Microsoft Bluetooth Fare’yi kullanma

Microsoft Bluetooth Fare, hassas kaydırma ve gezinme sağlayacak güvenilir fareniz olması için tasarlanmış bir faredir. Kompakt tasarım hareket halindeyken üretken olmanızı kolaylaştırır. 
Microsoft Bluetooth Fare 1

Gereksinimleri

Kurulumu sağlamak için, Bluetooth 4.0 veya üzeri için destek sunan Windows 10/Windows 11 çalıştıran bir bilgisayara ihtiyacınız var. Bu fare daha hızlı eşleştirme için Windows 10’da ve Windows 11’de Hızlı Eşleştirme’yi  de destekler. 

Farenizi bağlama

Farenizi açmak için farenizin alt kısmındaki Bluetooth düğmesine bir basın. Kapatmak için düğmeye tekrar basın.

Farenizi Bluetooth ile eşleştirme

Farenizi açın, ardından bilgisayarınızla eşleştirmek için yönergeleri izleyin: 

  1. LED ışık yanıp sönmeye başlayana kadar (yaklaşık 5 saniye) farenin altındaki eşleştirme düğmesini basılı tutun.
  2. Windows 10/Windows 11 bilgisayarınızda, fareniz için bir bildirim görünürse Bağlan’ı seçin, ardından kurulmasını bekleyin.

    Bildirimi göremiyor musunuz? Başlat  Ayarlar  Cihazlar  Bluetooth ve diğer cihazlar  Bluetooth veya başka cihaz ekle  Bluetooth Microsoft Bluetooth Fare Bitti’ye gidin.

Fareniz eşleştirildikten sonra, LED ışık yanıp sönmeyi durdurur. Işık, siz farenizi kapatıncaya kadar yanmaya devam eder. 

Pil bilgileri

Microsoft Bluetooth Fare 1 AA pil kullanır. Pili değiştirmeniz gerektiğinde fareyi ters çevirin, pil kapağını açmak için küçük tırnağa basın ve ardından pili değiştirin. Pil tasarrufuna yardımcı olmak için, kullanmadığınızda farenizi kapatmak için alttaki Bluetooth düğmesine basın.

Microsoft Fare ve Klavye Merkezi’ni İndirme

Farenizin temel ayarlarını değiştirmek için Başlat  Ayarlar  Cihazlar  Fare  öğesini seçin. 

Windows paketi kaldırma

Microsoft Bluetooth® Special Edition Windows Fareniz ile mükemmel bir şekilde eşgüdüm içeren özel tema paketleriyle bilgisayarınızın Bluetooth® olun.

İlişkili Bağlantı: Bluetooth fare Windows 10’da çalışmıyor