Akıllı telefon Uygulamaları listesinde tr Popüler kategorilerden biri Olan Çevrimiçi arkadaşlık ve flört Uygulamaları Arasında oğul dönemde yükselen Bir trende Sahip Olan C2 uygulamasını sizler için ele aldık ettik ‘C2 UYGULAMASINDA Kullanıcı hesap Kaydı nasıl silinir? konusunu derledik.

Tam adı Connected2.me olan uygulama son derece ciddi bir trend artış yakalarken dünya çapında 6.5 milyon kullanıcı adedine ulaşmak. 2015’in sonunda yerel girişimlerle birlikte ve dünyacılar dünya çapında bir ülkede dönüşen Connected2.me uygulaması, lokasyonunuzu sürdürüyor. Genel shuffle hedefi paylaşımların yeri bağlı platformda ilgi alanınızdaki bağlantılar kurabiliyorsunuz.

connected2.me 1 1

Türkçe – İngilizce sözlükte benzer dilekçeyi kullanarak mesajınızı atabileceğiniz gibi, dilerseniz profilinize Instagram hesabınızı da bağlayabiliyorsunuz. Uygulama aracılığıyla telefon görüşmesi ve görüntülü görüşme de gerçekleştirilebiliyor.

connected2.me 2 1

Uygulama üzerinde var olan hesabınızı silmek için ise, öncelikli olarak profilinize girmeniz gerekiyor. Sonrasında ise Profil ekranınızda bulunan Ayarlar menüsüne giriyorsunuz. Hesap dondurma işlemi yapmadan evvel, C2 hesabınızda kayıtlı tüm fotoğraflarınızı (profil fotoğrafınız dahil) silmenizi veya karartmanızı tavsiye ederiz.

connected2.me 3 1

Sonrasında ise açılan Ayarlar ekranında Hesabımı Dondur seçeneğini buluyoruz.

connected2.me 4 1

Bir sonraki ekranda ise hesabımızı neden dondurduğumuza dair anketi doldurarak hesap dondurma işlemini tamamlıyoruz.

connected2.me 5 1

connected2.me 6 1

Tüm bu işlemlerin nasıl yapıldığını c2 hesabımız dondurularak pasif moda alınacak ve uygulamanın içindeki Shuffle menüsü gözükmeyecektir. Profilimizde yer alan fotoğrafların silinmesi ve hesabın pasif moda geçmesi ile birlikte başka yerlerde arayarak arıyor da da arayarak merkezde de başında kalkmış olacak.