Ana Sayfa Destek Canon’dan, Akıllı Telefon Boyutunda Baskı Çözümü: ‘Canon Zoe Mini’!

Canon’dan, Akıllı Telefon Boyutunda Baskı Çözümü: ‘Canon Zoe Mini’!

0
Canon’dan, Akıllı Telefon Boyutunda Baskı Çözümü: ‘Canon Zoe Mini’!

Dünya genelinde fotoğraf ve dijital baskı çözümleri denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Canon’un akıllı telefon boyutunda olan Zoe Mini isimli dijital baskı ürününü sizler için inceledik. Özellikle yılbaşının yaklaştığı dönemde sevdiklerinize güzel bir yılbaşı sürprizi olabilecek niteliklere sahip olan Canon Zoe Mini sadece 160 gram ağırlığa sahip.

Canon’dan, Akıllı Telefon Boyutunda Baskı Çözümü: ‘Canon Zoe Mini’!

Boyutuna aldanılmadan, tereddütsüzce tercih edilebilecek özelliklere sahip olan Canon Zoe Mini oldukça başarılı fotoğraf baskıları üretebiliyor. Mini boyuttaki fotoğraf yazıcılarında sık şekilde gördüğümüz ZINK türündeki kağıtlara baskı yapabilen yazıcıdan çıkan fotoğraflar neme, toza ve ısıya karşı direnç gösterebiliyor. Canon Zoe Mini’den alınan çıktılar istenildiği takdirde çıkartma olarak istenildiği zemine yapıştırılabiliyor. 5×7.6 cm ebatında çıktı verebilen Canon Zoe Mini şaşırtıcı kalitede baskılar sunuyor. Yalnızca 160 gram ağırlığa sahip olan ürünün kasa ebatları ise 118x82x19 mm. Uzunluk anlamında piyasadaki çoğu akıllı telefon modelinden daha kısa olan Canon Zoe Mini, kalınlık anlamında ise akıllı telefonlardan biraz daha kalın bir yapıda. Ancak tüm bunlara rağmen ürün sorunsuz bir şekilde cepte taşınabiliyor.

Akıllı cihazlarda Bluetooth bağlantısı üzerinden sorunsuz şekilde eşleşebilen Canon Zoe Mini, Canon Mini Print uygulaması sayesinde oldukça basit bir şekilde kontrol edilebiliyor. Ayrıca bu uygulama üzerinde çektiğiniz fotoğrafları poster haline getirebiliyor veya çeşitli filtreler ekleyerek daha eğlenceli hale getirebiliyorsunuz. Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlar ile sorunsuz şekilde kullanılabilen Canon Zoe Mini’nin Gül Altın, Beyaz ve Siyah renk seçenekleri bulunuyor. Avrupa pazarlarına 140€ fiyat etiketinden giriş yapan Canon Zoe Mini ülkemizde ise çeşitli zincir elektronik mağaza ve elektronik ticaret platformları üzerinden  699₺ ile 999₺ arasında değişen fiyat etiketinden satılmakta.

Ürün ile ilgili kısa reklam videosuna aşağıdaki linkten erişebilirsiniz:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Gva8n1BKTlo

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.