Ana Sayfa Uygulama Youtube Video Yükleme Nasıl Yapılır?

Youtube Video Yükleme Nasıl Yapılır?

0
Youtube ta Kayitli Oynatma Listesi Nasıl Gizlenir

Video izleme konusunda en çok tercih edilen uygulamalardan biri de şüphesiz youtube. Kendi youtube kanalımızı açarak kendi ürettiğimiz içerikleri yükleyebiliyoruz. Bu yazımızda  oluşturduğumuz kanalımızda nasıl video yükleyeceğimizi anlatıcaz. Öncelikle yotube kanalımızı açalım.Youtube Video Yükleme Nasıl Yapılır. Sağ üst köşede bulunan kamera şeklinde üzerinde artı(+) simgesi bulunan ikona tıkılıyoruz. Burdan Video yükle kısmına tıklıyoruz. Açılan ekrana yüklemek istediğimiz dosyayı sürükle bırak yaparak yükleyebiliriz. Veya dosya seç diyerek dosyamızı yükleyebiliriz. Dosyamızı yükledikten sonra videomuza bir isim veriyoruz. Çocuklara özel veya değilse bunun seçimini yapıyoruz ve ileri diyoruz

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Burada yüklediğimiz video üzerinden özelleştirme yapabilirz. Örnek olarak videonun bitişi için bir görüntü yüklemek gibi ardından ileri diyoruz.

Son olarak paylaşımını yapacağımız videonun gizlilik ayarlamalarını yapıyoruz. Kaydet dedikten sonra yayınla kısmı gelecektir yayınla diyerek videomuzu yüklemiş oluyoruz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA