Web sitenizdeki ziyaretçileriniz için sahip olduğunuz içerik miktarı arttıkça, ana sayfanıza neleri ekleyeceğinize karar vermeniz zor olabilir. En İyi WordPress Slider Eklentileri nelerdir? Sorusuna makalemizde detaylı okuyabilirsiniz.

Bu nedenle, kaydırıcı veya başlık dediğimiz seçenekleri kullanarak belirlediğiniz bir alanda birçok resim veya video arasında geçiş yapmanıza yardımcı olacaktır. Trend olan makaleleri, en çok satanları ve en son fotoğrafları sitenizdeki kaydırıcılarda görüntüleyebilirsiniz. Burada ziyaretçiler onları etkileyebilir ve sitenizde daha fazla zaman geçirmelerini sağlayabilir.

Slider Revolution

Slider Revolution, en çok satan WordPress Slider eklentilerinden biridir. Şöhretinin birkaç ana sebebinden bahsetmek gerekirse, kullanımı kolaydır ve kullanıcıları cezbeden özellikler içerir. Yaklaşık 10 milyon kullanıcısı olan Slider Revolution ile kolayca metin, bağlantı, fotoğraf veya video ekleyebilirsiniz. Bilgisayar ve tablet ekranları ve özellikle akıllı telefonlar ile uyumlu olan bu eklenti, günümüz dünyasında herkesin elinde bulunan onlarca hazır şablonu ile uzun yıllar mükemmel hizmet sunmaya devam ediyor.

1 3

Meta Slider

SEO dostu görseller hazırlayabileceğiniz herhangi bir ekranla uyumlu bir eklentidir. Birkaç Slider türüne metin efektleri ve geçiş animasyonları ekleyebileceğiniz. En İyi WordPress Slider Eklentileri nelerdir? Youtube ve Vimeo videolarını kaydırıcı olarak oluşturmanıza olanak tanıyan bir eklentidir. Ayrıca ücretsiz bir sürümü vardır ve birçok kullanıcıya Unsplash.com web sitesindeki fotoğraflara erişme fırsatı verir.

Royal Slider

Günümüz dünyasında çeşitli cihazlar üzerinde çalışan Royal Slider, bugün dünyanın sunduğu. Teknik çerçeve içerisinde en yüksek hız ve en iyi kullanıcı deneyimi ile çalışmalarına devam etmektedir. Royal Slider tembel bir yükleme seçeneğine sahiptir, yani arama sırasında verileri yükler. SEO için optimize edilmiştir ve dokunmatik ekranlarla uyumludur.

Master Slider

Animasyon katmanlarıyla, metin, bağlantı, resim veya video yükleyen her katmandan bağımsız olarak animasyon yükleyebilirsiniz. Ayrıca, Visual Composer site oluşturucuyla bütünleştiği için sürükle ve bırak işlevini kullanabilirsiniz.

2 2

Layer Slider

Layer Slider, sınırlı bir alanda maksimum bilgi sağlamak için tasarlanmış ve aynı zamanda birçok kullanıcı tarafından kullanılan, gönderilerden otomatik olarak içerik çıkaran bir eklenti olan SEO dostu bir eklentidir. En İyi WordPress Slider Eklentileri nelerdir? Layer Slider, kişiselleştirme konusunda herhangi bir sınırlamaya sahip değildir. Bu özellikleri nedeniyle birçok kişi tarafından sevilen çok sayıda etkileyici geçiş ve animasyon seçeneği sunar.

Smart Slider 3

Ücretsiz kaydırıcı eklentilerinden biri olan Smart Slider 3, Youtube, Facebook, Flickr. Instagram gibi 40’tan fazla kaynaktan içerik içe aktarabilen bir eklentidir. Binlerce web sitesi tarafından kullanılan Smart Slider 3. Sürükle ve bırak işlevi ve onlarca hazır şablonuyla birçok kişinin favorisidir.