Magıx Movie. Edit Pro Yenilikleri Nedir? Magıx Movie Edit Pro yenilikleri.

Dünya üzerinde etkili olan Magıx Movie Edit Pro bir video editör programı olarak çıktı. Özellikle yeni başlayan kullanıcılar için kolay arayüzü sayesinde kısa sürede geniş kitlelere ulaşmayı başardı.

Sizlerde video editör programlarını yeni kullanmaya başlayan kullanıcılardansanız, Magıx Movie Edit Pro Windows 10 için en iyi programlardan bir tanesi olacaktır.

Bu program sayesinde kısa sürede kaliteli videolara ulaşma imkanınız olacaktır. Kaliteli yüksek ekipmanlar ile hizmet veren program oldukça ilgi gördü.

Magıx Movie endüstri başta olmak üzere ses düzenleme yazılımı olarak tanındı.

Uzun yıllardır görsel ve işitsel medya yazılımları arasında üst sıralarda yerini almıştır.

Program video düzenleme yazılımı CyberLink ve Adobe ile rekabet halindedir. Ancak 360 derece 4K içerik için destek vermektedir.

Magıx Movie Edit Pro yenlikleri

Bahsedeceğimiz yenilikler Magıx Movie Edit Pro 2020 sürümü olanlar için gelen bazı yenilikler aşağıda yer almaktadır.

Magıx Movie Edit Pro Yenilikleri nelerdir?

Fazla yazı: Program içerisine gelen özellikler uygulamanın el yazısı ve boyutlarının modern özellik taşıyıp ancak günlük fonlar mevcut. Bu efektler başlık animasyonlar ile kullanılabilmektedir. Fakat programın şuan için başlıklar için 30 yazı tipine sahip olduğunu belirtelim.

3

Dİnamik başlık animasyonları: Bir çok tüketici kullanıcı video yazılımları önceden belirlenen animasyonları sergiler. Yakınlaştırma ve daha fazlası ile izleyenlerin dikkatini üzerine toplar. Özelliklerde şuanda 15 animasyon stili mevcut.

NewBlue Titler ve FX:  Temel programın efekt ve başlık özellikleri 200 den fazla ancak 250efekt şablonu ile bu alanı genişletir. Fakat premium ve Plus düzeyleri içindir.

Projeyi yönet menüsü: Örneğin bir proje var ve bu projeye film eklemek istediniz.  Magix tek projeye birden fazla film eklemenize imkan tanır.

Ek olarak bu özellik sayesinde film eklemenin yanı sıra kaldırmak, birleştirmek ve benzeri işlemleri de kullanmanıza imkan tanır.

Boşluk kaldırma: Bir çok video projeleri üzerinde dikkat edildiği üzere zaman çizelgelerinde boş alanlar olur.  Magıx Movie Edit Pro yeni özelliği ile tek bir dokunuş ile bu boşlukları kaldırır.

Yukarıda program için bazı özelliklere değindik ancak sadece bu kadar değil benzeri bir çok özelliğe yeni güncellemeleri ile ekleme yapıldı.