Ana Sayfa Haberler Everest EWN-208POE Router Modu(Kablolu) Kurulumu

Everest EWN-208POE Router Modu(Kablolu) Kurulumu

0

Öncelikle cihaz özelliklerimize bir göz gezdirelim ;

Everest EWN-208POE Kablosuz Router aygıtı ile modeminizden aldığınız kablolu ve kablosuz sinyali kablolu ve kablosuz olarak kesintisiz veri aktarımı sağlar.Güçlü çipseti sayesinde 300Mbps bağlantı hızına ulaşabilir.Bununla beraber Windows, Linux ve MacOS gibi gelişmiş işletim sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışıp bu işletim sistemlerini destekler.

Everest EWN-208POE Routerınızı Wi-Fi ile yada ethernet kablosu ile modeminize bağlayıp kablolu yada kablosuz olarak internet dağıtımı yapabilirsiniz.Everest EWN-208POE en yüksek kalitede ve kayıp olmadan internetinizi cihazlarınıza kablolu yada kablosuz olarak aktarmanın keyfine varın.

2 Adet LAN portu ile kablosuz bağlantıdan vazgeçemeyenler için EWN-208POE, gecikmesiz konferans aramaları, HD video akışları ve online oyunlar gibi yüksek band genişliği gerektiren uygulamalarda hızlı ve kesintisiz performans sunar.

Everest EWN-208POE ağır hava şartlarında çalışabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Ağır İklim şartlarına karşı korumalı dahili dış kaplaması vardır ve (-30°C~70°C) sıcaklığına kadar dayanıklıdır.

Ergonomik tasarımı ve kullanışlı boyutları ile Everest EWN-208POE ev, iş gibi alanlarda görsel olarak bütünlüğü bozmaz kullanışlı boyutlarda kompakt ve şık olarak tasarlanmıştır.

Everest EWN-208POE Kablolu ve kablosuz bağlantınızı hem kablolu hem kablosuz olarak dağıtmanıza imkan tanır.Mesafenin uzun olduğu alanlarda modem ile aygıtlarınız arasında  EWN-208POE‘i konuşlandırarak 300Mbps hızında ve kaliteli bir internet erişimi sağlayabilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek

Çevresel etmenler sinyal kalitesini azaltır.Ana modem ile kablosuz alıcınız arasındaki elektromanyetik dalgalara sahip elektronik cihazlar sinyali belirli oranda azaltır.EWN-208POE ile evinizde,iş yerinizde maksimum hız,kalite  ve hassasiyette internet erişimi sağlayabilirsiniz.

Cihazımızın ROUTER Modu Kurulumunu ise şu şekilde gerçekleştirebiliriz:

Modemimize kabloyu bağladıktan sonra boş bir internet tarayıcısı açarak tarayıcı çubuğuna tıklayıp 192.168.2.1 yazıp enter tuşuna basalım gelen kullanıcı adına admin şifre admin giriş yaparak operation mode menüsüne tıklayıp gelen kısımdan router (gateway) seceneğini işaretleyip apply butonuna tıklıyoruz ve ayarın kaydedilmesini bekliyoruz web sitesi yukarıda bir hata oluşturacak ona tamam a basıyoruz ve gelen kısmın %100 olana kadar bekliyoruz kurulumu wifi ile yaptığımız için cihaz yeniden başlatma işlemi bittikten sonra tekrar wifi ile bağlantı yapmanız gerekmektedir . daha sonrasında wireles ayarlarını yapılandırmak için wireles menüsünden basic e tıklıyoruz ssıd bölümüne wifi adımızı yazıyoruz daha sonra secirt mode kısmını wpa2psk secip assağıda acılan wpakey kısmına şifremizi yazıp tekrar apply tıklıyoruz ve tüm işlemler tamamlanmış oluyor.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA