Milyonların favorisi olan Dolap ile artık Kadın, Bebek&Çocuk, Ev&Yaşam ve Erkek kategorisi için yeni bir dönem başlıyor. Yeni, ikinci el, sıfır ve sahibinden ürünleri almak da satmak da Dolap’ta çok kolay!

Bir zamanlar gardırobunuzun yıldız parçaları olan elbise, spor ayakkabı, bot, çanta, gömlek artık tarzınıza uymuyor mu? Çocuğunuza özenle giydirdiğiniz kıyafetler küçüldü, oyuncak ve kitaplarına ilgisi azaldı ve yenilerine yer mi açmak istiyorsunuz? Peki mutfak dolaplarına sığmayan eşyalarınıza ya da salonda değiştirmek istediğiniz dekoratif parçalara ne demeli? Üstelik bunlarla sınırlı olmayıp, tüm erkek moda ürünlerini kolayca satabildiğiniz söylesek?

Kullanılmış eşyalarınızı, ikinci el alışverişin güvenilir adresi Dolap‘ta satın ve paraya dönüştürün ve siz satmanın keyfini yaşayın, alıcılar da aradığı en ucuz ürünü bulmanın mutluluğunu yaşasın!

Screenshot 2 12

Nedir Bu Dolap?

1- Para Harcamadan En Güzel Parçalara Sahip Olun!

Kullanmadığınız eşyaları, giysileri, kıyafetleri, ikinci el eşyaları kolayca Dolap‘a yükleyin, satın, kazanın ve anında paraya çevirin!

Artık size dar veya bol gelen kıyafetler, hiç giymediğiniz spor ayakkabılar ve pantolonlar, yıllardır kullanmadığınız çanta, gözlük, ayakkabı, saat, takı, parfüm, takım elbise, kıyafet, oyuncak, kitap yeni ya da ikinci el aklınıza gelen her şeyi yükleyin, dolabınız keşfedilsin.

Evde bir minik var ve çok mu hızlı büyüyor? Küçülenleri, giydiremediğiniz kıyafetleri, elbiseleri, ilgisini kaybettiği oyuncaklarını Dolap‘a yükleyin, para harcamadan yeni ciciler almanın keyfini çıkarın! Kullanılmayan ikinci el, sıfır, yürüteç, ana kucağı, oto koltuğu ve diğer ikinci el ürünlerinizi Dolap’ta satın, ev ekonomisine katkıda bulunun!

Gardırobunuza sığdıramadığınız, hiç kullanılmamış eşyalarınz veya 2.el eşyalarınız mı var? Atmaya kıyamamıştınız ama artık vedalaşmaya hazırsınız! Dolap‘a yükleyin ve satış yapmaya hemen başlayın! Zevkinize göre uygun fiyatlı ürünler için Dolap yine imdadınıza yetişti: Kadın, Erkek ve Ev&Yaşam kategorisinde aradığınız ürünü en uygun ve ucuz fiyata bulmak çok kolay!

Bir zamanlar severek aldığınız elbise, ayakkabı, parfüm, takım elbise, çanta, gözlük, saat, ceket, pantolon, oyuncak, kitap aylardır dolabınızın bir köşesinde kullanılmayı bekliyor. Giymediklerinizi 2.el alışverişin güvenilir adresi Dolap‘a yükleyin, satın paraya dönüştürün – kazanmanın tadını çıkarın!

Screenshot 1 9
2- Elden Ele Moda!

Beğendiğiniz dolapları takibe alın, ayakkabı, çanta, takı, parfüm, elbise, mont, kaban, bot, pantolon, t-shirt, ceket, kitap ve oyuncaklardan haberdar olun. Burberry, Prada, Gucci, Chanel, Louis Vuitton, Christian Dior, Michael Kors, Vakko, Guess, New Balance, Gap, Levis, İpekyol, Yargıcı, Twist, Beymen Club, Zara, Bershka, Nine West, Lacoste, Boyner, İpekyol, Nike, HM, Mango, Koton, LCW kadın, H&M, Trendyol, Converse, Defacto, Hepsiburada ve birçok markada aradığınız abiye elbise, ayakkabı, çanta gibi son moda ürünleri Dolap’ta keşfedin!

Bebek ve çocuklar için yüzlerce marka da Dolap’ta! Joker, Mothercare, Disney, Barbie, Fisher Price, Mango Kids, Nike, Trendyol, Adidas, Panço, Carter, Chicco, Dagi, Mango, Bebetto, Benetton, Bestkids, Zara Kids, Gap Kids ve birçok marka ile bebek/çocuk modasını keşfedin!

Danla Biliç, Duygu Özaslan, Çağla Şıkel, Zuhal Topal, İrem Akdemir, Burcu Esmersoy, Rachel Araz ve severek takip ettiğiniz tüm ünlüler Dolap’ta!

3- Her Şey Güvende!

Lüks alışverişlerde de güvendesiniz! Beğendiğiniz lüks marka ürünü bulun, uzman eller orijinalliğini kontrol etsin. Güvenilir 2.el modanın kalbi Dolap’ta, tarzına uygun ayakkabı, çanta, gözlük, saat, takı ve kıyafeti bulabilirsiniz.

2.el alışverişte birinci sınıf deneyim için Dolap’ı indirin; Burberry, Prada, Gucci, Chanel, Louis Vuitton,Michael Kors, Vakko, Guess, New Balance, TopShop, Trendyol, Gap, Levis, İpekyol, Yargıcı, Twist, Beymen Club, Zara, Bershka, Nine West, Lacoste, Boyner, İpekyol, Twist, Nike, HM, Mango, Koton, LCW, Derimod, H&M, Trenyol, Converse, Defacto, Karaca, Zara Home, Emsan, Taç ve daha birçok markaya en ucuza sahip olun!