Ana Sayfa Sosyal Medya YouTube’un yeni video oynatıcısı karşınızda.

YouTube’un yeni video oynatıcısı karşınızda.

0
11858 teknik destek

YouTube bir dizi yeni özellik ve iyileştirme yapıyor. Kısa bir süre önce, kullanıcıların video bölümlerini döngüye sokmasına izin verme olasılığını not ettik. YouTube ayrıca kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğe odaklanacaktır. Sonunda daha iyi bir çalma listesi kullanıcı ara yüzü elde eden Android TV sürümü var. Mobil uygulama sürümü için artık yeni bir ara yüz hazır. Spesifik olarak, yeni tam ekran oynatıcı artık bir videoyu beğenmeyi veya beğenmemeyi, paylaşmayı ve yorumları görüntülemeyi kolaylaştırıyor.

Daha fazla bölüm” videolarında görebileceğiniz yukarı kaydırma hareketinin arkasına yerleştirildiler.

Bu, ilgili videoların artık köşede bir yere yerleştirildiği anlamına gelir. Bu tür değişikliklerin yalnızca mobil uygulama tam ekran, yatay yönde olduğunda gösterileceğini unutmayın. Portre modunda, iyileştirmeleri fark etmeyeceksiniz.

YouTube, kullanıcı deneyimini iyileştirmek için Android ve iOS‘taki mobil uygulamalarında önemli değişiklikler yapıyor. Video akışı platformu, fakat kullanıcılara yeni bir tam ekran görüntüleme deneyimi sunuyoruz.

Bununla birlikte, YouTube’un video oynatıcısı yeni bir ara yüz alıyor yeni tam ekran video oynatıcı kullanıcı ara yüzü daha temizdir ve Beğen ve Beğenme düğmeleri, paylaş düğmesi, yorum düğmesi ve sol alt köşedeki kaydet düğmesi dahil olmak üzere çeşitli düğmeler ekliyor.

Bu, ilgili videoların artık köşede bir yere yerleştirildiği anlamına gelir. Bu tür değişikliklerin yalnızca mobil uygulama tam ekran, yatay yönde olduğunda gösterileceğini unutmayın. Portre modunda, iyileştirmeleri fark etmeyeceksiniz.

11858 teknik destek

YouTube Yeni Video Oynatıcısını kullanıma Sundu

Manzarada artık video ile yorumları görüntülemek için kolayca erişebileceğiniz bir mod var. Video oynatılırken onları görmek için yorum düğmesine tıklamanız yeterlidir. Bunu daha önce yapamazsınız veya bu nedenle kullanışlı bir özelliktir.

Sık sık bir YouTube uygulaması kullanıcısıysanız, bir video için tam ekran moduna girdiğinizde, videoda gezinmek için yalnızca alttaki arayıcıyı göreceğinizi bilirsiniz. Diğer düğmelere veya “Sıradaki” video döngüsüne erişmek istiyorsanız, ancak videoları tam ekran modunda izlerken şu anda yukarı kaydırmanız gerekir.

Güncellemeler artık hem Android hem de iOS için kullanılabilir. Son olarak YouTube’un güncellenmiş sürümü için Google Play Store‘a bakın. Özellikler hemen uygulanmalıdır.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1993 Oylamalar · 1993 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikXiaomi Mi box s 4k netflix açılmıyor
Sonraki İçerikMicrosoft’tan En İyi Android Uygulaması

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.