Ana Sayfa Destek Badoo Hesabı Nasıl Silinir? (Resimli Anlatım)

Badoo Hesabı Nasıl Silinir? (Resimli Anlatım)

0

2006 yılında kurulan, arkadaşlık odaklı sosyal paylaşım platformlarından biri olan Badoo, her geçen gün sahip olduğu kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. Merkezi Kıbrıs’ta olan ve Alexa’nın son raporlarına göre global site sıralamasında 336. sırada yer alan arkadaşlık platformu Badoo’da var olan hesabınızı silmek istediğinizde, yapmanız gerekenleri sizler için derledik.

Badoo hesap silme işlemleri için hem mobil uygulamalar, hem internet sitesi üzerinden destek veriyor. Biz işlemlerimizi internet sitesi üzerinden gerçekleştirdik. İşlemlerimize https://badoo.com/settings/  adresine giderek başlıyoruz.

badoo-1

Açılan sayfada Badoo, bizden hesap bilgilerimizle sisteme giriş yapmamız istenecektir. Badoo hesabımız üzerinde Facebook hesabımız tanımlı ise sisteme doğrudan Facebook hesabımızla da giriş yapabiliyoruz.

Hesabımıza giriş yapmamızın ardından profil sayfamıza giriyoruz ve sağ üstte bulunan Ayarlar tuşuna basıyoruz.

badoo-2

Ayarlar bölümü açıldığında öncelikle sayfayı aşağı yönde kaydırıyoruz.

badoo-3

Daha sonra sayfanın en alt kısmında bulunan Hesabı Sil butonuna basıyoruz.

badoo-4

Hesabı Sil butonuna basmamızın ardından, Badoo bizi kararımızdan vazgeçmemiz için birkaç teklif ile ikna etmeye çalışacaktır. Ancak bunlara rağmen hesabınızı silmek isterseniz her adımda Hesabı Sil tuşuna başarak işlemlere devam edebilirsiniz.

badoo-5

 

badoo-6

Birkaç ikna adımının ardından son adımda kişisel güvenlik kriteri gereği hesap şifremizi girmemiz istenecektir. Hesap şifremizi girdikten sonra doğrulama kodunu da onaylarak işlemleri tamamlıyoruz.

badoo-7

Son ekranda ise hesap silme işleminin tamamlandığı bilgisi görünecektir. Hesap silme işleminden vazgeçmemiz durumlarında yapmamız gereken işlemler, e-posta adresimize gönderilecektir.

badoo-8

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA