Facebooktan Whatsappa Girilir Mi

Makalemizde, Facebook’ tan Whatsapp’ a girilir mi? hakkında sizi bilgilendirmekteyiz.

Günümüzden yıllar önce kurulan ve hayatımızda önemli bir yer kaplayan sosyal medya uygulamalarının en yaygın kullanıldığı Facebook platformunda çok önemli ve hayatımızı pratikleştirecek bir yenilik daha eklendi.

Facebooktan Whatsappa Girilir Mi?
Facebook’ tan Whatsapp’ a Girilir Mi?

Cep telefonlarımızla, bilgisayarlarla veya tabletlerde gün içinde vakit ayırdığımız Facebook uygulamasını kullanırken başka uygulamalara güvenli bir şekilde bağlanmak mümkün mü? Kendi içerisinde birçok yeni uygulaması olan, takipçilerimiz ve dostlarımızda etkileşim halinde olduğumuz Facebook uygulamasından Whatsapp’a bağlanmak artık mümkün mü? 

https://web.whatsapp.com/ adresi üzerinden whatsapp web kullanılabilir.

Son zamanlarda birçok yeni özellik eklenen Facebook uygulaması için cep telefonunuzda yüklü olan Whatsapp uygulamasına erişmek artık çok kolay. Sadece ilgili adımları izleyerek hızlı ve güvenli bir şekilde Facebook uygulaması üzerinden Whatsapp uygulamasına girebilirsiniz. Artık telefonunuzu kullanmadan rahat ve erişilebilir bir şekilde Facebook uygulaması üzerinden Whatsapp uygulamasına girebileceksiniz.

Facebook Üzerinden Whatsapp Uygulamasına Girmek Güvenli Mi?

Facebook’ tan Whatsapp’ a girilir mi sorusu akıllara güvenlik endişesini getirebilir ancak Facebook üzerinden Whatsapp uygulamasına bağlanmak uygulamaların kendi içeriğini olan ‘uçtan uca şifreleme’ durumu ile mesajlarınız, resimleriniz, videolarınız ve ses kaydı yoluyla gönderdiğiniz ses kayıtlarınız güvenlidir.

Facebook’tan Whatsapp’a Üzerine Bağlanmak Hızlı Mı?

Sosyal medyanın en önemli ve kullanılır olmasının nedeni hayatımızı hızlı bir şekilde etkileşim halinde bulundurmasıdır. Bu etkileşimler takipçilerimiz ve sevdiklerimiz arasında iletişim kurmamızı sağlıyor.

Bu özellikle birlikte Whatsapp uygulaması ile Facebook uygulaması arasında özel bir sohbet özelliği açılacaktır. Başka bir Whatsapp uygulamasını kullanan kullanıcı ile hızlıca etkileşime geçebileceksiniz. Paylaşımlarınızı daha hızlı bir şekilde yaparak takipçileriniz ile hızlı bir etkileşime geçebileceksiniz.

Facebook’tan WhatsApp Bağlantısı Kapatmak Mümkün Mü?

Facebook uygulaması ve Whatsapp uygulamasında sohbetlerinizi ve kişisel verilerinizi uçtan uca şifreli olarak sağladığı için dilediğiniz anda iki uygulama arasında kurduğunuz paylaşım ve bağlantıyı hızlı ve güvenli bir şekilde sonlandırmak sizin elinizde.  Sadece ilgili adımları izleyerek iki uygulama arasındaki bağlantıyı kaldırabilirsiniz. Siz ne zaman isterseniz aldığınız hizmetleri kullanmaktan vazgeçebilirsiniz.

Facebooktan Whatsappa Girilir Mi?
Facebook’ tan Whatsapp’ a girilir mi sorusu

Konu ile ilgili detaylı bilgi için Whatsapp gizlilik bölümünde yapılan açıklamadan da anlaşıldığı gibi WhatsApp’ın, WhatsApp rehberinizde bulunan kişileri ve rehberinizi Facebook uygulaması veya başka bir uygulama, sosyal medya veya ilişkili kişilerle paylaşmadığını ve bu yönde geleceğe ilişkin bir hedef ve planlarının olmadığı görmek mümkündür. İstediğiniz anda facebook ve whatsapp arasındaki bağlantıyı kapatıp tekrar iki uygulama arasında bağlantı kurabilirsiniz.

Whatsapp Uygulaması Facebook Uygulaması İle Bilgilerinizi Paylaşıyor Mu?

Whatsapp uygulaması hizmetlerini Facebook uygulaması üzerinden sunmaya ve gerekli iyileştirmeyi yaparak güvenli ve hızlı bir şekilde Facebook uygulamasına girmek için altyapı hazırlıklarına özen göstererek tamamladı.

Facebooktan Whatsappa Girilir Mi?

Yapılan önemli yatırımlar ve geliştirmeler sayesinde paylaştığınız mesajların uçtan uca şifreli olması nedeniyle ilgili Facebook ve Whatsapp şirketlerinden yapılan açıklamalar neticesinde özeliniz sayılan mesajların üçüncü kişiler ile paylaşılmayacağı teyit edilmiştir.

Ayrıca WhatsApp Not Alma ve Kendinizle Sohbet Etme makalemizi inceleyebilirsiniz.