Ana Sayfa Destek KAAN N2 Bildirim Ayarları!

KAAN N2 Bildirim Ayarları!

0
KAAN N2 Bildirim Ayarları!

Ülkemizin yerli akıllı telefon üreticilerinden biri olan Başarı Elektronik’in pazardaki göz bebeği KAAN N2, satış grafiğini her geçen gün bir tık daha yukarı çekerek pazardaki kullanıcı sayısını artırmaya devam ediyor. Yavaş yavaş kendi kullanıcı kitlesini oluşturmaya başlayan KAAN ürünlerinde kullanıcı sayısı arttıkça, tüketicinin ürün hakkında merak ettikleri konuların sayısı da artmaya devam ediyor. Biz de bu kapsamda sizler için KAAN ürünlerinde en çok sorulan konulardan biri olan Bildirim ayarları nasıl düzenlenir? konusunu işleyeceğiz. Klasik Android mimarisine sahip olan üründe kullanım aslında oldukça basit ve stabil şekilde gerçekleştiriliyor. Eğer KAAN N2 telefonunuz var ve bildirim ayarlarını düzenlemek istiyorsanız, yapmanız gerekenler aşağıda yer alıyor.

 

  • Öncelikli olarak ana menü üzerinden Ayarlar menüsüne erişiyoruz.

KAAN N2 Bildirim Ayarları!

  • Ardından Ayarlar menüsünde bulunan Bildirimler’e bölümüne giriyoruz.

  • Sonrasında ise açılan Bildirimler ekranından bildirim türünü düzenleyeceğimiz uygulamayı listede bularak gerekli düzenlemeleri yapabiliyoruz.

  • Eğer yaptığımız tüm değişiklikleri iptal edip, tüm bildirim ayalarını fabrika verilerine sıfırlama istersek, Bildirim Ayarları ana ekranında bulunan sağ üstteki üç noktaya tıklıyoruz ve tüm bildirim ayarlarını fabrika verilerine sıfırlayabiliyoruz.

  • Eğer kilit ekranındaki Bildirim içeriklerini kısıtlamak istersek Bildirimler ana ekranında bulunan Ayarlar işaretine dokunarak Kilit ekranı bildirim içeriğini düzenleyebiliyoruz.

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.