Ana Sayfa Haberler Android’de WhatsApp ‘ı Geliştirin

Android’de WhatsApp ‘ı Geliştirin

14
0

Durumları kaydetmenize, insanlara numaralarını kaydetmeden mesaj göndermenize, çıkartmalar oluşturmanıza ve daha pek çok şeye izin veren bu eklenti araçlarıyla Android’de WhatsApp ‘ı geliştirin.

WhatsApp’ın tanıtıma ihtiyacı yok, çünkü birçok insanın akıllı telefon satın almasının nedeni bu. Neredeyse iki milyar kullanıcısı olan WhatsApp, başkalarıyla bağlantı kurmanıza izin veren tonlarca sağlam özelliğe sahiptir. Şirket oldukça sık yeni özellikler sunuyor. Ancak bazı üçüncü taraf uygulamalar, bir dizi kullanışlı özelleştirme ve araç sağlar. Android’de WhatsApp  deneyiminizi iyileştirmeye yardımcı olabilir. Bu uygulamalar aynı zamanda kişi durumlarını indirme veya mesaj planlama gibi WhatsApp’ın şu anda desteklemediği özellikler de sunar. İşte WhatsApp’ı güçlendirmek için kullanabileceğiniz en iyi Android uygulamalarının bir listesi. Not: Aşağıda belirtilen uygulamalar, Google Play’de olumlu puanlara ve incelemelere sahiptir. Bununla birlikte, resmi olarak desteklenmeyebilirler, bu nedenle, üçüncü taraf uygulamaları kullanırken hesabınızın yasaklanması riskinden kaçınmak için WhatsApp’ın Hizmet Şartları ile güncel kalmak en iyisidir.

1. WhatsApp için ZEDGE

En Iyi Android Uygulamasi ile WhatsApp Deneyiminizi Gelistirin 7

ZEDGE, WhatsApp’ı özelleştirmek için birçok özelliğe sahip oldukça popüler bir telefon kişiselleştirme uygulamasıdır. Sohbetiniz için duvar kağıtları indirmek için kullanabileceğiniz devasa bir duvar kağıdı kitaplığına sahiptir. WhatsApp yerleşik duvar kağıtları sağlar, ancak bunlar sınırlıdır.

ZEDGE ayrıca indirip WhatsApp bildirimlerinize ve çağrılarınıza uygulayabileceğiniz bir zil sesi ve bildirim sesleri kitaplığına sahiptir. Uygulamayı indirmek ücretsizdir ve içeriğinin çoğu ücretsiz olarak kullanılabilir. Uygulama içinden satın alabileceğiniz bazı ücretli içerikler de var.

İndirin: ZEDGE (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

2. WhatsApp için Sohbet İzleme Chat Track

En Iyi Android Uygulamasi ile WhatsApp Deneyiminizi Gelistirin 6

11858 teknik destek

Chat Track, WhatsApp kişilerinizi izlemek için ücretli bir uygulamadır. Chat Track ile çocuklarınızın etkinliklerini kontrol edebilirsiniz; uygulama, çocuğunuz WhatsApp’ta her çevrimiçi olduğunda sizi bilgilendirecektir.

Bu uygulamanın harika bir özelliği, anonim izlemedir. Uygulama, birden fazla kişiyi izlemenize ve etkinlikleriyle ilgili günlük raporlar oluşturmanıza olanak tanır. Bu raporları gün ve saate göre filtreleyebilirsiniz.

Chat Track, hizmetleri için çeşitli abonelikler sunar, ancak sizin için uygun olup olmadığını görmek için ilk önce ücretsiz deneme sürümünü verebilirsiniz.

İndirin: Chat Track (Abonelik gereklidir, ücretsiz deneme sürümü mevcuttur)

3. WAPunch

En Iyi Android Uygulamasi ile WhatsApp Deneyiminizi Gelistirin 5

WAPunch, WhatsApp için özelliklerle dolu ek bir uygulamadır. Android’de WhatsApp geliştirmenin başka yoludur. Kişilerinizin WhatsApp durumlarındaki fotoğrafları ve videoları otomatik olarak kaydetmenize olanak tanır . Uygulamanın fotoğraf düzenleme özellikleri ile yazı tipi, metin, fotoğraf kolajları ve çerçeveler içeren herhangi bir resmi düzenleyebilirsiniz.

Bu uygulamanın sağladığı bir diğer özellik de doğrudan sohbet başlıklarıdır. Sohbet başlıkları ile diğer uygulamaları kullanırken iletişimi kesintisiz tutabilirsiniz. Mesajlaşmak için WhatsApp’ta kalmanıza gerek yok. WAPunch ayrıca insanlarla telefon numaralarını kaydetmeden sohbet etmenize olanak tanır.

Ve gönderilen ve alınan çok fazla veri ile WhatsApp darmadağın olabilir. WAPunch, WhatsApp’ın performansını iyileştirmek için gereksiz dosyaları temizlemenizi sağlar.

İndirin: WAPunch (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

4. Sticker Maker

 

Çıkartmalar, anlık mesajlaşma uygulamalarında etkileşim kurmanın eğlenceli bir yoludur. WhatsApp’ın yerleşik bir çıkartma kitaplığı vardır, ancak yalnızca bir avuç çıkartma mevcuttur.

Çıkartma oluşturucu, özel çıkartmaların kolayca oluşturulmasını sağlar . Bunları, telefonunuzun galerisindeki fotoğraflarınızdan oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sınırsız çıkartma paketi oluşturabilirsiniz. Akıllı kesim özelliği ile bir görüntüden herhangi bir nesneyi kolayca seçebilirsiniz. Çıkartma oluşturucu, başkaları tarafından yapılmış çıkartmaları indirebileceğiniz harika bir topluluk özelliğine de sahiptir.

İndirin: Sticker maker (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

5.WhatsAuto

En Iyi Android Uygulamasi ile WhatsApp Deneyiminizi Gelistirin 3

WhatsAuto, uzaktayken WhatsApp mesajlarına otomatik olarak yanıt vermenizi sağlar. Bir toplantıdaysanız veya araba kullanıyorsanız, önceden yazılmış mesajlarla yanıt vermek için WhatsAuto’yu açmanız yeterlidir.

Uzaktayken yanıt vermek için belirli kişileri seçebilirsiniz. “Seninle konuşmak güzeldi”, “yardım için teşekkürler” ve daha fazlası gibi sık mesajlar için akıllı yanıtlar da oluşturabilirsiniz.

WhatsAuto ayrıca, otomatik olarak açılacağı bir otomatik pilot zamanı tanımlamak için bir zamanlama özelliğine sahiptir. Ayrıca, ne zaman araç kullandığınızı algılamak için bir sürüş modu sunar ve insanlara araç kullandığınızı bildirerek gelen tüm mesajlarınız ile ilgilenir.

Uygulamanın, daha iyi bir deneyim için daha fazla özellik sunan premium bir sürümü de var.

İndirin: WhatsAuto (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

6.WhatsTool

En Iyi Android Uygulamasi ile WhatsApp Deneyiminizi Gelistirin

WhatsTool, WhatsApp özelleştirmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Özellikler açısından zengindir. WhatsApp deneyimini geliştirmek için eksiksiz bir kit sağlayan 20’den fazla araca sahiptir. Kişi durumlarını kaydedebilir, telefon numaralarına kaydetmeden mesaj gönderebilir ve toplu mesaj gönderebilirsiniz.

Uygulama ayrıca WhatsApp durumları ve sohbetleri için videoları kırpmak için bir video ayırıcı özelliği sağlar. Uygulamadan özel çıkartmalar yapın ardından sohbet raporları oluşturun.

WhatsTool ayrıca mesajları çaba harcamadan iletmek için bir WhatsApp otomatik iletme özelliğine sahiptir. Ayrıca WhatsApp sohbetlerinden silinen mesajları da kurtarabilirsiniz .

WhatsTool, tüm temel özellikleri ücretsiz olarak sağlar. Bununla birlikte, deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyan ve sınırsız gruplar, WhatsApp yasağı gibi daha da fazla özellik sunan iki ücretli sürümü vardır.

İndirin: WhatsTool (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

7. Hi Translate

En Iyi Android Uygulamasi ile WhatsApp Deneyiminizi Gelistirin 1

Hi Translate, adından da anlaşılacağı gibi bir dil çeviri uygulamasıdır. WhatsApp sohbetlerinizde kullanabileceğiniz güçlü özelliklere sahiptir. WhatsApp mesajlarınızdaki herhangi bir metni 50’den fazla dile çevirebilirsiniz.

Çevrimdışı çeviriyi desteklediği için uygulama bir mobil ağ gerektirmez. Ayrıca onunla sesli mesajlarınızı çevirebilirsiniz.

Kullanabileceğiniz bir başka kullanışlı özellik de, resimlerden herhangi bir metni çevirmenize izin veren resim çevirisidir. Burada ve orada bazı reklamlar içeren, kullanımı ücretsiz bir uygulamadır.

İndir: Hi Translate (Ücretsiz)