İphone Klavye Kişiselleştirme

Iphone Klavye Kişiselleştirme için İPhone’unuzda hangi klavyeyi kullandığınız son derece önemlidir.

Sonuçta, insanlarla iletişim kurmak için kullanacağınız şey bu, bu nedenle kolay, kullanışlı ve kullanımı rahat bir klavyeye ihtiyacınız var. Ayrıca klavyeniz tam olarak sizin spesifikasyonlarınıza göre özelleştirilmelidir. Böylece tam anlamıyla ihtiyacınız olan tüm özellikler parmaklarınızın ucunda olur. İşte iPhone’unuzdaki klavyeyi beğeninize göre nasıl değiştireceğiniz, ayrıca göz önünde bulundurmanız gereken özelleştirmeler, ince ayarlar ve üçüncü taraf seçenekleri.

Önce iPhone klavyesi için seçeneklerimize bakalım..

HTTP error çözümü için buraya dokunabilirsiniz…

Yerel klavye seçenekleri

İphone Klavye Kişiselleştirme ve tuş fonksiyonları..

  • Otomatik Büyük Harf – bir cümle yazmak otomatik olarak ilk harfi büyük yapar.
  • Otomatik Düzeltme — kendini açıklayıcı. Telefon bir kelimeyi yanlış yazdığınızı düşünürse sizin için düzeltecektir . Bu, potansiyel olarak riskli olabilir, bu nedenle yazımınız yeterince iyiyse devre dışı bırakmak istersiniz.
  • Caps Lock’u Etkinleştir — kendi kendini açıklayıcı. Caps Lock tuşu etkin.
  • Akıllı Noktalama — iOS 11 ile gelen oldukça yeni bir özellik. İki tireyi (–) uzun tireye (—) dönüştürmenin yanı sıra, düz tırnakları kıvrık tırnaklara otomatik olarak dönüştürür.
  • Karakter Önizleme — bu etkinleştirildiğinde, bir harfe dokunmak ekranda büyük görünmesini sağlar, böylece az önce hangi harfe bastığınızı bilirsiniz. Bu, yıldızların arkasına gizlenmiş parolaları yazarken çok değerlidir. Yazım hatalarını azaltır.
  • “.” Kısayol — boşluk çubuğuna dokunmanın bir nokta ve ardından bir boşluk ekleyeceği gerçekten harika bir özellik. Bu, yazmayı biraz daha hızlı hale getirir.

youtube kanalımız için buraya tıklayın..

Üçüncü taraf klavyeler

Yerel iOS klavyesi oldukça iyi olsa da, bazı kişiler için yetersiz olması normal. Durum buysa, işte kullanıcılar tarafından çok beğenilen üç üçüncü taraf klavye.

Gboard

Gboard, şimdiye kadarki en iyi üçüncü taraf klavye olmalı ve büyük bir. Google hayranıysanız sahip olmanız gereken bir klavyedir. Tahmini metni harika ve tüm zamanların favorim Translate de dahil olmak üzere çeşitli. Google hizmetlerine sahip . Yabancı bir dilde mesaj gönderiyorsanız. Gboard sizin için anında çeviri yapacak ve bu kesinlikle paha biçilemez. Ayrıca birden çok dil ve çeşitli temalar da yükleyebilirsiniz.

Iphone Klavye Kisisellestirme

Swiftkey

SwiftKey, Microsoft’a devir oldu ​​ve. Microsoft tarafından satın alındığında. Genellikle hızla bozulan diğer ürünlerin (Skype ) aksine, SwiftKey’ aykırı değerlerden biri gibi görüyoruz. İyi yorumlar ve sadık bir kullanıcı tabanı aldı.

Gboard ile aynı özelliklere sahiptir: özelleştirilen temalar, otomatik düzeltme, GIF’ler , Microsoft Translator , kaydırarak yazma ve daha fazlası.