Ana Sayfa Sosyal Medya YouTube Tanıtım Videosu Yapmak için 5 Yazılımı

YouTube Tanıtım Videosu Yapmak için 5 Yazılımı

0
YouTube Tanıtım Videosu Yapmak için 5 Yazılım

YouTube videoları, her videonun başında tanıtımların zorunlu olduğu noktaya kadar gelişti. Bu, özellikle abone çekmek istiyorsanız, iyi bir video düzenleme yazılımı kullanmak anlamına geliyor.

Sosyal Medya uygulamaları hakkında daha fazla bilgi için Sosyal Medya Merkezimizi ziyaret etmekten çekinmeyin.

Bir YouTube tanıtımı, bir YouTube videosundan önce gelen, vlogger’ı ve ele almayı düşündüğü konuyu tanıtan kısa bir kliptir.

Giriş videoları, tümü videonuzun veya vlog’unuzun teması ve tonunda birlikte çalışan kanalınızın adı, logo (varsa veya gerekliyse), marka renkleri, bazı jingle veya müzik ve grafikler gibi ayrıntıları içerir.

Bu, kanal içeriğinizi görüntüleyenlere, izlemeye devam etmeleri ve hatta kanalınıza abone olmaları durumunda nasıl bir deneyim bekleyeceklerini bildirirken mükemmel bir ilk izlenim yaratma şansınızdır.

Örneğin, komik veya resmi olacak. Ayrıca, vlog’unuz yalnızca web kameranızın veya telefonunuzun önünde çekilmiş değil, profesyonelce yapılmış gibi görünür.

Böylesine harika tanıtımlar yapmak için, kullanabileceğiniz çeşitli YouTube tanıtım yazılımları var, çoğu ücretsiz kullanılıyor ve çok sayıda video şablonu ve düzenleme aracı var.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Şimdi unutmayın, girişiniz hikayeyi anlatmalı ve izleyicilerin onu tanıyıp hatırlayabilmesi için markalaşmalıdır. Daha fazla uzatmadan, YouTube tanıtımlarını yapmak için en iyi yazılım seçeneklerine bakalım.

YouTube Tanıtım Videosu Yapmak için en iyi yazılım hangisidir?

Adobe Spark

Bu yazılımla, kendi YouTube tanıtımlarınızı tasarım, programlama veya diğer teknik becerilere ihtiyaç duymadan dakikalar içinde ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Adobe Spark Video, izleyicileri kalmaya ikna edecek açıklayıcı, ilgi çekici ve benzersiz YouTube tanıtımları oluşturmak için size tasarım sürecinin tam kontrolünü verirken herkes tarafından kullanılabilir.

YouTube tanıtımlarını yapmak için bu en iyi yazılım, standart video yazılımı, çarpıcı bir video oluşturmak için çok çeşitli özelleştirme seçenekleri ve hemen güncellenen değişikliklerle birlikte, kalbinizin zevkine göre tasarım özellikleriyle oynamanıza olanak tanıyan araçlarla birlikte gelir.

Karmaşık video prodüksiyon paketlerini kullandığınızdan farklı olarak, iki dakikadan kısa bir sürede YouTube tanıtım videosu oluşturabilirsiniz. Adobe Spark’ın kullanıcı dostu arayüzü, birkaç fare tıklamasıyla profesyonel sonuçlarla birkaç dakika içinde video giriş yapmaya hakim olmanızı sağlar.

Özellikler arasında ücretsiz, ikonik görüntüler için güzel ve profesyonelce tasarlanmış yazı tipleri ve tercihlerinize göre kolayca ayarlayabileceğiniz sınıfının en iyisi düzenler, renkler ve yazı tipleriyle profesyonel temalar bulunur.

Renderforest

Renderforest, basit ancak kullanımı kolay bir çevrimiçi video düzenleme platformu sağladığı için kişisel, eğitimsel ve hatta iş amaçlı kullanım için mükemmeldir.

Harika YouTube tanıtımları oluşturmak için bulut tabanlı bir video oluşturucudur veya açıklayıcı videolar, kinetik tipografi, ürün veya hizmet tanıtım videoları, müzik görselleştirmeleri ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Renderforest kullanmanın avantajları arasında animasyonlar ve tanıtım videoları oluşturmak için güçlü animasyon paketleri, mobil uygulama araç setleri, etkileyici videolar için güçlü giriş şablonları, paralaks slayt gösterisi, gelişmiş tipografi videoları ve fragmanları için Bilim Kurgu alanı, beyaz tahta animasyon paketi ve çok daha fazlası yer alır.

Projeleriniz kontrol panelinize kaydedilir ve istediğiniz zaman düzenleyebilir veya indirebilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

İster ticari ister kişisel kullanım için olsun, Renderforest bunun için etkileyici bir etki yaratacaktır. Her şey bulutta olduğundan, onu istediğiniz zaman istediğiniz yerde kullanacağınızdan emin olabilirsiniz.

Wondershare Filmora

Filmora köklü bir video düzenleme yazılımıdır ve öğrenmesi ve kullanması çok kolay olduğu için yeni başlayanlar arasında oldukça popülerdir.

Düzenleyicinin, menüde bulabileceğiniz kullanışlı ayarlar ve araçlarla videoları yükleyebileceğiniz ve ayarlayabileceğiniz basit, her şeyi içeren bir arayüzü vardır.

Sade, çekici olmayan bir videoya kolayca efektler ekleyebilir, renk düzeltme ve renk geliştirici uygulayabilir, video veya animasyon efektleri ekleyebilir, ekranları böler veya belirli sahneleri hızlı ileri / yavaşlatabilirsiniz.

Sonuç, sahip olduğunuz diğer video içerikleriyle birleştirip sosyal medyada paylaşabileceğiniz yeni görünümlü bir video olacaktır.

Filmora, sezonluk yarışmalara videolar göndererek ve ödüller kazanarak video düzenleme becerilerinizi geliştirmenizi bile teşvik ediyor.

Canva

Grafik tasarımla ilgileniyorsanız, kullanılmadıysa da en az bir kez Canva’yı kesinlikle duymuşsunuzdur.

Çok popüler ve kısmen ücretsiz bir grafik düzenleyicidir, hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için uygundur ve kişisel, iş, eğitim veya pazarlama amaçlı şablonlar açısından son derece beceriklidir.

Kreasyonlarınızı çeşitli sosyal medya kanallarında, basılı olarak veya profesyonel sunumlar yapmak için daha fazla kullanabilirsiniz.

Canva ile kendi başına YouTube tanıtım videoları oluşturamazsınız, ancak YouTube kanalınızı ücretsiz olarak indirebileceğiniz veya kendi fotoğraflarınız veya grafik öğelerinizle istediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz net görünümlü özelleştirilmiş sanat şablonlarıyla kişiselleştirebilirsiniz.

Flixpress

Bu, özelleştirilmiş metin ve resimlerle giriş videoları oluşturmanıza olanak tanıyan başka bir ücretsiz çevrimiçi YouTube tanıtım aracıdır. Ayrıca yüksek kaliteli videolar hazırlayabilir ve tamamlandıktan sonra önizleyebilirsiniz.

Standart mp4 formatı mevcut olsa da, istediğiniz herhangi bir formatı da alabilirsiniz, böylece oluşturduğunuz her videoda sizin için çalışabilir.

Bu muhtemelen en popüler sitedir, çünkü önceden hazırlanmış bir şablona kendi metninizi bile ekleyebilir, çok çeşitli animasyonlu girişler arasından seçim yapabilirsiniz ve çoğu video 5 dolardan azdır, ancak çoğunluğu ücretsizdir. Ancak, kanalınızdan para kazandığınızda kurallar değişir.

Görüntüleri, metni özelleştirebilir, ses veya video yükleyebilir ve diğerlerinin yanı sıra çoklu yerleşim şablonlarının yanı sıra bir 3B nesne kitaplığı ve canlı oyuncular kullanabilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA