instagram profiline şekilli metin ekleme. instagram profiline şekilli isim yazma. Profiline şekilli ve farklı versiyonlarda metin ekleme adımları nelerdir?

Tüm dünyayı etkisi altına alan instagram kullanıcılarının keyifli zamanlar geçirmesine ortam hazırlıyor. Günümüzün neredeyse her saat her dakikasında kendimizi  instagram üzerinde gezinirken buluyoruz. Platform bir çok uygulamaya oranla olukça geniş kullanıcı kitlesine sahip. Platform kullanıcılarına sağladığı fotoğraf, video, hikaye, avatar ve benzeri bir çok etkinliği ile biz kullanıcıların olumlu dönüşünü alıyor.

Instagram hesabı her kullanıcı için kendine özeldir. Bazen kullanıcılar uygulama profilini kendilerine göre düzenlemek ister. Gerek yazı, renk, sitil ve benzeri özellikler ile beraber. Fakat bu işlem için telefonlarımızın klavyesinde yer alamayan bazı özel karakterler mevcut.

Son zamanlarda kullanıcıların sıklıkla merak ettiği fakat merakını gideremediği fark edildi. Instagram kullanıcıları profillerine ekledikleri metinler yada yazan isimlerini şekilli ve daha gösterişli bir şekilde kullanmak istiyor.

Ancak bu işlem biraz aşamalı olacaktır. Bu makalemizde çok sık sorulan Instagram profiline şekilli yazı yazma adımlarını inceleyeceğiz. Sizlerde bu soruya yanıt arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Aşağıda yer alan adımları takip edelim.

11858 teknik destek

Öncelik olarak bu işlem için bir siteden destek alacağız. İşlemlere başlayalım.

İnstagram’a Şekilli metin ekleme

1)Yapılması gereken ilk işlem bilgisayar yada telefonunuzdan hangisini kullanıyorsanız boş bir internet sayfası açalım.

2)Adres satırı alanına messletters.com/tr/  sitesine giriş yapalım.

3)Açılan safa biraz karışık görünse de oldukça kullanışlı bir arayüz’e sahiptir.

4)Sayfanın en üst kısmında yer alan cümlenizi buraya yazın diye bir ibare yer alacaktır.

5)Bu alana şekilli olarak yazmak istediğiniz cümle, kelime yada isim metninizi yazın.

6)Örnek olarak ben DENEME YAZISI olarak bir metin ekledim. Aşağıdaki görsele mevcuttur.

Resim 1 yazi

7)Metninizi yazdıktan sonra sayfayı aşağıya doğru kaydırın ve birbirinden farklı yazı sitillerini göreceksiniz.

8)Bu yazı sitillerinden hangisini istiyorsanız seçin ve metni kopyalayın.

Resim 2 deneme

9)Daha sonrasında yapmanız gereken işlem çok basit. Kopyaladığınız yazıyı Instagram hesabınızda ister isim alanına isterseniz de durum alanına yapıştırın.

İşlemler oldukça kolay ve anlaşılır. Her ne kadar sayfa biraz karışık görünse de kullanımı bir o kadar basit olacaktır. Şimdi sizlerde Instagram profilinizi özelleştirerek yazı sitillerinizin tadını çıkarabilirsiniz.