Web Browser, herhangi bir cihazdaki en önemli uygulamalardan biridir. Android Tarayıcı Web’de gezinirken doğru özelliklere ve performansa sahip olmak, tüm deneyiminizi tam anlamıyla değiştirebilir. Doğru olanı bulmak zor olabilir çünkü çok fazla seçenek var ve web’in yüzü sürekli değişiyor. Şu anda mevcut olan en iyi Android tarayıcı larına bir göz atalım.

okumaya devam edin : Android Cihazlar İçin En İyi 3 Navigasyon Uygulaması

1-Brave Browser

Brave Browser , en yeni Android tarayıcılarından biridir. 2016 yılında çıktı ve çeşitli özelliklere sahip. Yerleşik bir reklam engelleyici var. Ek olarak, üçüncü taraf tanımlama bilgilerini engelleyebilir, komut dosyalarını engelleyebilir ve her yerde HTTPS’ye sahiptir. İhtiyaç duymanız durumunda site başına ayarlar dahildir. Ayrıca hız ve pil ömrü iyileştirmeleri için optimizasyonlara sahiptir.

Hatta engellediği tüm şeyleri takip edebilirsiniz. Gerçek dünya kullanımında, son derece işlevseldir ve hatta bazen kullanımı eğlencelidir. Ayrıca yer imleri, geçmiş, uzantılar ve gizlilik (gizli) modu gibi temel özelliklerin çoğuna sahiptir . Uygulama, uygulama içi satın alma veya reklam olmadan tamamen ücretsizdir.

brave

okumaya devam edin : Android Cihazlar İçin En İyi 3 Navigasyon Uygulaması

2-Dolphin Browser

Dolphin Browser, Android’de çok başarılı oldu. Aynı zamanda iyi bir dizi özelliğe sahiptir. Buna tema oluşturma, flaş desteği, reklam engelleme, gizli mod ve hareket kontrolleri gibi bazı üçüncül özellikler dahildir. Yerel bir reklam engelleyici ile birlikte buna ihtiyacınız varsa, eklenti ve uzantı desteği de vardır. İyi bir tarayıcı bulmanın zor olduğu zamanlarda olduğu kadar ilgi çekici bir seçenek değil. Ancak, hala burada olmak için yeterince iyi olduğu için bu listedeki bir konumu koruyor.

dolphin

3-DuckDuckGo Web Browser

DuckDuckGo Gizlilik Tarayıcısı, gizliliğe değer veren kişiler için oldukça iyi bir alternatiftir. Zorunlu HTTPS, özel arama ve göz atma verilerinizi silen ve tüm sekmelerinizi kapatan bir kapat düğmesi gibi birçok temel şeye sahiptir. Ek olarak, uygulama her web sitesine bir gizlilik derecesi (AF ölçeğinde) verir, böylece herhangi bir sitenin tam olarak ne kadar kötü olduğunu görebilirsiniz. Tabii ki, izleyicileri ve bunun gibi şeyleri de engeller. Parola senkronizasyonu (Firefox ve Chrome gibi) gibi bazı süper kullanışlı özelliklere sahip değildir, ancak bunun dışında harika bir mobil tarayıcıdır.

ducduckgo

4-Ecosia Web Browser

Ecosia, çevre dostu bir mobil web tarayıcısıdır. Yer imleri, çoklu sekmeler, özel tarama modu ve indirmeler gibi olağan şeylerin tümüne sahiptir. Chromium’un açık kaynaklı projesinden yararlanır. Bu nedenle, biraz Chrome gibi görünüyor ve hissediyor. Buradaki büyük beraberlik nedendir. Tarayıcı, kârının %80’ini ağaç dikmek için bağışlıyor. Bu bir tarayıcı özelliği değil, ama kesinlikle güzel. Bu, web’e sık sık göz atması gerekmeyen, ancak yine de iyi çalışan bir şey isteyenler için iyidir. Ağaçlar olayı bir bonus. Ayrıca ücretsizdir.

ecosia