Ana Sayfa Destek En İyi Google AdSense Wordpress ve Reklam Eklentileri Nedir ?

En İyi Google AdSense Wordpress ve Reklam Eklentileri Nedir ?

0
11858 teknik destek

Google AdSense, dünyada birçok web yöneticileri tarafından kullanılan ve gelir elde edilen uygulamalar arasında yer alıyor. Adsense öncelikle tıklama başına ödeme yaptığını söyleyebiliriz. Ayrıca platforma bağlanan sitelerden çoğu kimse para kazanmaktadır. Ancak bazı durumlarda yeni başlayan wordpress kullanıcıları Adsense reklam yerleşimi konusunda zorluklar yaşıyorlar. Bu yüzden Adsense kullanıcılarının reklam yerleşimlerinin kolaylaştırılması için wordpress eklentileri bulunmaktadır.

Wordpress Adsense eklentisi sayesinde temanız üzerinde reklamlarınızı kolayca eklemenize yardımcı olur. Aynı şekilde Adsense kodunu dönüşüm oranının yüksek olduğu yerlere eklemenize kolaylık sağlar. En iyi Google Adsense Wordpress eklentisi olan AD Inserter hakkında bilgiler vereceğiz.

Ad Inserter Adsense Eklentisi

Google AdSense Wordpress eklentisi Ad Inserter reklamlar için kullanışlı ve güçlü bir eklentidir. Eklenti içerisinde bulunan 16 kod blokları farklı görüntüleme seçenekleri ile reklam yerleşimi imkanı sağlar.

Aynı şekilde Reklam için HTML / Javascript / PHP kodunu ekleme olanağı sağlar. Ad Inserter reklamı göstermek istediğiniz yerleri seçmenizde kolaylık sağlar. Özellikleri arasında Adsense reklamlarının içeriğinizin öncesi ve sonrasına yerleştirilmesini sağlar. Seçmiş olduğunuz paragrafın öncesi veya sonrasında reklamları gösterebilirsiniz. Ayrıca reklamı ana sayfanızda ve içeriğinde gösterebilirsiniz. Yapılan bu yerleşimler sayesinde AdSense reklamlarınızdan gerçekten iyi bir gelir elde edebilirsiniz.

11858 teknik destek

Ad Inserter eklentisinin bir özelliği de reklamları daha etkili kullanmak için ekran konumlarını kolayca özelleştirebilirsiniz. Aynı zamanda da Adsense reklamlarını kenar çubuğuna veya herhangi bir widget yerine yerleştirebilirsiniz. Ayrıca eklenti tarafından sunulan kısa kodlu reklamları da yerleştirebilirsiniz. Genel olarak eklentiye bakıldığında, gelirinizi artırmak birçok görüntüleme seçeneği sunan WordPress için harika bir AdSense eklentisidir.

Google AdSense, çoğu blog yazarı ve web yöneticisi için önemli konuların başında gelir. Çünkü sitenizden para kazanmanın bir yolunu sunar. Ayrıca siteniz iyi miktarda trafik almaya başlarsa kesinlikle güzel bir gelir elde etmeye başlarsınız.   Google AdSense eklentisi Ad Inserter, reklamlarınızı etkili bir şekilde yönetmenize ve platform kurallarına uymanızda size yardımcı olacaktır.

Özellikle AdSense reklamlarıyla ilgileniyorsanız, AdSense Eklentisi WP QUADS uygulamasını denemek isteyebilirsiniz. AdSense kodunu çeşitli yerlere ve farklı görünürlük kurallarına dayalı olarak yerleştirmenize, bir reklamın görünümünü özelleştirmenize, reklamlarınızın gösterildiği cihazların örneğin, telefon, tablet, masaüstü seçmenize,yardımcı olur.

Bunların yanında eklenti ile yerleşimleri yapılsa bile Adsense yönergelerine mutlaka uymalısınız. Aksi takdirde Google Adsense tarafından bir takım yaptırımlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1615 Oylamalar · 1615 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikInstagram Verileri Nasıl İndirilir?
Sonraki İçerikYouTube Studio Yeniden Güncellendi.Kanalınızı Güncelleyin.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.