Ana Sayfa Bilgisayar Bilgisayarlarınızı Telefonunuzdan Nasıl Yönetebilirsiniz?

Bilgisayarlarınızı Telefonunuzdan Nasıl Yönetebilirsiniz?

0
11858 teknik destek

Ekran yansıtma, insanların cihazlarıyla yaptığı en popüler şey sayılmaz. Bununla birlikte, böyle bir teknolojinin çok sayıda geniş kullanım durumu vardır. Bazı insanlar uzak masaüstü bağlantısı yapmaktan hoşlanır. Diğerleri bunu teknik destek için kullanır. Sebep ne olursa olsun, bunu başarmanıza yardımcı olabileceğimizi umuyoruz. İşte Android için en iyi ekran yansıtma (uzak masaüstü) uygulamaları ve ekran yayınlama uygulamaları ile birlikte çalışan diğer bazı çözümler!

Chrome Remote Desktop

Chrome Remote Desktop, en popüler ekran yansıtma uygulamalarından biridir. Telefon ekranınızı bir bilgisayara yansıtmanıza izin vermez. Aslında tam tersini yapar. Uygulama, mobil cihazınızda, bilgisayarınızın masaüstüne bakmanızı sağlar. En iyi tabletlerle çalışır. Ancak, bir telefonda da mükemmel şekilde kullanılabilir. Ayrıca Google Chrome tarayıcı desteğine sahip herhangi bir bilgisayarda da çalışmalıdır. Uygulama, uygulama içi satın alma olmadan da ücretsizdir.

TeamViewer

11858 teknik destek

TeamViewer, en popüler ekran yansıtma (uzak masaüstü bağlantı) uygulamalarından biridir. Bu uygulama esas olarak teşhis amaçlıdır. Gerekirse masaüstlerine veya diğer mobil cihazlara bakabilirsiniz. HD video ve ses iletimini, 256-bit AES şifrelemesini ve her iki cihazdan dosya aktarımlarını destekler. Ayrıca yerel olarak Mac, Windows ve Linux‘u destekler. Uygulama, bireysel kullanım için ücretsizdir. İşletmeler için ise çeşitli ödeme seçenekleri vardır.

Microsoft Telefonunuz (Your Phone)

Telefonunuz (Your Phone), Microsoft‘un mükemmel bir uygulamasıdır. Hala bazı hataları var, ancak telefonunuzu Windows‘a bağlamak için zaten birçok Android uygulamasından fazlasını yapıyor. Bağlandıktan sonra fotoğrafları görüntüleyebilir, metinleri yanıtlayabilir, telefon görüşmeleri yapabilir (Bluetooth‘lu bilgisayarlarda) ve evet, ekranınızı yansıtabilirsiniz. Aslında, ekranınızı normal şekilde yayınlayabilir veya ekran yayın modunu da başlatan bir Android uygulamasını başlatabilirsiniz. Telefon Eşlikçiniz, Samsung cihazları gibi yerel olarak geldiği telefonlarda bile hala biraz bozuk. Ancak, işe yaradığında, ekran yansıtma için olağanüstü bir çözümdür.

Microsoft Remote Desktop

Microsoft Remote Desktop, Chrome Remote Desktop‘a çok benzer. Aslında, temelde aynı şeyi yapıyor. Size masaüstü bilgisayarınızı gösterir. Uygulama, Windows Professional ve Server sürümlerini destekler. Ek olarak, ihtiyaç duyulduğunda video ve ses akışı için iyi çalışır. Uygulama içi satın alma veya reklam olmadan tamamen ücretsizdir. Windows çalıştıranlar genellikle bunu kullanırlar. Aksi takdirde, diğer işletim sistemleri için varsayılan olarak Chrome Uzaktan Masaüstü‘nü kullanabilirsiniz.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1961 Oylamalar · 1961 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikWhatsApp Web için Arama Özelliği Yolda!
Sonraki İçerikApple Music Hakkında Bilmeniz Gerekenler

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.