Ana Sayfa Haberler GetContact Hesabı Nasıl Silinir? (Resimli Anlatım)

GetContact Hesabı Nasıl Silinir? (Resimli Anlatım)

0
Paylaş
GetContact Hesabı Nasıl Silinir? (Resimli Anlatım)

Son günlerin popüler rehber havuzu uygulaması GetContact çılgınlığı tüm hızıyla sürüyor. Uygulamayı yükleyen kullanıcıların, uygulamaya sahip diğer kullanıcıların kendilerini hangi isimle kayıt ettiklerini görebilmesiyle ve bu durumun, uygulamayı yüklemeyen kişilerde merak uyandırmasıyla popüleritesini her geçen gün biraz daha arttıran uygulama, aslında birçok riski de beraberinde getiriyor. Uygulama, telefonunuza yüklendiği ilk andan itibaren rehber ve arama kayıtlarınıza erişebilme konusunda izinler istiyor. Verilen bu izinler sayesinde telefon rehberiniz, uygulama havuzuna aktarılıyor ve uygulama telefonunuzda yüklüyken, telefon görüşmelerinizin dinlenebilme ihtimali ortaya çıkıyor.

 

Ancak tüm bunlara rağmen, arkadaşlarının kendilerini hangi isimle kayıt ettiğini merak eden kullanıcılar, yine de uygulamayı yüklemeyi tercih ediyor. Biz de bu bu kapsamda merakına yenilen ancak pişman olan kullanıcılar için GetContact hesabının nasıl silinebileceği konusunu derledik.

 

 

  • GetContact hesabınızı silebilmek için öncelikle uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor. Sonrasında ise sol üstte bulunan menü (≡) butonuna dokunarak ana menüye ulaşıyoruz.

GetContact Hesabı Nasıl Silinir? (Resimli Anlatım)

  • Sonrasında ise ‘Ayarlar’ bölümüne giriyoruz.

  • Bir sonraki ekranda ise GetContact Hakkında’ menüsüne dokunuyoruz.

  • Daha sonra Hesap Ayarları’ alanına giriyoruz.

  • Son olarak ise ‘Hesabı Sil’ menüsüne dokunarak GetContach hesabımızı siliyoruz. Hesabımızı silmemizin ardından uygulamayı telefondan tamamen kaldırmamız da faydalı olacaktır.

Bu dökümandaki adımları uygulayarak var olan GetContact hesabınızı silebilirsiniz. Ancak rehberinizdeki veriler, uygulamanın veri havuzuna kaydedildiği için, ilerleyen zamanlarda bir sorun ile karşılaşma ihtimaliniz kaldığı yerden devam etmektedir. Fakat anlık olarak çağrı kayıtlarınıza GetContact uygulaması tarafından ulaşılması ihtimali ortadan kalkmış olacaktır.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.