarayıcımızı kapatabiliriz.

Panda Global Protection 2018 Kurulum ve Lisans Etkinleştirme 6 Yazılımı Türkçe dil seçeneği ile indirmemiz mümkün , ‘ileri’ diyoruz.

Panda Global Protection 2018 Kurulum ve Lisans Etkinleştirme 7 Bu seçenekte dil seçeneğini yönetebilmekteyiz ayrıca , ‘Panda Safe Web uygulaması , MyStart anasayfa seçeneği  ve ‘Yahoo’ sunucularını kullanmak istemiyorsanız yukarıda ki kutucukları boş bırakıp ‘Kabul Et ve Yükle’ seçeneğine tıklayabiliriz.
Panda Global Protection 2018 Kurulum ve Lisans Etkinleştirme 8 Yükleme işlemi başlamıştır.

Panda Global Protection 2018 Kurulum ve Lisans Etkinleştirme 9 Yükleme işleminin tamamlandığını görmekteyiz , ‘Şimdi Aç’ diyerek lisans kodunu etkinleştirme işlemine geçebiliriz.
Panda Global Protection 2018 Kurulum ve Lisans Etkinleştirme 10 Tarayıcıyı başlattığımız zaman ufak bir genel tarama yapacaktır.

Panda Global Protection 2018 Kurulum ve Lisans Etkinleştirme 11 Yazılım sistemi sizden bir E-mail adresi istemektedir , bu kısmı doldurduktan sonra ‘Devam’ seçeneğine tıklıyoruz.
Panda Global Protection 2018 Kurulum ve Lisans Etkinleştirme 12 •Devam dedikten sonra isterseniz anlık olarak veya lisansınızı etkinleştirdikten sonra da mail kutunuza düşen ‘Panda Global Protection’ onay mailini açarak onaylayabilirsiniz. ‘Devam’ diyerek işleme kaldığımız yerden devam ediyoruz.Panda Global Protection 2018 Kurulum ve Lisans Etkinleştirme 13 Yazılım arayüzünde sağ üst kısımda bulunan ‘Çan’ simgesine tıklıyoruz.

Panda Global Protection 2018 Kurulum ve Lisans Etkinleştirme 14 ‘Ürünlerim’ seçeneğine tıklıyoruz.Panda Global Protection 2018 Kurulum ve Lisans Etkinleştirme 15 Bu seçenekte bulunan ‘Bir ürün / kodu ekle’ seçeneğine tıklıyoruz .Panda Global Protection 2018 Kurulum ve Lisans Etkinleştirme 16• Varolan lisans kodumuzu doğru bir şekilde kutucuğa yazarak ‘Devam’ diyoruz , ve lisans etkinleştirme işlemini tamamlıyoruz.

Kurulum ve lisans işlemi tamamlanmıştır , bu işlemi yaptıktan sonra program arayüzün de ‘ek’ skiller gelecektir. Bu skiller sayesinde daha güvenli bir şekilde yazılımı kullanıp mobil cihazlarınızla da senkronize edebilirsiniz , Sizler için hazırladığımız Rehberin sonuna geldik , Bizi takip etmeye devam edin .