Ana Sayfa Haberler İleti Yönetim Sistemi ile Size SMS Gönderebilecek Firmaları Belirleyin

İleti Yönetim Sistemi ile Size SMS Gönderebilecek Firmaları Belirleyin

0
11858 teknik destek

Avrupa Birliği uyum yasaları çerçevesinde geçtiğimiz yıllarda Kullanıcı Verileri Koruma Kanunu kuralları ülkemizde uygulamaya konulmuştu. Yıllar içerisinde süre gelen işlemler kullanıcı veri ve haklarını koruma anlamında her geçen gün biraz daha kullanıcı konforunu arttırma yönünde geliştiriliyor. Bu alanda ülkemizde uygulamaya konulan son yenilik ise İleti Yöneti Sistemi platformu oldu. Bu platforma e-devlet kullanıcıları üzerinden giriş yapabilen kullanıcılar kendilerine çeşitli mecralar üzerinden arama yapabilecek ve SMS bildirimi gönderebilecek firmalara izin verebiliyorlar.

 

İleti Yönetim Sistemi platformuna aşağıdaki link üzerinden erişebiliyoruz.

https://vatandas.iys.org.tr/giris

 

Giriş ekranları adımında izinli listesini düzenlemek istediğimiz telefon numarasını sisteme girerek doğrulama SMS’ini alıyoruz. Doğrulama SMS’i ile kimlik doğrulama adımlarının geçilmesinin ardından sistem bizleri hangi firmaların bizimle ne şekilde iletişim kuracabileceğini seçebileceğimiz ekrana yönlendiriyor.

11858 teknik destek

Bu ekranda bizlerle iletişim kurma metodlarını düzenlemek istediğimiz şirketin üzerine tıklayarak alt menüye giriş yapıyoruz ve ilgili firmanın telefon araması ve SMS izin ayarlarını düzenliyoruz. Talebimizi sisteme iletmemizin ardından iletişim tercihi seçeneğimiz karşı tarafa doğrudan iletiliyor ve karşı taraf için 72 saatlik süreç başlıyor. İletişim tercihlerini düzenlediğimiz şirketler talebimizi yerine getirmek adına 3 iş günü süreye sahip oluyor. Bu sürecin sonunda şirketin bizimle iletişim kurup, kuramayacağı ya da hangi metodlar ile bize erişebileceği tamamen bizim tercihimize göre düzenlenmiş oluyor.

 

 

 

 

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1615 Oylamalar · 1615 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikPyCharm’da pandas ”adlı modül yok Hatası ve Çözümü
Sonraki İçerikTürkiye’de FAST Sistemi
1991 istanbul Şişli Doğumlu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisad Fakültesi mezunu. 2009 yılından beri teknoloji ile yakından ilgileniyor. Yaklaşık beş yıldır yönetici teknik editörlük görevini ifa ediyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.