Ana Sayfa İnternet Digiturk Logolu ZTE ZXHN H168A Modem Kurulumu Nasıl Yapılır ? (Resimli Anlatım)

Digiturk Logolu ZTE ZXHN H168A Modem Kurulumu Nasıl Yapılır ? (Resimli Anlatım)

0
11858 teknik destek

Merhaba TeknoDestek takipçileri bugün sizleri için Digiturk tarafından dağıtımı yapılan ZTE ZXHN H168A modemin kurulumu hakkında bilgileri vereceğiz.

H168A Başta Türk Telekom olmak üzere Vodafone , Digiturk , Turknet ve Superonline tarafından da abonelerine verilmekte VDSL2 standartına sahip olan modem ayrıca dualband Wi-Fi özelliğine sahip ve 5GHz desteğine sahip.

Modeminize Wi-Fi ile ya da CAT6 kablosu ile bağlı olduğunuz bir cihaz üzerinden bir tarayıcı sayfası açıp , tarayıcınızın link satırına modemin arabirimine giriş yapmamız 192.168.1.1 yazalım.

Yazdıktan sonra açılan ekranda kullanıcı adı kısmına ‘ admin ‘ şifre kısmına ise ‘ digiturk ‘ yazarak giriş yapalım.

Giriş yaptıktan hemen sonra açılan ekranda sizden bir sonra ki girişlerde şifrenizi değiştirmenizi isteyecek , arayüz şifrenizi değiştirmenizi tavsiye ederiz.

Gerekli değişikliği yaptıktan sonra modem arayüzünün ana sayfasına ulaşacağız.

Bu kısımda Kolay Menü yazan sekmeye tıklayalım .

11858 teknik destek

Açılan sayfa da sol tarafta bulunan sekme alt sayfalarından Kolay Kurulum kısmına tıklayalım.

Bu ekranda karşımıza internet servis sağlaycımızın verdiği kullanıcı adı ve şifremizi yazacağımız boş satırlar çıkacak , ilgili satırları doldurarak kurulumu tamamlayalım.

Ürün her ISS firmasına ait kullanıcı adı ve şifre ile çalışmaktadır , farklı bir internet firması ile kullanma durumlarında ‘ Aşağıda bulunan Ttnet’ten başka bir internet firması ile kullanmak için tıklayınız ‘  kısmına tıklayarak diğer internet firmaları ile de kullanabilirsiniz. , eğer modem ile alakalı farklı teknik konularda ya da kurulum konusunda daha detaylı bilgi almak isterseniz bizlere 11858 numaralı teknoloji destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1993 Oylamalar · 1993 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikYouTube, Android TV de Otomatik Video Oynatma Ayarları.
Sonraki İçerikInstagram Doğrulama İçin Artık Öz Çekim Videoları Getiriyor.
İstanbul Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Mezunuyum , Emlak Piyasasında uyguladığım dijital pazarlama yöntemleri ve bu yöntemleri kullanırken tanışmış olduğum grafik tasarım, web ve sosyal medya yönetimi ile birlikte Teknolojinin bir çok dalıyla tanıştım ve hayatımın bir parçası haline geldi. Bu bilgi ve birikimler ile sizlere de faydam dokunacağı için TeknoDestek ailesi ile birlikteyim , bizi takipte kalmaya devam edin :)

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.