Burada sunduğumuz son Nubia telefonu Nubia Tencent RedMagic 6 Serisi oldu. Etkileyici bir 165Hz yenileme hızı ile duyuruldu. Nubia’nın da Nubia Z20’den sonra yeni bir Nubia Z serisi telefon çıkarması bekleniyor. 2019’da piyasaya sürüldüğünden bu yana bir takip olacak. Nubia başkan yardımcısı Ni Fei, şirketin bu Mayıs ayında Nubia Z30 Pro’yu tanıtacağını bildiği için tahmin etmeye veya spekülasyon yapmaya gerek yok. Lansman 20 Mayıs’ta gerçekleşecek.

1 6

Nubia’nın yaklaşık iki hafta içinde Nubia Z30 Pro telefonunu duyurması bekleniyor . Çok fazla bilgi paylaşılmadı, ancak bu telefonun birinci sınıf kamera özellikleriyle geleceğini biliyoruz. Profesyonel SLR işlevlerine sahip ilk akıllı telefon olduğu söyleniyor.

Normal bir Nubia Z30 da duyurulacak. Muhtemelen kavisli ancak çentiksiz bir ekranla gelecek. ZTE, ZTE Axon 20 serisinde olduğu gibi bir ekran altı selfie kamerası uygulayacağı için çentik olmayacak.

Önümüzdeki günlerde ve resmi ürün duyurusuna kadar diğer detaylar sızdırılabilir. Yeni Nubia Z serisi , yalnızca SLR seviyesindeki kameralar nedeniyle değil, aynı zamanda son Nubia Z telefonunun bir yıldan uzun bir süre önce piyasaya sürülmesi nedeniyle de dört gözle beklenen bir şey.

Son raporlar , Nubia’nın Nubia Z30 adlı yeni bir Z serisi telefonu piyasaya sürmek için hazırlandığını iddia etti . Z30’un sızan renderları ve temel özellikleri de son raporlarda gün yüzüne çıktı. Bugün, Nubia kurucularından Ni Fei aldı Weibo şirketi 20 Mayıs’ta akıllı Z30 serisi yeni Z serisi telefonlar birinci sınıf fotoğrafçılık deneyimi vaat başlatılması olacağını ortaya çıkarmak için bugün.

Mobil fotoğrafçılık her zaman yüksek kaliteli Nubia telefonlarının temel özelliklerinden birine sahiptir. Fei, Nubia’nın endüstrinin çoklu pozlama, ayarlanabilir diyafram, yıldız izi çekimi ve diğer işlevler gibi öncü özelliklere sahip profesyonel SLR işlevine sahip ilk kameralı telefonunu getirdiğini iddia etti.

2 5

Fei, yaklaşmakta olan Nubia Z30 Pro amiral gemisinin mükemmel bir mobil fotoğrafçılık deneyimi sunmaya devam edeceğini sözlerine ekledi. Akıllı telefon, diğer fotoğrafçılık özelliklerinin yanı sıra yıldızlı gökyüzünü yakalamada mükemmel olacak. Şirket henüz Z30 Pro telefonunun özelliklerini açıklamadı.

Geçtiğimiz günlerde Çin’in 3C sertifika sitesinde görülen NX667J’li Nubia telefonun yaklaşan Z30 serisi olduğuna inanılıyor. 5G telefon, 120W hızlı şarj cihazıyla tespit edildi . El cihazı henüz Çin’in TENAA sertifikası veritabanında görünmedi.

Son zamanlarda, söylenti değirmeni render ve Nubia Z30 telefonunun canlı bir görüntüsünü sızdırmıştı. Sızan görüntüler, telefonun kavisli kenarlı tam ekran bir ekrana sahip olduğunu ortaya çıkardı. Muhtemelen, bir ekran altı selfie kamerası ile donatılmıştır. Telefonun arka kamera kurulumunda 100x’e kadar dijital yakınlaştırma desteği taşıyan dört kamera bulunuyor. Bu telefonun Snapdragon 888 mobil platformu tarafından desteklendiği söyleniyor. Nubia’nın resmi açıklamadan önce Z30 serisinin daha fazla özelliğini onaylayacağını umuyoruz.