Ana Sayfa Rehber Binance Pool Üzerinden Etheryum Madenciliği İçin Hesap Oluşturma

Binance Pool Üzerinden Etheryum Madenciliği İçin Hesap Oluşturma

0

Etheryum madenciliği günümüzde baya bir popülerleşmiş kazanç kaynaklarından birtanesi en basit sebe 1 etheryumun ortalama 1400 euro seviyelerinde olmasına bağlayabiliriz bu işlemin nasıl gerçekleştiğine gelicek olursak ise oncelikle bilgisayarımızdan birtane harici en az 6 gblık bir ekran kartının olması gerekmekte bu işlem için daha sonrasında hesap oluşturmamız gerekmekte .

Madencilik hesabı oluşturmak için resmi Binance Pool web sitesini ziyaret edin sağ üste kaydol kısmına tıklayarak buraya hesap oluşturma işlemini sağlıyoruz daha sonrasında oluşturduğumuz hesap ile giriş yapalım

şimdi sıradaki işlem madencilik hesabı oluşturmakta kalıyor burda ise kendi hesab yönetiminiz üzerine gelip madencilik hesabı oluşturma butonuna tıklıyoruz .

burda ise madencilik hesabınıza kullanıcı adı atıyacaksınız ve sonrasında oluştur butonuna tıklıyoruz .

bir sonraki adım ise herhangi bir madencilik yazılımı kullanaarak etheryum kazmaya başlıyoruz

11858 teknik destek
11858 teknik destek
1) Madencilik yazılımı :
TeamRedminer, Bminer ,NBminer , Gminer veya diğer madencilik yazılımlarını indirmek ve yapılandırmak için tıklayın .
2) Madencilik sistemi:
Hive Os: Kullanıcıların tek bir yerde binlerce teçhizatta süreçleri daha verimli ve acelesiz olarak kurmalarına, madenciliğe ve kontrol etmelerine olanak tanıyan nihai madencilik platformu. Çiftliğinizi en yüksek verimlilikte tutmak için sizin ve ekibinizin ihtiyaç duyduğu her şey.
MinerStat : Windows ve ASIC makineleri için özel madencilik işletim sistemi ve madencilik uygulamalarına sahip profesyonel bir uzaktan kripto madenciliği yazılımı yığını. Minerstat, yerleşik madencilik hesaplayıcısı, kıyaslama, kar değiştirme, teşhis ve madencilik yöneticisinin işini kolaylaştıran düzinelerce diğer araç gibi tüm önemli özellikleri kapsar.
MinerOs : Madencilik makineleri için bulut toplu yönetimini destekleyen Linux tabanlı bir GPU madenci yönetim sistemi. Sistem ROM’u, U disk ve disksiz kurulumu destekler ve Claymore, BMiner, CCMiner, EWBF ve diğerleri gibi yerleşik orijinal üçüncü taraf yazılımları içerir.
Easy Miner : 90’dan fazla jeton türünü destekler. Tek tıklamayla toplu madencilik havuzu, bozuk para ve cüzdan değişimlerine izin verir; tek tıklamayla toplu çekirdek, yazılım ve sürücü yükseltmeleri; ve ShadowsocksR’a güvenmek zorunda kalmadan tek tıkla toplu hız aşırtma.
Genel olarak bazı madencilik yazılımları hakkında bilgilendirmeler mevcuttur bu yazımızda burda bana sorucak olursanız kullanıcağınız program önerim MinerStat dır bundan sonra yapmanız gereken kulllanıcağınız miner yazılımının ayarlarını yapılandırıp işleme başlayabilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA