Bu yazımızda sizlere MyBroom robot süpürge kurulumu ve özellikleri hakkında detaylı bilgilendirme iletiyoruz.

MyBroom robot süpürge, evinizde ya da ofisinizde toz ve kir kalıntıları temizlemek için tasarlanmış bir robot süpürgedir. Bu robot süpürge, sensörleri ve emiş motorları kullanarak evinizdeki zeminleri ve diğer yüzeyleri temizleme yapar.

MyBroom robot süpürge, ev sahiplerine temizlik yaparken zamandan tasarruf sağlar. Ayrıca evinizi veya ofisinizi temiz tutmak için daha az efor harcamaktadır. Bu cihazların birçok avantajı vardır, ancak bazı dezavantajları da vardır.

Robot süpürgelerin dezavantajlarından biri, evdeki tüm alanları tam olarak temizleyememeleridir. Bu nedenle, bazı insanlar hala manuel süpürge kullanmayı tercih ediyorlar. Ayrıca, robot süpürgelerin fiyatları hala oldukça yüksek olabilir, bu da bazı insanlar için dezavantajlı bir durum olabilir. Ancak uygun fiyatı ile öne çıkan MyBroom robot süpürge kurulumu oldukça basit olduğundan ve kullanımı pratik olduğundan kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır.

MyBroom Robot Süpürge Kurulumu

MyBroom robot süpürge kurulumu oldukça basittir ve kısa sürede tamamlanabilir. Robot süpürge kutusunu açın ve içindeki bileşenleri kontrol edin. Genellikle, cihazın kendisi, şarj istasyonu, uzaktan kumanda ve bazı durumlarda yedek parçalar bulunur.

Sarj istasyonunu hazırlayın ve evinizde yeri sabit kalabilecek bir konuma yerleştiriniz. Robot süpürgeyi açın ve üzerindeki koruyucu malzemeleri çıkarın. Bataryanın tamamen şarj edildiğinden emin olun.

Akıllı telefonunuza Tuya Smart uygulamasını indiriniz. Google Play Store veya Apple Store üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz.

Evinizde 2.4Ghz bir Wi-Fi internet ağı olması gereklidir. Uygulamaya kayıt olarak giriş yapınız. Daha sonra robot süpürgenizi cihaza eklemek için cihaz ekleme bölümünden ilerleyiniz. Robot süpürgeyi seçtikten sonra evinizin Wi-Fi ismini seçmeniz istenilecektir. Ardından Wi-Fi şifrenizi soracaktır. Şifreyi doğru bir şekilde yazdıktan sonra ilerleyiniz.

mybroom robot supurge kurulumu
MyBroom robot supurge kurulumu

Dikkat edilmesi gereken nokta wifi şifrenizi eğer yanlış yazarsanız şifre yanlış uyarısı vermeyecektir. Ekran ilerleyecek ancak en sonunda kurulum başarısız olacaktır. Bu yüzden şifrenizi dikkatli bir şekilde yazınız.

Daha sonra robotunuzun Wi-Fi de gözüken ismini seçmeniz istenilecektir. Robot süpürgenin ağına katıldıktan sonra MyBroom robot süpürge kurulumu tamamlanıyor.

MyBroom Robot Süpürge Özellikleri

Bu cihazın boyutları oldukça küçük ve taşınabilir bir yapıya sahip. Ağırlığı sadece 2 kg olması, kolayca taşınabilmesini sağlıyor. Emiş türü kuru olduğundan, cihaz sadece düz zeminlerde kullanılabiliyor. Toz kapasitesi 0.25 lt ve su tankı kapasitesi de 0.25 lt olduğu için cihazın daha küçük alanlarda kullanımı için uygun.

Üç farklı çalışma modu ve 120 dakika çalışma süresi, kullanıcıların farklı temizlik ihtiyaçlarına uygun ayarlamalar yapmalarını sağlıyor. Şarj süresi 4,5 saat olduğundan, cihazı şarj etmek oldukça hızlı. Ayrıca, Li-ion pil tipi daha uzun kullanım süresi ve daha hızlı şarj süresi sunar. EPA/HEPA filtresi olmaması, bu cihazın daha düşük fiyata satılmasını sağlayabilir.

mybroom robot ozellikleri
Mybroom Robot Süpürge Kurulum Ayarları

Ancak, bu cihazın aşılabilir engel yüksekliği sadece 15 mm olduğundan, daha yüksek engelleri aşmakta zorlanabilir. Ayrıca, siklon filtresi veya EPA/HEPA filtresi olmaması, cihazın toz ve diğer partikülleri tamamen temizlemekte daha az etkili olmasına neden olabilir. Ses seviyesi 51 dB olduğundan, kullanıcılar cihazı çalıştırırken biraz gürültüye maruz kalabilirler.

Böylece sizlere  MyBroom robot süpürge kurulumu ve özelliklerini anlattık. Umarız makalemiz sizler için faydalı olmuştur.

Sıradaki konumuz: