Minecraft Apk nasıl indirilir, aşağıda açıklamalı olarak tarafınıza iletilmiştir.

Piyasaya çıktığı tarihten itibaren rekorları birer birer kıran ünlü sandbox oyunu minecraft, 10 yıl önce çıkmasına rağmen şu an hala dünyada en çok oynanan oyunlar listesinin başını çekiyor. Minecraft Windows, MacOS, Android ve iOS gibi birçok platformda oynanabiliyor. 600 milyondan fazla oyuncu sayısına 2020 yılında ulaştı.

Minecraft APK Nasıl İndirilir
Minecraft APK Nasıl İndirilir

Minecraft oyunu en çok Android tarafından ciddi 1 oyuncu kitlesine sahip oldu. Sistem gereksinimlerinin düşük olması nedeniyle tüm Android cihazlarda sorunsuz 1 şekilde çalıştığı söylenilebilir.

Minecraft Android’de Play Store iOS’ta App Store da ücretli olarak oyunculara sunuluyor. Minecraft oyununa ücretsiz olarak sahip olmak isteyen oyuncular tarayıcılarından minecraftı apk olarak ücret ödemeden cihazlarına indirebiliyor.

APK Uzantılı Dosyaları Dışarıdan İndirmek Güvenli Mi

APK uzantı dosyaları Tarayıcılar üzerinden açılan web sitelerinde play store’da orijinal halde olan denetlenmiş güvenlik denetiminden geçmiş Uygulamalar ve oyunlar play store’da güvenli bir şekilde kullanıcılarına sunulurken bu uygulama ve oyunları Apk uzantısı ile Hiçbir güvenlik denetiminden geçmeden hiçbir denetime tabi olmadan tarayıcı üzerindeki web sitelerine yüklenerek korsan uygulama ve korsan oyun olarak kullanıcılarına güvenliksiz bir şekilde sunuluyor.

Bu durum Kişisel bilgilerinize ve cihazınıza saldırmalarına Kapı araladığı için önerilmiyor. Apk uzantılı uygulama ve oyunlar indirmek yerine ilk tercihiniz her zaman orijinal halde güvenli bir şekilde sunulan playstore uygulama mağazalarından indirmeyi tercih etmeniz öneriliyor.

Minecraft APK Nasıl İndirilir Yükleme İşlemleri

Minecraft apk dosyasını indirmek ve cihazınıza kurmak oldukça basittir. Eğer minecraftan resmî sitesine girip minecraftı indirmeye çalışırsanız sizi play Store a yönlendirir. Sizi playstore a yönlendirdiği için apk dosyasını indiremezsiniz. APK indirmek için;

Minecraft yükleme
Minecraft Nasıl Yüklenir

Minecraft Apk dosyasını indirmek için tarayıcınıza “minecraft apk indir” ya da” minecraft download APK” yazarak tercih edeceğiniz herhangi bir siteye girerek size sunulan minecraft apk dosyasını indiriniz.

  • İndirme işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuzun indirilenler kısmından minecraftı bulup üzerine tıklayınız.
  • Karşınıza ayarları aç seçeneği gelecektir.
  • Ayarlardan bilinmeyen kaynaklardan gelen yüklemeye izin ver seçeneğini aktif hale getiriniz.
  • Ardından yükle seçeneğine basınız.
  • Oyununuz yüklendiğinde ana ekranınızda görebilirsiniz.
Minecraft Oynama
Minecraft Oyun Nasıl Oynanır

Minecraft Oyun Nasıl Oynanır

Minecraft düşük grafikli hayal gücünüzü kullanmanıza olanak veren bir açık dünya oyunudur. Oyuna ilk başladığınızda envanterini biz boş olacaktır. Elinizde hiçbir araç olmadığı için yumruklarını kullanarak ağaçları kırabilir onları kütük haline çevirebilirsiniz. Ve bu kütükleri çalışma masası haline getirebilirsiniz.

Böylelikle üretim için büyük bir adım atmış olursunuz. Masada kürek, çapa ve balta üretebilirsiniz.

Oyunun içinde zombiler, örümcekler ve iskelet karşınıza çıkacaktır. Bu düşmanlardan korunmak için kılıç üretip kendinizi savunabilirsiniz. Oyunun içinde kaynak ararken daha derinlere inecek ve daha zorlu düşmanlarla ve sürprizlerle karşılaşacaksınız. Kısacası açık dünyanın maceraları ve zorlukları bu oyunda sizleri bekliyor.

Minecraft Oyun Nasıl Kaldırılır

Minecraft Android ve iOS cihazlarda uygulamalar kısmında görünür ve uygulamayı kaldır seçeneğinden kolaylıkla cihazınızdan kaldırılabilir.

Windows’da ise denetim masası program kaldır sekmesinden minecraft oyunu bulduktan sonra farenizden sağ tık yaparak kaldır seçeneği tıklanır.

Minecraft APK nasıl indirilir yazımız buraya kadar.

Öneri başka yazımız: Snapchat Oyun Oynama