İnstagram Mevcut Takip İstekleri Görme

İnstagram hesabınızda daha önceden göndermiş olduğunuz takip isteklerini karşı taraf kabul veya iptal etmediyse yani istek gönderdiniz karşı taraf hiçbir şey yapmadı isteğiniz halen geçerli ve bu gönderdiğiniz Mevcut Takip İstekleri Görme ve bunları düzenlemenizi sağlayabilmenizi göstereceğim.

Öncelikle İnstgaram hesabınıza Cep telefonunuzdan uygulama aracılığıyla veya bilgisayarınızdan web tarayıcısı aracılığıyla instagram hesabınıza giriş yapalım.

2ff6d79be 3774 4bc5 ac99 31ec68afb36d

Yukarıda görüldüğü gibi ayarlara giriş sağlayalım.

3d1bba59a ca03 430b 8cc7 755b7816ac4e

Gizlilik ve güvenlik ayarlarına giriş yapacağız.

Web tarayıcısından giriş yaptıysanız ayarlardan sonra Gizlilik ve Güvenlik seçeneğine giriş yapalım.

İnstagram uygulamasından giriş yaptıysanız ayarlardan sonra güvenlik seçeneğine giriş yapalım.

4pc

 

İnstagram uygulamasından giriş yaptıysanız ayarlardan sonra güvenlikten sonra da verilerine eriş seçeneğini seçelim.

Web tarayıcısından giriş yaptıysanız ayarlardan sonra Gizlilik ve Güvenlikten sonra hesap verilerini görüntüle seçneğine tıklayalım.

45cca3e06c 697f 43a3 8365 4c48a93ee766 1

Gelen ekranda Mevcut takip isteklerinin altında ki Tümünü Gör seçeneği ile Mevcut Takip İstekleri Görme Takip isteği gönderdiğiniz kullanıcıları görebileceksiniz. İsterseniz takip isteklerinizden iptal diyerek vazgeçebilirsiniz.

Ayrıca

Instagram hesabınız Herkese Açık ve Gizli seçenekleri arasında çok fazla geçiş yaparsa, hesabınıza aşağıdakilerin gibi geçici sınırlamalar uygulanabilir:
  • Bir günde onaylayabileceğiniz takip isteği sayısına ilişkin sınırlamalar.
  • Hesabınızı Gizli seçeneğinden tekrar Herkese Açık seçeneğine geçirmeye çalışmanız durumunda mevcut takip isteklerinin kaldırılması.

Sürekli olarak Gizli ve Herkese Açık seçenekleri arasında geçiş yapan hesaplar, diğer kişiler için kötü paylaşım deneyimleri oluşturabilir. Topluluğu gerçek olmayan hareketlerden korumaya yardımcı olmak amacıyla bu davranış Instagram’da hoş karşılanmaz.

İlişkili Bağlantı: İnstagram Mesaj İstekleri Görünmüyor

2 YORUMLAR

  1. aynı sorun bendede var güncellemelerden sonra böyle oldu. Yeni güncellemeyi beklemek lazım.

  2. Merhaba,benim gizlilik veya güvenlik bölümünde verilere eriş seçeneği çıkmıyor. Önceden çıkıyordu ama artik bulamıyorum. Takip istegi gönderdiğim kişileri nasilnasil bulabilirim