Ana Sayfa Sosyal Medya Google Benim İşletmem Profilinize Özellik Ekleme

Google Benim İşletmem Profilinize Özellik Ekleme

0

Google Benim İşletmem‘de, müşterilere işletmeniz hakkında ayrıntılı bilgi vermek amacıyla çeşitli özellikler seçeme olanağınız bulunmaktadır. İşletmenizin oturma alanları ve wifi bağlantısı sunup sunmadığı gibi bilgileri paylaşabilirsiniz. İşletmenizin internette öne çıkmasını sağlamak amacıyla İşletme Profiliniz için size uygun ve doğru özellikler seçmelisiniz.

Özellikler ile ilgili yaptığınız değişiklikler, Google Arama ve Haritalar‘daki İşletme Profilinizde görüntülenir. Profilinize belirli özellikler eklerseniz kullanıcılar Google Arama ve Google Haritalar‘da bu özelliklere sahip olan yerleri aradığında işletmeniz arama sonuçlarında gösterilecektir.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

İşletmenizle ilgili belirli ayırt edici özellikleri doğrudan düzenleyebilirsiniz. Ancak birçok özellik, işletmenizi ziyaret eden müşterilerin geri bildirimlerine de bağlı olacaktır. Bazı özellikler yalnızca belirli ülkelerde veya bölgelerde ya da belirli işletme kategorilerinde kullanılabilmektedir. İşletmenin türüne bağlı olarak, kabul edilebilir ödeme türleri, erişilebilirlik seçenekleri gibi özellikler görebilirsiniz. İşletme adımlarını birlikte inceleyelim.

-Bilgisayarınızda Google Benim İşletmem’de oturum açalım.
-Menüden Bilgi seçeneğine tıklayalım.
-“İşletmeden” Özelliker  bölümünü bulup ardından  Düzenle‘yi tıklayalım.
-Eklemek istediğiniz özelliği arayabilirsiniz veya işletmenize uygun seçenekler arasında ilerleyebilirsiniz.
Özelliklerinizi güncelledikten sonra Uygula’yı tıklayalım.
Yeni özellikleriniz müşteriler işletmenize Google Arama ve Haritalar‘dan ulaştığında gösterilir.

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA