Ana Sayfa Mobil Zorlu World Uygulaması Ve Avantajlı Dünyası

Zorlu World Uygulaması Ve Avantajlı Dünyası

0

Zorlu Center müşteri bağlılık programı olarak tasarlanan Zorlu World uygulaması akıllı telefonunuzdan kolayca Zorlu Center’ın tüm fonksiyonlarından faydalanmanızı sağlayan bir uygulama.

Zorlu Center’daki mağazaların güncel kampanyaları, mağaza indirimleri, hediye sinema biletleri gibi ayrıcalıklara ulaşabilirsiniz. Bunun için yapmamız gereken işlemler şu şekildedir.

zorlu1

Öncelikle telefonumuzun uygulama marketi üzerinden uygulamayı açarak bizlere her bilgiyi bildirim olarak gönderip gönderemeyeceğimize onay veriyoruz.

zorlu2

Hemen başla diyerek devam ediyoruz.

zorlu3

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Birçok tekliften ve kampanyadan üye olmadan faydalanılmadığı için Üye Ol diyerek devam ediyoruz.

zorlu4

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Kabul Et diyerek devam ediyoruz.

zorlu5

Kabul Et dedikten sonra size ait kişisel bilgileriniz ile doldurduktan sonra bitti diyerek devam ediyorsunuz. Daha sonra sizlere mağazaların yapmış olduğu indirimler ve kampanyalar görseli önünüze gelecektir.

zorlu6

Ana menüde uygulamanın bizlere sağlamış olduğu fırsatlar yer almaktadır. Mağaza listeleri, Zorlu World kartı ile avantaj fırsatları, Etkinlik tarihleri yer almaktadır.

zorlu7

Belki de en iyi özelliklerinden biri de mağazanın kişiye özel sunmuş olduğu 500 Mb boyutunda ki internet hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Size önerilen şartları kabul ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA