Ana Sayfa Mobil İkinci El Eşya Satma Uygulaması Let Go!

İkinci El Eşya Satma Uygulaması Let Go!

3

Pek çok kişinin evinde önceden bir heves ile alınmış ancak çok fazla kullanılmamış bir sürü vardır. Günümüzde bu ürünleri internet üzerinden satabildiğimiz bir çok internet sitesi bulunmakta. Let Go da bunlardan biri.

Let Go nun internet sitesi bulunduğu gibi iOS ve Android uygulamaları da bulunuyor. Kullanımı oldukça basit olan uygulamanın Android versiyonunu sizler için derledik.

Google Play Store üzerinden ücretsiz şekilde indirebileceğiniz uygulamanın ilk açılış ekranı uygulamayı sizlere tanıtıyor.

letgo1

Tanıtım sayfalarına kısa bir göz gezdirerek uygulama hakkında ön fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Uygulamada ilan vermek oldukça basit. Uygulama ana ekranında bulunan “Eşyalarını Sat” butonuna tıklayarak akıllı cihazınızın kamerasını aktif hale getiriyorsunuz ve ürünüzün fotoğraflarını çekiyorsunuz. Dilerseniz ürünüzün daha önceden çekilmiş olan fotoğraflarından da kullanabiliyorsunuz. Bunu yapmak için kamera açıldığında fotoğraf çekme bölümünün sol altında bulunan galeri işaretine basmanız yeterli olacaktır.

letgo2

 

letgo3

Ürününüzün fotoğraflarını çektikten veya seçtikten sonra sıra ürün fiyatımızı belirlemeye geliyor. Ürün bedelini belirlemenizin yanı sıra ürün fiyatında pazarlık yapıp yapmayacağınızı da seçebiliyorsunuz.

letgo4

Fiyat belirleme işleminin ardından ürünüzü siteye eklemeden önce uygulama sizlere üyelik bilgilerinizi soracaktır. Eğer daha önceden Let Go platformuna üye olmadıysanız yeni bir üyelik oluşturmanız gerekiyor. Ancak üyelik işlemleriyle uğraşmak istemeyip platforma daha kısa bir şekilde üye olmak isterseniz Let Go yu facebook hesabınızla da etkinleştirebiliyorsunuz.

letgo5

Let Go yu yalnızca ürün satarken değil, ihtiyacınız olan şeyleri uygun fiyatlara alabilmek için de kullanabiliyorsunuz. Aradığınız ürünü kolayca bulabilmeniz için uygulamanın sağ üst bölümünde bulunan menü çubuğuna basıyorsunuz ve aradığınız ürünün grubunu belirliyorsunuz. Ürün arama kriterlerinde ilan sahibinin size yakınlığını ve fiyat baremini de belirleyebiliyorsunuz. Aramanızı detaylandırmak için öncelikle ana ekranda sağ üstte bulunan menü tuşuna basıyorsunuz.

letgo6

Daha sonra gelen arama seçeneklerinde aramanızı detaylandırabiliyorsunuz.

letgo7

Ürün arama kriterlerinizi belirledikten sonra istediğiniz ürüne ulaştığınızda ürünü satın alabilmek için ilanı veren kullanıcıyla iletişime geçmeniz gerekiyor. Kullanıcılara soru sorabildiğiniz gibi fiyat teklifi de yapabiliyorsunuz. Uygulamada diğer ürün satış platformları gibi on line ödeme seçeneği bulunmuyor. Uygulamadaki bir ürünü satın almak istediğinizde ilanı veren kullanıcıyla irtibata geçip ödeme konusunda satıcıyla anlaşmanız gerekiyor.

letgo8

Günler ilerledikçe popülelitesini artıran ve kullanımı oldukça kolay olan Let Go uygulamasını mutlaka test etmelisiniz.

Hazırlayan: Uğurcan ÜN

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

3 YORUMLAR

  1. Bende iphone 4s var letgoya giriyom açılıyo ama bi ürünün fotoğrafını açınca uygulama kapanıyor acil yardım

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.