Ana Sayfa Bilgisayar MF PRODUCT BLUETOOTH KLAVYE KURULUMU

MF PRODUCT BLUETOOTH KLAVYE KURULUMU

0
11858 teknik destek

Merhaba sevgili TeknoDestek takipçileri bugün sizler için Mf Product firmasına ait olan Bluetooth destekli klavyenin kurulum ve incelemesini yapacağız , makalemizde faydalanmak amacıyla üründen bir adet satın alıp malzeme kalitesi ve kurulum incelemesi yaptık.

Ürün malzeme kalitesi olarak oldukça iyi diyebiliriz , özellikle ülkemizde ki sağlık krizinin devam ettiği bu günlerde eğer ki tablet ya da Notebook kullanıyorsanız ya da ikinci bir ekrandan çalışıyorsanız oldukça faydalı bir ürün diyebiliriz.

Ürünü bütün işletim sistemi platformlarında denedik , sorunsuz ve gayet seri olarak çalışmakta . Algılama yeteneği oldukça iyi diyebiliriz , Bu konuda sizi üzmeyecek bir cihaz.

• Ürün 2 adet AAA Pil ile çalışmakta , malesef ki ürün kutusundan pil çıkmıyor.

• Kurulum işlemi için Bluetooth Desteği olan bir bilgisayara ihtiyacınız olacak , ilk olarak bilgisayarınızın bildirim panelinden ‘Blueooth Simgesine tıklayarak ‘ Bluetooth özelliğini aktif edeceğiz.

• Bir sonra ki işlemde Ayarlara gidin seçeneğine tıklayıp ‘Bluetooth Aygıtlarının’ bulunduğu ekrana ulaşıyoruz.

• Bu kısımda Bluetooth ya da Başka cihaz ekle seçeneğine tıklıyoruz.

11858 teknik destek

• Klavyemizin pillerini taktıktan sonra On/Off tuşuyla açalım , ve açtıktan Sonra Arka kısmında bulunan ‘Connect’ butonuna 3-4 saniye basılı tutalım , bu işlemi yaptıktan sonra Klavyemiz Bluetooth alıcısını çalıştıracak.

• Bluetooth Klavye seçeneğine tıkladıktan sonra Bilgisayar ekranınızda bir kod belirecek , Bu kodu ‘Bluetooth Klavyenizin’ üzerinde bulunan rakamlara tıklayarak yazıp ‘Enter’a basıp kurulumu tamamlıyoruz.

• Cihazınızı kullanmadığınız anlarda pilini çıkarıp kapatsanız bile yeniden açtığınızda bağlantı kuracağınız tüm cihazlarla çalışacaktır , Cihaz IOS/Android platformlarıyla da uyumludur.

Ürünle alakalı kurulum rehberi yalnızca TeknoDestek’te bulunmaktadır, daha fazla teknoloji haberleri ve makaleleri için bizi takipte kalmaya devam edin , Sağlıklı günler dileriz.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1993 Oylamalar · 1993 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikHonor X10 İnceleme
Sonraki İçerikSamsung Markalı Cep Telefonlarında Yanlışlıkla Dokunma Özelliğini Aktif Etme / Kapatma
İstanbul Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Mezunuyum , Emlak Piyasasında uyguladığım dijital pazarlama yöntemleri ve bu yöntemleri kullanırken tanışmış olduğum grafik tasarım, web ve sosyal medya yönetimi ile birlikte Teknolojinin bir çok dalıyla tanıştım ve hayatımın bir parçası haline geldi. Bu bilgi ve birikimler ile sizlere de faydam dokunacağı için TeknoDestek ailesi ile birlikteyim , bizi takipte kalmaya devam edin :)

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.