Bu yazıda sizlere Grundig VCR3130 robot süpürge kurulumundan ve başlıca teknik özelliklerinden bahsedeceğiz.

Grundig VCR3130 Robot Süpürge ile gün ve saat seçerek temizlik planlamaları yapabiliyorsunuz. Böylece haftalık temizlik planı oluşturarak süpürme işlemini tamamen ona devredebilirsiniz. Cihazı uzaktan kontrol etme sayesinde mobil uygulamadan cihazı istediğiniz yerden kullanım imkanı oluşturmaktadır. Farklı emiş gücü seçenekleri ile güç tüketimini ve performans ayarını ihtiyacınıza göre oluşturabilirsiniz. Kolayca monte edilebilen silme aparatı ve mikrofiber beziyle yüzeylerde performanslı bir temizlik yapabilirsiniz.

110 dakikaya kadar süren kesintisiz süpürme performansıyla uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Böylece çok büyük bir alanı temizlemeyecekseniz eğer tek seferde temizliği tamamlayabiliyorsunuz. Ayrıca 2600mAh batarya kapasitesi için uzun süre sarj olmasını beklemenize gerek kalmayacaktır. Grundig VCR3130 Robot Süpürge her temizlikte yeniden haritalandırma yapar. Böylece sıfırdan tarama ile nerelerin temizlediğini analiz eder. Böylece evinizi atlamadan her yerini temizlemektedir.

Teknik Özellikleri

Aşılabilir Engel: Maksimum 2cm.
Çalışma: 5 farklı çalıştırma modu.
Çalışma Süresi: Maksimum 110 dk.
Derinlik: 350 mm
En: 350 mm
EPA/HEPA Filtre: Var
Kullanım Alanı: Düz Zemin
Pil Tipi: Li-ion (uzun ömürlü kullanım imkanı olan pil teknolojisidir.)
Siklon Filtre: Var

Grundig VCR3130 Robot Süpürge Kurulumu

Cihazın kurulumunu yapmadan önce evinizde robotun girmesini istemediğiniz kapılarını kapatınız. Ayrıca evinizde dağınıklık varsa yerde küçük cisimleri kaldırınız. Böylece haritalandırmayı daha kısa sürede tamamlayacaktır. Eğer 2cm den daha yüksek kapı eşikleri varsa bu odaların da kapısını kapatınız.

Sarj ünitesi için evinizde sabit alan belirleyin. Ayrıca sarj ünitesinin arkası duvara birleşik vaziyette bulunabilir. Ancak sağında ve solunda cihazın rahat hareket edebileceği kadar boşluk alan olmalıdır. Daha sonra cihazı sarj ünitesine yerleştiriniz. Bir süre şarj olmasını bekleyiniz.

Cep telefonunuza uygulama mağazasından Grundig Robot uygulamasını indirin. Telefonunuzda konum servislerini etkin hale getirin. Ayrıca evinizin Wi-Fi ağına bağlanın.

Bölge seçimini yaparak mail adresiniz ile beraber kayıt oluşturun. Ardından bir şifre belirleyin. Oturum açtıktan sonra cihaz seçme ekranı gelecektir.

Grundig VCR3031 Robot Süpürge Kurulumu

Cihaz arama seçeneğinden robot süpürgenizin modelini seçerek ilerleyin. Robot süpürgeniz şarj istasyonunda değilken auto butonuna sinyal sesi duyana kadar basılı tutunuz.

Grundig VCR3031 Robot Süpürge Kurulumu

Daha sonra işlem tamamlandı butonu ile sonraki adıma ilerleyin. Evinizin Wi-Fi ismi gözükecektir. Burada Wi-Fi parolasını ekrana yazarak ilerleyiniz. Veriler cihaza aktarılarak kurulum yapılacaktır. Bu sırada robot süpürge ile telefonunuzu birbirine yaklaştırınız. Böylece Grundig VCR3031 robot süpürge kurulumu tamamlanmış olacaktır.

Son Güncelleme 26 Mayıs 2022 Yazar Pınar Güldökmez