Logo Yapma Sitesi DesignEvo

DesignEvo Logo Yapma Sitesi, bireylerin ve profesyonellerin önceden tanımlanmış şablonları kullanarak özel logolar oluşturmasına olanak tanıyan bir logo oluşturma platformudur.

Kullanıcıların birleşik bir gösterge panosunda logolar oluşturmasına ve düzenlemesine ve güncellemeleri bir bulut hesabına kaydetmesine olanak tanıyan Logo Düzenleyici‘yi içerir.

DesignEvo ile tasarımcılar yazı tipi öğelerini, grafik efektlerini ve arka plan renklerini bireysel gereksinimlere göre ayarlayabilir. Kullanıcılar logoları JPG, PNG ve şeffaf PNG gibi çeşitli biçimlerde indirebilir. Fiyatlandırma tek seferlik lisans bazında mevcuttur ve destek, biletleme yoluyla genişletilir.

DesignEvo logo yapmasitesi, onlinelogooluşturulan sitelerinden hepsinden daha fazla kaynağa (simgeler, şablonlar) sahiptir. 10.000’den fazla logo şablonu, 1.000.000’den fazla simge ve diğer birçok kaynakla piyasadaki en becerikli logo oluşturma araçlarından biridir.

DesignEvo Nedir

DesignEvo logo oluşturucu, herkesin daha az stresle profesyonel ve birinci sınıf logolar oluşturmasını sağlayan çevrimiçi bir araçtır. Ve hızlı bir şekilde bir logoya ihtiyaç duyan kişi veya işletmeler için ideal olduğunu düşünüyoruz. Ya da çok fazla para harcamadan. Bu tasarım uygulaması, kendiniz için benzersiz bir logo özelleştirmek için keşfedebileceğiniz on binden fazla şablon içerir. Ayrıca güzel logolar oluşturmak için kullanabileceğiniz yüzden fazla yazı tipi ve simgeye sahipti.

Bu uygulamanın bir başka güzel yanı da ücretsiz olarak kullanabilmeniz ve aynı zamanda web tabanlı olduğu için kullanmadan önce indirmenize gerek olmamasıdır. Böylece PDF veya SVG logo dosyalarınızı pikselleştirmeye gerek kalmadan tercih ettiğiniz herhangi bir boyuta ölçekleyebilirsiniz.

DesignEvo Logo Yapma

Dediğimiz gibi, DesignEvo, logonuzu kişiselleştirmek için yaratıcı olabileceğiniz birçok logo tasarım fikrine sahip web tabanlı bir logo tasarım uygulamasıdır. Ayrıca, logo oluşturucu içermeyen bu uygulamayı kullanabilmek için önceden logo tasarımı deneyimine ihtiyacınız yok. DesignEvo, premium logoları birçok biçimde indirmenize olanak tanır. Çok sayıda logo şablonu, logo düzenleyici, logo simgeleri, logo arka planları, logo yazı tipleri, logo renkleri, şekiller, simgeler ve yazı tipleri gibi çok çeşitli kaynaklara sahiptir. Yeni başlayanlar ve küçük işletme sahipleri, birkaç dakika içinde logo oluşturmak için bu logo tasarım uygulamasını kullanabilir.

DesignEvo Logo Yapma Sitesi Kontrol Paneli

DesignEvo nasıl kullanılır?

DesignEvo logo yapma nasıl kullanılır öğrenmek ister misiniz? Cevabınız evet ise, aşağıdaki prosedürleri kontrol edin.

  • Birinci adım: Tarayıcınıza www.designevo.com yazın. Ana sayfaya gidin ve tasarımınıza başlamak için “ücretsiz logo yap” düğmesini tıklayın.
  • İkinci adım: Bir şablon seçin. DesignEvo’da logonuzu özelleştirmek için seçebileceğiniz birçok logo şablonu vardır. İlk olarak, tercih ettiğiniz logo şablonunu seçin. Ardından, düzenleme tuvaline girmek için “başla” düğmesine tıklamadan önce açılır pencereye logo adını ve sloganı yazın.
  • Üçüncü adım: Simgeleri ve şekilleri dahil edin ve ayarlayın. Design Evo’nun birkaç ikondan oluşan bir kütüphanesi vardır. Lütfen beğendiğiniz simgeyi arayın ve seçtiğiniz logo şablonuna ekleyin. Simge sekmesini yan panelde bulacaksınız. Açtığınızda, açın. İhtiyacınız olan simgeleri hızlıca aramak için bir anahtar sözcük yazın ve ardından tercih ettiğiniz simgeleri tuvale eklemek için tıklayın veya sürükleyin. Ayrıca DesignEvo’da kullanabileceğiniz birçok şekil var. Şekil sekmesine gidin ve açın. Yan panelde var. Bir kategori seçin ve ardından mevcut tüm seçenekleri önizlemek için aşağı kaydırın. Ardından, tercih ettiğiniz şekilleri tuvale sürükleyin. Bir nesne seçtiğinizde, editör araç çubuğu üstte görünecektir. Rengi, opaklığı ayarlayabilir veya yatay veya dikey olarak çevirebilirsiniz.
  • Dördüncü adım: Metni ekleyin ve düzenleyin. Yan paneldeki metin sekmesini açın ve logo adını veya sloganı girin. Beğendiğiniz çeşitli yazı tipi stillerini veya WordArt’ı uygulamak için tek tıkla. Bir metin kutusu seçtiğinizde, metin düzenleyici araç çubuğu hemen üstte yansıyacaktır. Bu noktada, metin yazı tipini, rengini, boyutunu, gölgesini, stilini (Büyük harf, kalın, italik), hizalamayı, opaklığı ve anahattı değiştirebilirsiniz.
  • Beşinci adım: Logonuzu indirin. Logonuzu indirmek için üst araç çubuğunda bulunan “indir” düğmesine tıklamadan önce kaydolun ve hesabınızda oturum açın. Ayrıca, DesignEvo’yu blogunuzda, web sitenizde veya herhangi bir sosyal medya sayfanızda paylaşırsanız erişebileceğiniz ücretsiz bir düşük çözünürlüklü logo vardır.

DesignEvo Özellikleri

Şimdi, bu logo oluşturucunun talepleriniz için doğru olup olmadığını bilmek için hangi özellikleri sağladığını görelim.

  •  Logo Rengi

Tasarım konusunda bir gözünüz yoksa, logonuz için doğru renkleri seçmek muhtemelen zor olacaktır. Yine de DesignEvo, renkleri ve onları nasıl kullanacağınızı anlamanıza yardımcı olacak uygun araçlar sunar. Ve en önemli husus, logonuz için hangi renklerin kullanılacağıdır. Bu logo oluşturucu uygulaması, birlikte daha iyi çalışan bir renk ve kombinasyon şeması bile var.

  • Logo Yazı Tipleri

DesignEvo, çeşitli stillerde 100’den fazla logo yazı tipi sunar. Bu sayede işletmeniz için doğru olanı seçebilirsiniz.

  •  Logo Arka Planları

Logonuzun arka planını bile seçebilirsiniz: düz, şeffaf, renkli veya gradyan.

  • Logo Simgeler

Sıfırdan hiçbir şey yaratmanıza gerek yok. Üstelik herhangi bir tasarım becerisine de ihtiyacınız yok. Uygulamayla, işinize uygun milyonlarca ücretsiz vektör simgesi arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca bu araç, istediğiniz logoyu elde edebilmeniz için size düzenleme özellikleri sunar.

  • Logo Şablonları

DesignEvo, kullanıcıların istediklerini seçebilecekleri zengin bir şablon kitaplığı sunar. Ayrıca şablonlar freelance tasarımcılar tarafından dilediğiniz stili var. Oh, onları kategorilere göre bile seçebilirsiniz!

DesignEvo Fiyatlandırması

DesignEvo, kullanabileceğiniz ücretsiz bir deneme sürümü ve ayrıca ücretsiz bir sürüm sunar. Temel plan 24,99 ABD Doları ve Artı plan 49.99 ABD Dolarıdır. Premium sürümler, ücretsiz plana göre daha fazla özelliğe sahiptir.

Başlangıç: 24,99 $/ay (Aylık Plan)

Fiyatlandırma Modeli: Abonelik

Ücretsiz Deneme: 14 gün