Facebook hedefleme seçenekleri

Arkadaş onayı ile Facebook Hesabımı Nasıl Kurtarabilirim? Facebook arkadaş onayı ile hesabımı nasıl kurtarabilirim? Facebook hesabımı nasıl kurtarabilirim?

En iyi sosyal platformlardan biri olan Facebook, kullanıcılarına en iyi hizmetleri sunmaktadır.

Artık uzun zamandır kaybettiğiniz arkadaşlarınızla bağlantı kurabilir ve Facebook hesabınızdaki haber akışının keyfini çıkarabilirsiniz.

Ancak, hesabınızın şifresini kaybettiğinizde hesabınızı kurtarmak için yardıma ihtiyacınız var.

Facebook Hesabını Güvenilir Kişiler Yoluyla Kurtarmak İçin Hangi Adımlar Uygulanır?

Bu sorunun cevabını merak ediyorsanız “ Facebook hesabımı nasıl kurtarabilirim ?” o zaman bu sorunun cevabını almak için aşağıda belirtilen ipuçlarını okuyabilirsiniz. Bu adımlar yararlıdır ve bunun için size hitap edecektir.

  • İlk adım, Facebook’un hesap kurtarma sayfasına gitmek.
  • Ardından, [email protected] gibi e-posta adresini, 535-xxx-xx xx gibi telefon numarasını veya hesabın kullanıcı adını girmeniz ve hesabı aramak için “Bul düğmesine” basmanız gerekir.
  • Hesabı bulduğunuzda, “Buna artık erişimi yok” seçeneğini seçmeniz gerekecek.
  • Facebook hesabınızı kurtarmak istediğiniz için, güvenilir kişileri kullanmak için bağlantıyı seçmeniz gerekir. “Size nasıl ulaşabiliriz” sayfasına gideceksiniz ve ardından “Güvendiğim kişileri göster” sekmesine basacaksınız.
  • Güvenilir kişilerinize kurtarma kodu bağlantısını getirmek için ekrandaki adımları izlemeniz gerekir. Artık onları arayabilir ve aldıkları kodları sorabilirsiniz. Bundan sonra, metin alanına kodu girmeniz ve ardından şifreyi sıfırlamak için talimat verilen adımları uygulamanız gerekir.
  • Şifreyi iki kez girmeniz ve “Kaydet” düğmesine basarak değişikliği onaylamanız gerekir.

Arkadaş onayı ile Facebook Hesabımı Nasıl Kurtarabilirim

Facebook hesabı kurtarmayı bu şekilde deneyebiliriz. Daha fazla bilgi için müşteri hizmetleri uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz, onlar size Facebook hesabındaki tüm konulara en iyi cevapları verecektir.

Facebook Şifremi Eski Şifre Olmadan Nasıl Kurtarırım?

Facebook, kullanıcının herhangi bir güçlük çekmeden aynı anda daha fazla kişiyle etkileşime geçmesini sağlayan platformdur.

Ancak bazen, teknik bir aksaklık nedeniyle her kullanıcının Facebook profili bozulur veya bazen Facebook hizmetlerinin arka uç kurulumu bozulabilir.

O zaman bu özel durumda, hesabınızın hacklenmesini veya bozulmasını önlemek için Facebook şifrenizi düzenli aralıklarla kurtarmanız ve ayarlamanız gerekir. Şimdi, Facebook şifremi şifre olmadan nasıl kurtaracağınızı öğrenmek istiyorsanız, hesabınızı kurtarmanın farklı yollarını öğreneceksiniz. Facebook hesabımı nasıl kurtarabilirim?